win7 requirements

Sākumlapa Forumi Software Windows win7 requirements

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148399
    Anonīms
    Neaktīvs

    Oficiāli no MS:

    Windows 7 Beta recommendation:

    1 GHz 32-bit or 64-bit processor

    1 GB of system memory

    16 GB of available disk space

    Support for DirectX 9 graphics with 128 MB memory (to enable the Aero theme)

    DVD-R/W Drive

    Internet access

    Mērķa pc uz kura gribu likt:

    Intel pentium 4 2.00Ghz

    Ram 768 Mb

    Video 128mb

    Hdd 120GB

    DVD-R/w

    Reali uz tāda likt vispār win7 ?

    Nesen izvilku no putekļiem vēl vienu vecu pc, saliku kopā, iemetu barokli un cpu P4 kas te mētājās un tagada domāju kādu osi likt, vispar jau gribu ietestēt to w7, bet pēc jūsu domām ir tolks laiku tērēt? Mok kādu nixu likt un ja tā tad kādu? Doma nostūķēt pc virtuvē , paklausīties muziku un pie vakariņām kādu filmu palūrēt…

    #194067
    edgarzzz
    Participant

    var likt virsū win7. win7 tīri normāli iet erī uz 512 MB ram, un diska vietu arī viņš tik daudz neaizņem

    #194068
    deivs001
    Participant

    Itkā jau slavē, ka šīs esot daudz taupīgāks par Vistu. Ja jau var uzstūķēt uz acer aspire one, tad krāmē tik virsū uz to P4.

    p.s.

    Varbūt kādam ir lieka LGA775 mātes plate?

    #194069
    Jaunzems
    Participant

    uz netbooka, cik atceros, varēja uzštellēt Starter’i…

    #194070
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā jā. Vel iesaku palaist Win7 uz P3 ar 256Mb RAM.

    Lohu bars.

    #194071
    Jaunzems
    Participant

    McBeton ->Pati tāda. Ballmers ir centies ietaupīt resursus.

    #194072
    elvisburdajs
    Participant

    macbeton: Es te redzu tikai vienu…[img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]

    Par tēmu: Man Win7 ir uzinstalēts gan uz stacionārā gan portatīvā datora.

    Stacionārajam ir Intel P4 3,00 Ghz, Nvidia GeForce Go 6200, 512MB Ram (Win7 build 7000).

    Portatīvajam Intel Centrino Duo 1,7Ghz, Nvidia Geforce Go 7200, 2Gb Ram (Win7 build 7057).

    Uz stacionārā Win7 diezgan stipri iebemzē, bet lietot var.. Ja būtu vismaz 1GB ram tad es domāju ka viņš lidotu, jo Videokarte un procis ir vairāk kā pietiekami..

    Uz portatīvā Win7 iet ideāli (bez jebkādas aizķeres).. :die:

    Tas ka Windows 7 iet ātrak kā xp nav taisnība, :shake: bet ātrāks par vistu ir. Es domāju ka tu uz savas kastes mierīgi vari stiept virsū win7, tikai es labāk iesaku likt Win7 build 7000, jo jaunais builds manā skatījumā ir ļoti nestabils.. (Apgreidojos portablī no 7000 uz 7057), bet par visiem mīnusiem es jau izteicos šī raksta beigās.. ;.

    p.s Kāpēc nedarbojas linka tags? :duno:

    #194073
    shady
    Participant

    elvisburdajs wrote:


    p.s Kāpēc nedarbojas linka tags? :duno:


    Kas tev tieši nedarbojas? Man it kā viss strādā…

    #194074
    decis
    Participant

    Windows 7 par 30% rij resursus mazāk nekā Vista! 🙂

    #194075
    Aldis
    Participant

    taa tad pa 45% vairak kaa XP 😀

    #194076
    Andron MacBeton
    Participant

    Win7 vienkārši kaudzi servisus laiž aizkavēti. Kas tur mazāk, bullshit. Pats biju uzlicis. Varu arī Vistu dabūt tādā stadijā kā Win7, nau pat pašam jāmokās, sen jau vLite iznācis. Win7 nelietoju tapēc ka Start menu ir taisīts debīļiem. Tā jau būtu labs, ar draiveriem nau probzu, vel bik pamest ārā lieko un būtu ok, bet nau start menu.

    Protams priekš tā ka tasir tikai OS, aizņem reāli 100reizes pa daudz. Vai arī jūs lietojat tos tizlos softus kas viņam iekšā? Es palietoju Vistas Mailu, nu paldies, atpakaļ uz XP netieku! Labi ka bija visi maili arī portablajā Thunderbird. M$ NEKAD neuztaisīs lietojamu galaproduktu. Un ja man par pusfabrikātu jāmaksā nauda tad labāk lietoju Linux. Ieguldot tās pūles Linuksā vismaz iegūsti bezmaksas OS.

    #194077
    decis
    Participant

    macbeton Tu esi smags gadījums…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā