Windows 7: no beta uz RC1 «apgreidoties» nevarēs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7: no beta uz RC1 «apgreidoties» nevarēs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148487
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_02_s_1.jpg[/imgl]Kā kļuvis zināms, Microsoft ieviesis drošības barjeru, lai neļautu testētājiem “pa taisno” pāriet no Windows 7 build 7000 jeb betas uz drīzumā gaidāmo RC versiju. Tas nav darīts, lai kādam ieriebtu, bet gan, lai savāktu pēc iespējas vairāk datu par kļūdām katrā konkrētā buildā. Ar tiešo “upgrade” visas kļūdu atskaites sajūk vienā putrā.

    Ieteiktā darbību kārtība, ja nepieciešams saglabāt datus un iestatījumus: vispirms no betas “downgreidoties” uz Windows Vista, pēc tam Vistu “apgreidot” uz Windows 7 RC. Vislabāk, protams, veikt tīro instalāciju.

    Ir arī “hack” metode, lai apietu barjeru – iebūtojamies no ārējās sistēmas un izķidājam failu cversion.ini. Failā skaitļus 7100 jānomaina pret 7000.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_090107ceswin7711phmedium_1.jpg[/img]

    Avots

    #194990
    ehex
    Participant

    No vienas puses žēl, bet no otras, tas tomēr palīdzēs veidot labāku fināla versiju.

    #194991
    aoma
    Participant

    A uz pagaidām it kā jaunāko 7077 buildu tas arī diez attiecas?

    #194992
    ehex
    Participant

    Diez vai, jo tas vēl nav pilnais RC

    #194993
    aoma
    Participant

    Eh, tad humora pēc pamēģināšu vēl šo reizīti, zaudēt jau naf ko 😀

    (interesē tak, kad man viņu izdosies tā kārtīgi vienreiz nograut)

    #194994
    nevertell
    Participant

    Nesaprotu, ko jūs varat visu laiku cepties gar to Winshit 7. Tur viņi būs izdarījuši tikai to, ko vajadzēja jau sen ar vistu izdarīt. Nekas radikāi jauns tur nebūs, un tikai šeit es katru dienu redzu 1-3 rakstus par jauno m$ bullshit’u. Te laikam tusē baigākie m$ fanāti. Gribētos gan zināt, cik no jums ir atmaksājuši Billijam visu naudu, un cik no jums te sapņo slapjos par w7 piratējot vistas/xp un ofisus.

    #194995
    iKey
    Participant

    nevertell, kas, tu Queenz reliģijai pievienojies?

    #194996
    QueenZ
    Participant

    nevertell wrote:

    Nesaprotu, ko jūs varat visu laiku cepties gar to Winshit 7. Tur viņi būs izdarījuši tikai to, ko vajadzēja jau sen ar vistu izdarīt. Nekas radikāi jauns tur nebūs, un tikai šeit es katru dienu redzu 1-3 rakstus par jauno m$ bullshit’u. Te laikam tusē baigākie m$ fanāti. Gribētos gan zināt, cik no jums ir atmaksājuši Billijam visu naudu, un cik no jums te sapņo slapjos par w7 piratējot vistas/xp un ofisus.

    +1

    Tik vel ir tas ka m$shit panjeemushi vistu un nomainijushi skinu un tagad kjipa baigi krutaa os 😀 Bet tas tachu darbojas, ne? 😀

    #194997
    rihardsss
    Participant

    Nez kāpēc viņi taisa nez cik beta versijas, ja jau tikai skini nomainīti? Un it kā ātrdarbība arī ir pamainījusies…

    Vsp derētu uztaisīt aptauju – kādu OS notepad’ieši lieto.

    #194998
    samurajs
    Participant

    nevertell: ko tu cepies? Rakstam par to, kas cilvēkus interesē. Vakar bija par jauno FreeBSD 7.2, nu un rezultāti? 1 komentārs! Neesam fanāti, bet skatāmies realitātē… pēc gadiem 2 droši, ka 80% šito lietos, un arī neizskatās, ka izgāzīsies.

    rihardsss: tak 2000 bugu pavisam jālabo, tāpēc jau taisa!

    #194999
    nevertell
    Participant

    Jā, labi. Ziņās par BSD atbildēja, ja nemaldos, queenz. Bet te jau pārsvarā nav labāki komentāri par W7. Man šķiet, ka jūs te trakojat kā aklas kazas. No sākuma jūs sabaroja ar Vistu mēsliem, bet tagad lūdzaties, lai baro ar 7 gadus veciem vistu mēsliem.

    Jūs fanojat par tādu OS, kurai jau sen vajadzētu būt jūsu lietošanā. Jūs fanojat par neveiklu labošanu, par M$ slinkumu. Jo visam tam, kas būs šinī OS bija jābūt vistā.

    Es nesaku, ka man ir milzīgi iebildumi pret winšitu. Es vienkārši izvēlos ātrākus un stabilākus risinājumus, lietoju M$ produkciju tur, kur bez tās nevar iztikt.

    #195000
    samurajs
    Participant

    Faktiski te nav fanošana, bet jaunumu pasniegšana. Tikko būs kas tuvāk par Ubuntu 9.04 – arī rakstīsim.

    Fanošanas piemērs – krievu http://www.thevista.ru , tur ir tikai par Vistu un Win 7 un nekas cits.

    #195001
    aoma
    Participant

    Neesmu nekad fanojis ne par vienu OS, arī patlaban man ir veselas 4-as uz datora: XP (pamata), Win7(iepazīšanās nolūkos), Fedora (apgūstu), un iekš win vēl Ubunts (vai jebkurš cits, atkarībā no aktuālas vajadzības). Mani vienmēr ir interesējis, kas “lācītim vēderā”.

    Pagaidām šeit vienīgie, kas apspļauda pretējo nometni, neizskatās pēc windowsistiem.

    #195002
    deivs001
    Participant

    nevertell, kā jau Samurajs minēja, šeit nenotiek nekāda fanošana. Tiek stāstīts par jaunumiem, kas iestūķēti Win7 diskā. To, ka tu saki, ka tam visam jau sen vajadzēja būt Vistā ir “viena tante teica” līmenī.

    Ziņas, informācija ir jādod tāda, kura kādam liksies interesanta un saistoša. Piemēram, skatoties pēc šiem, šiem, šiem datiem populārākā OS platforma līdz šim ir Microsoft radītā. Tādēļ arī par to tiek ziņots vairāk nekā par jaunas distras iznākšanu, par kuru neviens neko nezin. Bet tādi notikumi kā Linux, BSD, MAC OS atjauninājumi netiek aizmirsti un tiem tiek veltītas ne mazāk burtu rindas.

    #195003
    samurajs
    Participant

    Labi – tuvāk lietai. Patiešām apgreidot 7068 uz 7077 nevar, saka – Setup is corrupt. Laikam tiešām šī ir RC Escrow versija. Bet tīrā instalācija Virtualboxā notika ievērojami ātrāk kā iepriekšējiem buildiem – burtiski 15 minūtēs. Tātad kaut kas būtisks tur ir paveikts. XP es nevaru tik ātri instalēt.

    #195004
    Svens
    Participant

    Es arī šeit nesaskatu nekādu fanošanu. Tiek pasniegta informācija, kura interesē apmeklētājiem.

    Vienīgi par 9.04 es arī gribētu palasīt kaut ko jau tagad, jo galu galā – WIN7 iznāks pēc daudziem, daudziem mēnešiem, bet 9.04 – pēc divām nedēļām. 🙂

    #195005
    samurajs
    Participant

    Svens: Win 7 jau ir pilnīgi lietojams, ko nevar teikt par bubuntu 9.04 beta. Vēl pirms nedēļas (beta1) es tur redzēju tikai bik uzlabotu dizainu un bugu kaudzi. Uzliekot Virtualbox draiverus, bubunts centās palaist 2 Xserverus uzreiz 😀 Varbūt, ka nu jau būs kas izdarīts…

    #195006
    dzhonsons
    Participant

    QueenZ wrote:

    Tik vel ir tas ka m$shit panjeemushi vistu un nomainijushi skinu un tagad kjipa baigi krutaa os 😀 Bet tas tachu darbojas, ne? 😀


    Kvīīīī1111nz0rzam mazie, taukainie pirkstiņi gaisā ar senču pirkto Ä€boli.. Wiiiiii ku mēs kruti!

    #195007
    QueenZ
    Participant

    asdfgfh wrote:

    QueenZ wrote:

    Tik vel ir tas ka m$shit panjeemushi vistu un nomainijushi skinu un tagad kjipa baigi krutaa os 😀 Bet tas tachu darbojas, ne? 😀


    Kvīīīī1111nz0rzam mazie, taukainie pirkstiņi gaisā ar senču pirkto Ä€boli.. Wiiiiii ku mēs kruti!

    go poop yourself :p Pashi mshiteri atziist pat ka windows esot galliigi saputrots… :lala:

    #195008
    rihardsss
    Participant

    samurajs wrote:


    rihardsss: tak 2000 bugu pavisam jālabo, tāpēc jau taisa!

    Es to teicu uz Queenz komentāru pirms mana. Tas bija jautājums viņam, es taču saprotu, ka katru nākamo beta versiju izlaiž ar izlabotiem bugiem no iepriekšējās beta versijas. Tāpēc jau beta domāts – lai testētāji ziņotu par kļūdām, nevis, lai ziņkārīgie varētu apskatīties kādas tur smukas bildītes redzamas. Vienīgi vajadzēja laikam uzlikt citēšanu… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā