Windows 95 sistēmas diskete

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 95 sistēmas diskete

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147723
    Anti
    Participant

    Man ir Windows95 instalācijas CD, bet zinu, ka ir nepieciešami kaut kādi sistēmas faili disketē, lai 95. palaistu. Kurus failus vajag?

    #186930
    drono
    Participant

    https://bootdisk.com/bootdisk.htm –> Windows 95

    To disketi vajag, jo tik vecam datoram droši vien nav iespēja startēt sistēmu no CD, tāpēc ir jāstartē no disketes.

    #186931
    Anti
    Participant

    paldies. lāme, neiedomājos meklēt pēc atslēgasvārdiem bootdisc.

    #186932
    Foxsk8
    Participant

    Jautājums, kam tev vēl 95 WIN 😀 😀 Tur jau Win 2K der.

    P.S. Kāds win 95 vai 98 ir testējis uz jauniem PC 😀 😀 😀 Droši Win95 uzmetās ātrāk nekā kāds standarta softs. Priecājies, ka tev ir CD, man ir nācies win95 pat no disketēm lādēt, kur nu vēl par softu runājot. Vecie labie 2000 gada laiki, pats sēdēju uz PII un tad jau likās zvērs 😀

    #186933
    Sid
    Participant

    Huh, cik win95 vispār sver? 😀

    #186934
    shady
    Participant

    Kas vainas win95?

    Diemžēl neatradu uz sava hdd win95, bet win 3.11 un MSDOS 6.22 gan varu iedot!

    #186935
    samurajs
    Participant

    Uzskatu, ka Win98SE ir pats vecākais, uz kā vēl var pierunāt mūsdienu programmas darboties. Win95 man asociējas ar Linux bez X’iem… 😀

    #186936
    shady
    Participant

    Uzmanīgāk ar izteicieniem – neapvaino linux.

    #186937
    Anti
    Participant

    vienkārši, ja kādreiz uz kādiem arhaiskiem dzelžiem vajag, lai ir ko uzlikt. tā os savai kolekcijai. 😉

    #186938
    shady
    Participant

    Anti wrote:

    vienkārši, ja kādreiz uz kādiem arhaiskiem dzelžiem vajag, lai ir ko uzlikt. tā os savai kolekcijai. 😉


    => https://damnsmalllinux.org/

    #186939
    samurajs
    Participant

    Shady: +1

    #186940
    Sid
    Participant

    shady, tad Tu labāk izmanto linux bez x kā win 95? ;]]]

    #186941
    samurajs
    Participant

    Damn Small Linux ir X. Labāks kā Win95. Un mūsdienu softa atbalsts.

    #186942
    shady
    Participant

    Sid:

    Jā.

    Lai gan man nav mājās tik vecs pc, kurš nespētu pavilkt x`us.

    Un, ja man vajadzētu uzstādīt uz servera, tad, protams, es izvēlētos nixu bez x`iem nekā win95:)

    P.S. – salīdzināt fiziski un morāli novecojušu programmatūru ar mūsdienīgu kerneli ar visu sistēmu ir biku neadekvāti…

    #186943
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Pašlaik lielākā daļa no jauna izveidojamie LAN serveri izmanto Windows NT, Windows 2000, vai Windows XP. Firma Microsoft rekomdē uzstādīt Windows 98 vai Windows Me vidējās darba stacijās, bet profesionālās darba stacijās – Windows 2000 vai Windows XP.

    ..tas tāds neliels citāts no mana pēdējā eksāmena mācību materiāla 🙂

    #186944
    samurajs
    Participant

    izredzētais: te nu mēs redzam, cik lobēta ir mūsu informātikas mācību programma! :duno:

    #186945
    Foxsk8
    Participant

    Tas, ka tev eksī šitādi jautājumi ir pupu mizas. Mums var iekrist gala eksī win98 instalēt, kur tie laiki ka tas velns nav instalēts uz nevienu kasti.

    #186946
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    Quote:

    Pašlaik lielākā daļa no jauna izveidojamie LAN serveri izmanto Windows NT, Windows 2000, vai Windows XP. Firma Microsoft rekomdē uzstādīt Windows 98 vai Windows Me vidējās darba stacijās, bet profesionālās darba stacijās – Windows 2000 vai Windows XP.

    ..tas tāds neliels citāts no mana pēdējā eksāmena mācību materiāla 🙂

    :ooo: Tur jābūt debilam lai ko tādu rakstītu…

    #186947
    samurajs
    Participant

    Kaut jums visiem liktu Solaris instalēt! Tad vismaz domāt sāktu! 😀

    #186948
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tas, ka tev eksī šitādi jautājumi ir pupu mizas. Mums var iekrist gala eksī win98 instalēt, kur tie laiki ka tas velns nav instalēts uz nevienu kasti.


    Foxi foxi…..tādas lietas jāzin naktī pamostoties bez domāšanas….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā