Windows optimizācija iesācējiem – 1. daļa.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Windows optimizācija iesācējiem – 1. daļa.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #200429
    drunk_lizard
    Participant

    palasot komentaarus un siguldas gjeenija populistiku man naak praataa ostaps un jauno vasjuku sjaha klubs.

    nez kapeec?…

    #200430
    samurajs
    Participant

    Es nekādi nesaprotu vienu – kāds tam sakars ar optimizāciju??? Rakstu vajadzēja nosaukt “Datora profilakse” un ievietot Dāmu Paradīzē!

    Defragmentācija, keša tīrīšana un skenēšana ar AV ir obligātie profilaktiskie pasākumi, ko es veicu ik mēnesi!

    #200431
    ob1
    Participant

    1) Kā jau minēju, sāku ar elementārām lietām; ar domu vēlāk pāriet pie nopietnākām.

    2) Samuraj, ja Tev liekas, ka Dāmu Paradīze ir piemērotāka sadaļa, esi tik labs un pārvieto to rakstu uz turieni.

    #200432
    msh
    Participant

    …un bez kuriem var iztikt, ja pareizi rīkojas…

    😀

    #200433
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    1) Kā jau minēju, sāku ar elementārām lietām; ar domu vēlāk pāriet pie nopietnākām.

    2) Samuraj, ja Tev liekas, ka Dāmu Paradīze ir piemērotāka sadaļa, esi tik labs un pārvieto to rakstu uz turieni.


    Bingo! Pielēca – te tas viss notiks tavā īpatnējajā un ļoti ātrajā stilā, vārdu sakot, būs pāris nedēļu garumā katru dienu pa trīs padomiem 😀 😀

    #200434
    samurajs
    Participant

    ob1: nēnē pie Dāmām šoreiz tas neies… tad vajag vēl 2 rakstus, kur jāskaidro kas ir defragmentācija un kas ir kešs… 😀

    #200435
    ob1
    Participant

    msh wrote:

    Bingo! Pielēca – te tas viss notiks tavā īpatnējajā un ļoti ātrajā stilā, vārdu sakot, būs pāris nedēļu garumā katru dienu pa trīs padomiem 😀 😀


    Nu Tu mani pārvērtē, tik ātrs es neesmu. Biju domājis vienu rakstu nedēļā.

    Bet nu izskatās, ka tas ko daru tautai izsauc pārsvarā negatīvas emocijas, tāpēc laikam neturpināšu.

    #200436
    msh
    Participant

    Vienu rakstu nedēļā? Tad jau būs rakstu sērija gada garumā! 😀

    P.S. Kādas negatīvas emocijas, taisni otrādi! 😀

    #200437
    samurajs
    Participant

    ob1: neņem galvā un turpini rakstīt! Vai neredzi kas par atsaucību?

    #200438
    ob1
    Participant

    😀

    Es jau tikai ampelējos… turpināšu, ja būs laiks (sorry, ķirzak)

    😀

    #200439
    memorex
    Participant

    Kāds sakars datora optimizācijai (tweakošanai) ar antivīrusu un browser cache, ja es nelietoju IE, bet citu browser, tad cache nav jaiztīri laiku pa laikam? Raksts pilnīgs sū.s 🙂 Es arī varu uzrakstīt rakstu ar savām favorītajām programmām vai tapēc tas būtu japublicē?

    #200440
    aoma
    Participant

    emocijas pozitīvas, lasot komentārus 🙂

    pats raksts – kādā draugu domu biedru grupiņā būtu īsti vietā, šeit tā kā prasītos advancētākas lietas paskaidrot.

    p.s. bet ja ko uzraksti, un kad paprasa, kas “lācītim vēderā”, jeb kā to panāci, tad nevajag atbildēt – <>

    #200441
    izredzētais
    Participant

    es labprāt palasītu rakstus kā nokonfigurēt xp priekš pavisam veciem datoriem.. 🙂

    Man jau liekas, ka labākais variants ir noņ emt visus grafiskos pribambasus. XP pats spēj nedaudz pielāgoties dzelžiem. Bet daudz ko izsaka RAM daudzums. CPU ar 600MHz spēs pavilkt, Bet vajag tos 128 MB ar RAM lai varētu daudz pastrādāt ar Open Office, Microsoft Office + kādu grāmatvedības programmu. Protams, var slēgt ārā dažādus servisus, piemēram, bezvadu tīkliem, ja zini, ka nekad nelietosi utt. Bet sistēma tā pat neaktivizē tai nevajadzīgos servisus. Diska indksāciju var atslēgt nerokoties pa servisiem, bet vnk atslēdzot kontrol panelī. Izmantot mazāku ekrāna izšķirtspēju- nenoslogos videokarti, ja tai ir 4MB atmiņ a. edit by Usins

    #200442
    Foxsk8
    Participant

    Es vēl piedāvātu uzrakstīt rakstu par tiem sistēmas kloniem, ko pieminēju augstāk.

    #200443
    karass
    Participant

    Totāls sviests, defrag var arī neizmantot tāpat kā av, jēga page failu aiztikt ja tev ir vairāk nekā 2Gb 😀

    Par servisu atslēgšanu :

    tas ir tāpat kā aiziet pie ārsta un palūgt izoperēt kunģi jo skriešanas sacensību laikā tāpat neko neēdīsi un būsi ātrāks par pārējiem, pēcāk kad savajadzēsies iešūs atpakaļ.

    Normālai sistēmai ir jābūt multifunkcionālai un ar daudziem servisiem kurus tu pašlaik neizmanto jo katreiz skriet reģistrā vai service menedžerī tikai tādēļ ka tev neņems pretī kā device vai būs problēmas ar tīkla funkcijām ir bezjēdzīga laika patērēšana.

    Links par windows tweak

    #200444
    msh
    Participant

    Ej nu ej, tev vajag, piemēram, zekjuritī senter vai indexing service vai vēl kādu duci ar mēsliem?

    #200445
    karass
    Participant

    Varbūt šodien nē , bet rīt programmai kuru es lietošu būs nepieciešams kāds no servisiem ko atslēdzu.

    Ok, cita lieta ir par veciem PC kuri nespēj tik raiti pavilkt windowz xp , bet arī tad ir jādomā citā virzienā piem. nomaini uz OS 🙂 kas mazāk ēd ram vai piepērc ramu.

    #200446
    msh
    Participant

    Ei nu? Toties, vismaz uz sp2, bija novērojama tāda jauka tendence – standarta instalācija pēc iebūtošaās kādas 2-3 min gandrīz nav lietojama un tikai tad aiziet. Maniem setupiem tādas problēmas nav bijušas. Dzelži, uz kādiem tā parādība novērota – ceturtie peņi, celkas, axp… Par vāju, ko? 😀

    P.S. Pastāsti, kādas progas izmanto manis nosauktos abus servisus 🙂

    #200447
    karass
    Participant

    Nav ko likt servisa paku tiko viņa parādās , tikai tādēļ ka m$ viņu piedāvā instalēt 😛

    Cik Kb tu ietaupi atslēdzot tos abus servisus ? nešķiet smieklīgi ?

    Tā ir tāda pati paranoja kā dažiem kuriem šķiet ka dibens nekad nav tīrs un ejot uz toleti vienā reizē patērē veselu rulli.

    #200448
    Crow
    Participant

    Epic LOL. Š odien visi te atkal tik gudri, ka nav ko diriģēt pasūtīt 😀

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Tēma ‘Windows optimizācija iesācējiem – 1. daļa.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā