Reklāmraksts

Latvijā izveidota jauna autoevakuācijas un kravu pārvadājumu platforma – Lateva

Gandrīz ikvienam autovadītājam kaut reizi ir gadījusies situācija, kad uz ceļa nojūk automašīna. Ne vienmēr to ir iespējams uz vietas salabot, vai ne vienmēr to drīkst vilkt cita automašīna. Šādā situācijā nepieciešama autoevakuācija. Kur meklēt autoevakuatoru? Pavisam nesen Latvijā ir izveidota jauna autoevakuācijas un kravu pārvadājumu platforma. Iepazīstieties ar Lateva!

Autoevakuācija ar Lateva

Lateva ir autoevakuācijas un kravu pārvadājumu platforma, kas saved kopā autoevakuatoru vadītājus un tos, kam nepieciešami autoevakuācijas vai lielgabarīta kravu pārvadājumi. Lateva platforma palīdz atrast auto transportēšanas pakalpojumu, savukārt evakuatora vadītājs atrod darbu. Viss kas Jums ir jāizdara – jānorāda nepieciešamā informācija un attēli, lai pakalpojuma sniedzējs varētu novērtēt situāciju. Pakalpojuma sniedzēji norādīs savu cenu, atbraukšanas laiku un pasažieru sēdvietu skaitu.  Ja pakalpojums ir vajadzīgs citā dienā, iespējams iepriekš rezervēt transportu.

Lai pieteiktos pakalpojumam, platformā jāievada detalizēta informācija. Informācija tiks apkopota un nosūtīta evakuatoru vadītājiem. Šāda sistēma ļauj precizēt detalizētu informāciju par notikušo un ievērojami paātrina autoevakuācijas procesu. Automašīnas vadītājam nav nepieciešams zvanīt un meklēt pakalpojumu sniedzēju, kas varēs palīdzēt, bet evakuatora vadītājs iegūst precīzu atrašanās vietu, uz kuru jādodas.

Aizpildot informācijas anketu ir svarīgi sniegt detalizētu informāciju par notikušo. Norādītā informācija, nosaka, kāda izmēra autoevakuators un kāda tehnika esošajā situācijā nepieciešama. Piemēram, situācijā, kad automašīnai ir aizbloķētas riepas, stūre vai rokas bremze, nepieciešama papildtehnika – iekraušanas ratiņi – lai automašīnai netiktu radīti papildus bojājumi. Kā arī šādā situācijā autoevakuatora vadītājam ir būtiski ieplānot, ka šāda autoevakuācija var prasīt vairāk laika.

Pēc informācijas ievadīšanas, saņemsiet piedāvājumus. Pēc piedāvājuma izvēles un apstirpināšanas, autoevakuators ieradīsies 30 minūšu līdz 1 stundas laikā.

Izvēlieties ērtāko piedāvājumu

Lateva, autoevakuācijas un kravu pārvadājumu platforma, ļauj izvēlēties sev ērtāko un piemērotāko piedāvājumu. Tos iespējams izvēlēties pēc tādiem kritērijiem kā aptuvenais autoevakuatora atbraukšanas laiks, pasažieru skaits, ko autoevakuators varēs transportēt vai pašas autoevakuācijas izmaksas. Izvēloties tuvāko autoevakuatoru, tam jāveic mazāka distance, kā arī pastāv iespēja, ka tas ir atpakaļceļā no sava iepriekšējā reisa. Tas var samazināt neparedzētās radušās autoevakuācijas izmaksas.

Izveidotā sistēma ļauj gan autoevakuatoru vadītājiem, gan autoevakuācijas klientiem iegūt precīzu informāciju. Tā palīdz ietaupīt laiku un padarīt autoevakuācijas procesu daudz vienkāršāku.

Vairāk informācijas: www.lateva.lv

Atbildēt

Līdzīgi raksti