1. aprīļa piedzīvojumi.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais 1. aprīļa piedzīvojumi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146711
    normis_161
    Participant

    Varbūt kāds var pastāstīt, kā kāds ir kādu izjokojis vai arī otrādāk, ka pats ir ticis izjokots. 😀

    #177132
    deivs001
    Participant

    Sāksi jau gatavot jokus!? 🙂

    #177133
    Jazz
    Participant

    Pazvanīju mammai un pateicu, ka esmu policijā un, ka par mani vajag iemaksāt drošības naudu, noliku telefonu. Pazvanīju pēc 5. min un prasīju kur šamā ir. Atbildēja, ka jau saģērbusies un tūlīņies ārā no mājām, savukārt es pateicu april, april 😀

    #177134
    osh
    Participant

    Man vienreiz čomaks 1. aprīlī pateica, ka man uz muguras kaut kādi netīrumi. Es novilku jaku, apskatījos, a tur nekā nebija.

    #177135
    Sid
    Participant

    osh wrote:

    Man vienreiz čomaks 1. aprīlī pateica, ka man uz muguras kaut kādi netīrumi. Es novilku jaku, apskatījos, a tur nekā nebija.

    MWAAHAHAHAHAHAHAH ROFL PSCPSCPSC (rofl) (rofl) :duno: :duno:

    #177136
    Jazz
    Participant

    osh wrote:

    Man vienreiz čomaks 1. aprīlī pateica, ka man uz muguras kaut kādi netīrumi. Es novilku jaku, apskatījos, a tur nekā nebija.

    Tas tiešām bija nolādēi “orģināli” 😀

    #177137
    Mr.Death
    Participant

    Savulaik bijušajā skolā, izjokojām 1. aprīlī vienu vācu valodas učeni. Tas bij tieši tas laiks, kad ņēma “armijas uzskaitē” un tieši tad vienam bija līdz tā iesaucamā lapiņa (vai kkas tamlīdzīgs). Daudz nevajadzēja domāt – ieskenējām, izmainījām vārdu, uzvārdu, izdrukājām, ielikām aploksnē, kuru apdrukājām arī tā diezgan oficiāli, un nolikām šai starpbrīdī pirms stundas uz galda 😀 Stundā teicām, re kur jums no mācību pārziņa, tip ka šis bij ienesis 😀 Š ī paņēma, iebāza somā, teica ka mājā izlasīšot. Nākošajā dienā rēkdami prasam “Nu kas bija tai vēstulē?”, šī stāsta “Oi šausmas man tak ar to vēstuli sanāca vesela opera, tip atvērusi izlasījusi un jau taisījusies zvanīt uz to “armijas daļu”, bet pārdomājusi, nākošajā dienā uzprasījusi pārzinim kurš viņam iedeva, tam visp. pirmā dzirdēšana. prasījuši otrai pārzinei tā arī nekā nezinot. ” Beigās pateicām tip aprill aprill 😀 Za to es jau ar pēc tam nepaliku tukšā, šī mani vēl nekaunējās ar 3jām feikām nesekmīgām atzīmēm atriebties otrajā 😀

    #177138
    QueenZ
    Participant

    Hmm.. vienu es atceros.. labs joks – panjem darba koleegim nones visas ikonas no desktopa, bet pirms tam uztaisi screenshot ar visaam ikonaam un uzliec to bildi uz ekraana 😀 Shamais ilgi lociisies kameer sapratiis kas notiek 😀 😀

    #177139
    karnaiss
    Participant

    QueenZ labs laba ideja butu jauztaisa kkas lidzigs majas ar mammu 😀 :hmz: :win:

    #177140
    Mr.Death
    Participant

    OMFG! Queenz, Tu esi mainījis imidžu? :D:D:D:D

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080325203348122.JPG[/img]

    #177141
    QueenZ
    Participant

    Kādā ziņā Edgar? Ja tu pēc bildes spried tad jaa.. 😀

    #177142
    normis_161
    Participant

    deivis 001: Jāsāk jau domāt, kā kādu draugu varētu izjokot 😀

    #177143
    zhagis
    Participant

    Var izjokot kaimiņu.(riebīgu)

    Š…emam avīzi(tādu,kas deg).

    Izklājam,un nokārtojam uz tās savas vajadzības(lielās)

    Uzmanīgi aizlokām,novietojam pie riebīgā kaimiņa durvīm,aizdedzinām iepakojumu un no sirds piezvanām pie kaimiņa durvīm.

    Raujam koferi.

    Ieraugot pie namdurvīm degošu avīzi,cilvēks noteikti centīsies viņu nodzēst ar kāju!

    Mēsli un pelni pa gaisu.

    Protams pastāv iespēja norauties pa dulo,bet tas jau ir cits stāsts.

    #177144
    QueenZ
    Participant

    zhagis wrote:

    Var izjokot kaimiņu.(riebīgu)

    Š…emam avīzi(tādu,kas deg).

    Izklājam,un nokārtojam uz tās savas vajadzības(lielās)

    Uzmanīgi aizlokām,novietojam pie riebīgā kaimiņa durvīm,aizdedzinām iepakojumu un no sirds piezvanām pie kaimiņa durvīm.

    Raujam koferi.

    Ieraugot pie namdurvīm degošu avīzi,cilvēks noteikti centīsies viņu nodzēst ar kāju!

    Mēsli un pelni pa gaisu.

    Protams pastāv iespēja norauties pa dulo,bet tas jau ir cits stāsts.

    Nelabi palika.. 😀 Ta jau vairs nav iisti apriilja joks, bet efektiivi gan.. 😀

    Tad vajag no liela attaaluma pabļaut – april april 😀

    #177145
    karnaiss
    Participant

    butu labs, ja saimas majaslapu uzlaustu 3. reizi un tas butu aprila joks 😀 :duno: tad gan kavits buutu app***s un tas butu lab joks

    #177146
    samurajs
    Participant

    karnaiss: nolaidies vienreiz no Marsa! Kāds Kalvīts, ja tagad mums Godmanis! :duno:

    https://lv.wikipedia.org/wiki/Ministru_kabinets

    #177147
    quizzical
    Participant

    var kautkur birojaa, vai klasee, kur kompji salikti ar muguraam viens pret otru (cilveeki seezh ar sejaam viens pret otru) klaviatuuras vadus samainiit vietam. 1. raksta tekstu 2. jaa kompii, 2. raxta tekstu 1. kompii :win:

    #177148
    karnaiss
    Participant

    paldies par info es jau domaju ka kalvitis

    #177149
    QueenZ
    Participant

    quizzical wrote:

    var kautkur birojaa, vai klasee, kur kompji salikti ar muguraam viens pret otru (cilveeki seezh ar sejaam viens pret otru) klaviatuuras vadus samainiit vietam. 1. raksta tekstu 2. jaa kompii, 2. raxta tekstu 1. kompii :win:

    Un kuraa briidii shiet buutu jaasaka april april? 😀

    #177150
    samurajs
    Participant

    QueenZ wrote:

    Un kuraa briidii shiet buutu jaasaka april april? 😀

    Vispār nav jāsaka – paši sapratīs! :devil:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā