48÷2(9+3)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais 48÷2(9+3)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 76 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #266428
    izredzētais
    Participant

    atzīšos ka man nav matemātiskā domāšana un augstākajā matemātikā gāja visai jautri, takā ja runāju pārlieku lielas muļķības, neņ emiet pierē.

    nesaprtu kādēļ te būtu jāatver iekavas, nekādi nezināmie taāu netiek rēķināti, tā ir īsa ciparu virkne, kuru jārēķina pēc 3shās, 4trās klases mācību grāmatām: iekavas, reizināšana/dalīšana, saskatīšana.

    #266429
    nitro
    Participant

    Sysadmins2 wrote:

    Ko galvā paši vairs nemākat izkaukulēt, ko darīsiet kad Googles nebūs? Skatos, pamazām sāk attiistīsies anafalbētisms.


    Blablabla..vajag opereet ar to kas ir nevis spriest par lietaam kas ir tikai teoreetiskas. Muusdienaas vairs nav tik daudz no svara visu iekalt galvaa bet prast orienteeties, atrast un pielietot informaaciju un nav jau taa ka interneta esamiiba padara muus par tupiem. Tad jau to pashu var teikt par graamataam – sadedzinam arii taas jo cilveeki nezin to kas tur rakstiits no galvas?

    Btw: Tad kad nebuus tad maaciisimies dziives gudriibas no troljljiem..reku jau viens iesaacis iAabeci -> https://www.trollbrain.com/items/

    #266430
    Sysadmins2
    Participant

    ruukjis wrote:

    izredzētais wrote:

    visi ļoti labi zin ka pirmās aprēķinās iekavas, bet tad te pēkšņi sareizina iekavas no otra gala.

    vēlreiz:

    48/2(9+3)=

    = 48/2*12=

    =24*12=288

    Nebūs tik vienkārši. Jautājums, kā tu atver iekavas? Tu vari atvērt tās tā, kā tu to darīji – 48/2(9+3)=24(9+3) vai 48/2(9+3)=48/(2*9+2*3)=24/(9+3) šis otrais variants ar skaitļiem izskatās bezgala murgains, bet aizstāj 9 un 3 ar x un y. 😉

    Kāds ruukjis abečnieks tev matemātiku mācīja ? Vienkāršu vienādojumu nemāki atrisināt, vienkārši smiekli nāk par šie “gudrajiem rjuukiem” 😀

    Mācieties beidzot pareizi reiķināt, abečnieki !

    https://www.mathplayground.com/howto_pemdas.html

    #266431
    ruukjis
    Participant

    izredzētais wrote:


    nesaprtu kādēļ te būtu jāatver iekavas, nekādi nezināmie taču netiek rēķināti, tā ir īsa ciparu virkne, kuru jārēķina pēc 3shās, 4trās klases mācību grāmatām: iekavas, reizināšana/dalīšana, saskatīšana.

    Labi jau labi siseņadmin – priecājies, man atšķirībā no tevis nav problēmu atzīt, ka esmu kļūdījies.

    Tikko apjēdzu savas matemātikas aplamumu…. patiesībā pat ar nezināmajiem sanāk 288… tfu, bļin

    *meklēju slapjā dvielī ietītu gludekli un Vārņa spalvaino pakaļu.

    #266432
    Ceplis
    Participant
    #266433
    faq
    Participant

    Š eit tikai iznāk divi. Ja esi infantīls idiņš ar iezubrītu augstāko, tad tev iznāks 288. Beck tu beisiks āži.

    #266434
    usins
    Participant

    Ceplis wrote:

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums158808647/egils-st/Bildes/uzdevums1.png[/img]

    Tieši tā! Jebkurš skolēns kurš šo piemēru rakstīs no grāmatas pierkastīs tieši šadi vai arī būs nesekmīgs! paprasiet jebkuram matemātiķim, lai noraksta piemēru un izpilda.

    #266435
    izredzētais
    Participant

    ruukjis, būsi mani pārpratis, es te netroļļojos.

    un kāds vēl te sakars ar siseņ adminiem?

    nekādā mērā savu komentu netiku rakstījis agresīvi vai kā citādi negatīvā veidā, takā āill..

    #266436
    izredzētais
    Participant

    faq wrote:

    Š eit tikai iznāk divi. Ja esi infantīls idiņ š ar iezubrītu augstāko, tad tev iznāks 288. Beck tu beisiks āži.

    es godīgi pasaku ka matemātika nav mans lauciņ š un tu te vēl lieki sprēgā? tā tīri informācijai: gumijas sievietes ir iegādājamas k-kādā veicī uz āaka ielas 🙂

    atbilde ir 288.

    #266437
    buipisLV
    Participant

    48/2x(9+3)=

    =48/2×12=

    =24×12=

    288

    Nesaprotu, kā var būt tik stulbs, un nezināt ka vispirms iekavas, tad dalīšana un reizināšana pēc kārtas, un pēc tam saskaitīšana un atņ emšana? 😀

    #266438
    Crow
    Participant

    Mopsis wrote:

    Nesaprotu, kā var būt tik stulbs


    Ek, kurš var saskaitīt, cik reizes neesam katrs tā padomājis, lasot internetos sapostoto! 😀

    2 + 4 = 3!

    #266439
    daGrevis
    Participant

    Es mainu atbildi uz 288, ja var…

    #266440
    Ceplis
    Participant

    buipis wrote:

    48/2x(9+3)

    Nesaprotu, kā var būt tik stulbs, un nezināt ka vispirms iekavas, tad dalīšana un reizināšana pēc kārtas, un pēc tam saskaitīšana un atņemšana? 😀

    Bet uzdevumā ir rakstīts kaut kas cits – 48÷2(9+3) !!!

    #266441
    Svens
    Participant

    Arī es teiktu, ka atbilde ir 2, pamatojoties uz to, ka skaitlis 2 izteiksmē ir saistīts ar iekavām, jo, ja starp skaitli un iekavām nav pierakstīta reizināšanas zīme, es to uztveru kā kopīgā reizinātāja iznešanu pirms iekavām, kuru noteikti sareizina atpakaļ ar iekavām, ja grib veikt tālākas darbības.

    buipis wrote:


    Nesaprotu, kā var būt tik stulbs, un nezināt ka vispirms iekavas, tad dalīšana un reizināšana pēc kārtas, un pēc tam saskaitīšana un atņemšana? 😀


    Nemētājies pats ar stulbībām un bērnudārza pantiņiem. Te visi zina secību. Runa ir par to, vai skaitli 2 sareizina vispirms ar iekavām vai nē. Un tā, kā ir uzrakstīts šajā piemērā, to noteikti sareizina, pirms veic tālākas darbības, jo tā ir kopīgā reizinātāja iznešana pirms iekavām.

    #266442
    Kon
    Participant

    Crow wrote:

    Mopsis wrote:

    Nesaprotu, kā var būt tik stulbs


    Ek, kurš var saskaitīt, cik reizes neesam katrs tā padomājis, lasot internetos sapostoto! 😀

    2 + 4 = 3!

    a vot fraktāļi bija piemirsušies .. jobanā kombinatorika

    ja uzrakstīsi difiņu vai atvasinājumu, tad gan pizdi dabūsi :>

    #266443
    Kon
    Participant

    there u go bitches .. 2 = 2x’

    #266444
    usins
    Participant

    Sven- tieši tā. 2nieks šajā gadījumā ir kopīgais reizinātājs iekavām. atenē šo līdz riebumam pildījām (šāda veida uzdevumus). Vienkārši tā gadījies, ka kāds jauc pierakstu. Citi šo vnk copy paste kodā iemet, un programmēšanas valodas saprot to kā 48/2*(9+3)

    bet tas ir pavisam cits piemērs, jo tad arī rēķinot uz papīra rezultāts sakritīs. bet kopim šis piemērs ir jāpasniedz kā 48/(2(9+3)) jo tad tas būs tas pats kā to noraksta jebkurš, kuram matemātikā bija virs 7 ballēm (man ir)

    #266445
    Crow
    Participant

    Pag, ko tu te tagad dzen (ar plato e), kā piemērs jāpasniedz kompim un programmēšanas valodām. Tas jau ir atkarīgs no piemēra interpretācijas. Cilvēks, kas nesaprot arābu ciparus, arī kompim iebaros savādāk šito.

    Rēķinam, kā ir PAREIZI! :devil:

    #266446
    Kon
    Participant

    Mošk padirsinam buipi un sysadminu .. padalot ar nulli 😕

    #266447
    Crow
    Participant

    Aga. Sen vajadzēja šitos un vēl pārīti iznest pirms iekavām un noīsināt 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 76 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā