Acer sāk tirgot superplāno PC 3810T

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Acer sāk tirgot superplāno PC 3810T

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148653
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_aspire5810t01_1.jpg[/imgl]Pirmais no trīs superplānajiem Acer laptopiem – modelis Timeline 3810T jau ir parādījies pārdošanā. Cena – 810 USD. Jāpiebilst, ka šis nav nekāds “netbūks”, bet universāls portatīvais dators ar 13,3″ displeju. Informācija par jauno PC sēriju parādījās jau pirms mēneša. Īss ieskats parametros:

    Timeline 3810T satur mobilo platformu Intel CULV (Intel Core 2 Solo SU3500 CPU, čipsets GS45). Modelis komplektējas ar 320 GB HDD. Iespējamas versijas ar dažādiem SSD. RAM – 4 GB DDR3.

    Š im datoram raksturīgs īpaši liels baterijas kalpošanas laiks bez uzlādes – līdz 9 h. Svars – 1,6 kg.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_large_1.jpg[/img]

    Avots

    #197371
    Jaunzems
    Participant

    Acer un Luksuss neiet kopā,…

    #197372
    Evers
    Participant

    Iespējams tiks pierādīts pretējais, izskatās zolīds un parametri ar pieklājīgi 🙂

    #197373
    WerNeo
    Participant

    e.j. wrote:

    Acer un Luksuss neiet kopā,…


    Acer pēdējā laikā ir pamatīgi “pievilkuši” dārgo galu.

    #197374
    izredzētais
    Participant

    acer ir un paliek acer…

    #197375
    ob1
    Participant

    Izskatās labs. Interesanti, vai Latvijā tādus arī var nopirkt?

    #197376
    izredzētais
    Participant
    #197377
    WerNeo
    Participant

    izredzētais wrote:

    acer ir un paliek acer…


    Laikam neesi redzējis Samsung laptopus. 🙂 Visu cieņu Samsung brendam, bet nu laptopos – izgāziens.

    #197378
    Jaunzems
    Participant

    Tur nu piekritīšu… Esmu laimīgais samsung lietotājs

    #197379
    ob1
    Participant

    A kas vainas Samsungam?

    #197380
    Jaunzems
    Participant

    Salikuma kvalitāte un touchpads.

    #197381
    nevertell
    Participant

    Un gpu kāds?

    #197382
    izredzētais
    Participant

    te par touchpadu raud ..

    HP portatīvie datori vienkārši atmirst. nu vismaz gadu varēju papriecāties par strādājošu lapsi..

    #197383
    ob1
    Participant

    Mana pieredze ir tāda, ka praktiski visi lapši no rūpnīcas nāk tizli sainstalēti. Ja normāli pārinstalē, tad ir ok.

    Dažiem ražotājiem raksturīgās vainas:

    HP – Uzliekot karsto taustiņu draiveri palaižās hp serviss, kas totāli bremzē kompi. Ja neliek to draiveri, tad nevar regulēt ekrāna spilgtumu caur Fn. Vispār ir jāuzmanās no tiem HP servisiem, baigā ņemšanās instalējot.

    Lenovo – pastāvīgas problēmas ar dzesēšanu, līdz ar to HDD ilgi nedzīvo.

    Acer – dažiem modeļiem šķībs power managment, problēmas ar sleep.

    Fujitsu/Siemens – bieži vien nav pieejami XP draiveri. Sameklēt jau var, tikai laiks aiziet.

    #197384
    izredzētais
    Participant

    nezinu kā ar acer, bet par lenovo un siemens: lenovo kā portatīvais nekarst, karst tik tie datori ar amd turion procesoriem,

    par siemiens – bieži vien vistas drauverus var atarhivēt un caur device manager uzinstalēt 😉

    pēc visa spriežot, neesi turējis rokās pavilionu ar turion procesoru 😀

    #197385
    ob1
    Participant

    Es tak rakstīju, ka HP palaiž savu tizlo servisu, kas slogo procesoru (un silda). Ja pareizi visu sainstalē, tad HP ar silšanu problēmas nav bijis. Sievai paņēmu HP 6735s (ar Turionu), viss strādā labi, ātri un nesilst, tiesa ar instalēšanu pamatīgi iznāca noņemties.

    #197386
    izredzētais
    Participant

    ja nemaldos, Fn pogai ir vajadzīgs pavisam neliels draiverīts, nevis kaut kādi smagie HP softi..

    dīvaini, ka uzsver, ka viss ir pareizi jāsainstalē, lai dators nekarstu.. tur jau tā lieta, atstāj tos pašus softus startupā kādam intel procesoram i dators nekarsīs.. turions man pat pie filmu skatīšanās kājas dedzināja..

    PS. man procesora karšana nosvilināja GPU. sanāk, ka procesors ir vainojams pie datora bojāejas.

    #197387
    ob1
    Participant

    Bāc! Cik grūti ir runāt ar nekompetentiem cilvēkiem, kuriem ir zvaigžņu slimība…

    #197388
    izredzētais
    Participant

    ob1, es runāju gluži tā pat kā jebkurš cits foruma biedrs, ja kļūdos, lūdzu palabo un pamato kādēļ kļūdos.. esmu manijis, ka tu reizēm runā par lietām, kuras tā īsti nemaz neizproti.

    Es neesmu lietpratējs (tevi arī par lietpratēju nenosauktu) & man vel ir daudz ko mācīties gan teorijā, gan praksē..

    #197389
    ob1
    Participant

    Es tak Tev vairākas reizes te rakstu kas un kā, bet Tu netici. Nu ko es varu darīt? Saķīlēt Tev kompi vai aizsūtīt uz https://lleo.aha.ru/na/lv/ ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā