Acme wireless optical mouse

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Acme wireless optical mouse

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156913
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki..

    Man ir problēma ar peli, kas pēdējā laikā aprij baterejas un es tik spēju tās uzladēt un likt iekšā, kā arī mainīt.

    Man tas ir apnicis, ka es no rīta ielieku pilnīgi uzlādētas ba4as un vakarā tās jau izlādējās..

    Tā pele aprij tās pārāk ātri un man jau ir vesala kaudze ar ba4am.

    Es esmu apsvēris iespēju iegādāties jaunu bezvadu peli, kura taupa enerģiju un ir ekoloģiska, jo šī vienkārši aprij visas ba4as vienā dienā.. 🙁

    Agrāk tā nebija un ba4as vilkās pat vairākas dienas, bet ir pagājis zināms laiks un tagad notiek šādi.

    Es pašlaik lietoju zemāk norādīto peli.. (LĪDZĪGU TAI)

    Acme wireless optical mouse

    [img]https://www.bildites.lv/images/kpzn56p31ipj50acnou.jpg[/img]

    Varbūt, ka Jums ir kādi ieteikumi..

    Paldies jau iepriekš.

    #288588
    valters.vasilis
    Participant

    Es iesaku nopirkt Eneloop – akumulatorus:

    https://www.eneloop.info/

    Pa nakti vienkārši uzlādē un nākamajā dienā vari atkal izmantot savu pelīti netērējot naudu jaunās baterijās.

    #288589
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies.

    Es bieži strādāu arī naktīs un pa dienu cenšos atpūsties.. 🙂

    #288590
    Raivix
    Participant

    Man ir Logitech bezvadu pele un bateriju nomainu reizi 3 mēnešos. 🙂 Tev baigi ēdelīga žurka. 😀

    #288591
    maris2912
    Participant

    jau 3 gadus lietoju Logitech M705 pelīti, pagaidām vēl palikuši 5% batterijas. 3 gadus, ikdienā lietota pelīte, un veljoprojām orģinālās batterijas, esmu vairāk kā apmierīnāts 🙂

    #288592
    Nelabojams
    Participant

    Man arī 3 gadus vecajai Logitecha pelei akumulatorus jālādē ne biežāk kā pāris mēnešos – kaut gan lietota tiek intensīvi. Turklāt akumulatori veci, fotoaparātam vairs neturēja lāgā. Kaut kas nav kārtībā tev tur ar to zvēru.

    #288593
    Nelabojams
    Participant

    $ūdu reklāma. Tikai 1900 mAh AA izmēra elementam? Izskatās pēc lohu apkāsiena, turklāt kas zina, cik maksā pasūtīt konkrēto mēslu? Labāk aizvilkt pakaļu līdz Maximai un nopirkt normālus 2500 mAh akumulatorus par 2,50 pārī.

    #288594
    shady
    Participant

    Njā, pelei noteikti ir psiholoģiska rakstura problēmas, tāpēc arī daudz ēd. Normāli tas nav.

    Te viens tests / apskats par peli: https://notepad.lv/testi/11020/tests-logitech-m310—pieskano-peli-sev/ => turot pat līdz 1 gadam.

    #288595
    Nelabojams
    Participant

    p.s. oriģinālās baterijas gandrīz gadu gāja.

    #288596
    Raivix
    Participant

    Acme jau nekad nav īpaši izcēlušies ar labiem produktiem, par matricām vispār nerunājot.

    #288597
    cakeluv
    Participant

    Bezvadu peles nu nevajag pirkt, vismaz ne kaut kādas lētās. Arī vienreiz tādu nopirku, jo domāju, ka būs ērtāk, jo tas vads nemaisīsies pa priekšu, bet stabili labāk ir ar vadu. Nav jālādē, nav nekādu signāla traucējumu un zemāks latency.

    #288598
    valters.vasilis
    Participant

    Un kā ir ar uzlādes/izlādes cikliem Mahimā pirktām baterijām? Eneloop ekspluatācijas laiks ir apmēram 2000 uzlādes/izlādes ciklu. Tādēļ es uzskatu, ka Eneloop ir izdevīgāks eksppluatācijā. Eneloop cena 3,5Ls pārī:

    https://www.go4it.lv/lv/datortehnika/foto-un-video/baterijas-un-ladejamie-akumulatori/aa-baterijas/hr-3uq-2bp/

    P.S.

    Es labāk pieturos pie principa – labāk vienreiz nenožēloju latu un aizvelku savu pakaļu līdz internetveikalam, nekā žīdoju latu un pēctam vēl piecreiz eju uz Mahimu.

    #288599
    Black
    Participant

    Lietoju šo pašu peli, nāca komplektā ar klavu (tā joprojām darbojas ar 2 komplekta AAA baterijām). Pirkta RIMI labi sen, pirku, lai ar klavu varētu dīvānā sēžot filmu patīt uz priekšu/atpakaļ, skaņu pagriezt klusāk/skaļāk. Modelis (ja tas ir īstais) ir WS02. Bet peli lietoju kā alternatīvu vadu pelei. Baterijas lietoju, kad tās ir pieejamas – nomainu vecās neejošiem/netikšķošiem pulksteņiem, un tad izlietoju līdz galam uz šīs peles. Dažas nedēļas vēl iet, ja Duracell. Ja nav bateriju, neiespringstu un lietoju vadu peli.

    #288600
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies Jums par atbildēm.

    #288601
    WerNeo
    Participant

    Pagājis nedaudz vairāk par gadu no tās tēmas, ko te piemin Shady. Joprojām esmu Logitech M305 piekritējs laptopiem. Pat nemācēšu pateikt, vai baterijas (nevis akumulatori) ir mainītas pa šo laiku, kopš tajā tēmā izteicos (šķiet, ka nav).

    #288602
    Willis
    Participant

    Piekrītu maris2912 pagājušajā mēnesī izstaigāju krustām šķērsām visus lielākos veikalus un nācu pie secinājuma ka, uz doto brīdi lielākā un ērtākā ir Logitech 705, ne visai sen ELKORÄ€ ar atlaidi to varēja nopirkt pa nieka 25.Ls., tas ir uz 10.Ls lētāk kā jebkurā i-veikalā .

    Es savai Logitech MX 1000 ieliku jaunu akumulatoru un strādā kā tikko pirkta, nākamā ja Logitech Performance Mouse MX cena nekļūs zemāka noteikti būs Logitech 705 .

    #288603
    maris2912
    Participant

    Quote:

    Piekrītu maris2912 pagājušajā mēnesī izstaigāju krustām šķērsām visus lielākos veikalus un nācu pie secinājuma ka, uz doto brīdi lielākā un ērtākā ir Logitech 705, ne visai sen ELKORÄ€ ar atlaidi to varēja nopirkt pa nieka 25.Ls., tas ir uz 10.Ls lētāk kā jebkurā i-veikalā .

    woaaw, laba cena, es izmeklējos pa labi, pa kreisi, kad pirku, laikam pa 32ls ar kapeikām beigās sanāca. Bet uzskatu ka ir atmaksājies, dubultīgi.

    #288604
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tagad es jūtos mazliet samulsis un nezinu, kuru peli labāk ņemt, taču es i-veikalā atradu ba4as un lādētāju.

    Eneloop lite 2AA lādējamās baterijas HR-3UQ-2BP.

    [3.50 Ls)

    Ä€trais 2AA bateriju lādētājs MDR02-E-3UTG

    (10.00 Ls)

    (Lādētājam ir akcijas cena no 16.60 Ls uz 10.00 Ls)

    Piegādes izmaksas: 3.00 Ls

    Summa: LVL 16.50 + pele = 30.00 Ls

    #288605
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nopirku ba4as + ladētāju = 13.50 Ls

    Paldies: valters.vasilis

    Atradu peli pa 14.00 Ls. (logitech-m310)

    Paldies: shady

    Kopējās izmaksas: 25 – 30.00 Ls (apmēram, jo tur vēl piegādes izmaksas ierēķināju un citas lietas)

    #288606
    Mahmuds
    Participant

    Man ir Logitech komplekts MX 3200, lietoju 3 gadus, pa šo laiku esmu klāvai nomainījis 2 komplektus, pelei – 4 vai 5 komplektus. Dators aktīvi tiek lietots apmēram 4h dienā. Peli, pēc tā, kad sāk mirgot baterijas izlādes indikators, var mierīgi lietot vēl apmēram mēnesi! Baterijas parastās, Varta Longlife. Likt akumulatorus neredzu dižu jēgu.

    Pēc mūsdienu kritērijiem, iepriekš minētie akumulatori gan ir diezgan knapi – 1000 mAh nav nekas. Pats kabatas un velolukturim lietoju no e-bay pasūtītus BTY aķus ar 2500 mAh. Ja pareizi atceros, tad 8 AAA un 8 AA aķi ar visu sūtīšanu izmaksāja ap 8 Ls.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Tēma ‘Acme wireless optical mouse’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā