Acme wireless optical mouse

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Acme wireless optical mouse

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #288607
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es atvainojos, bet es vēlos šo tēmu atkal pacelt gaisā, jo Jūsu ieteiktajai pelei nav viena lieta un bez tās esmu kā bez rokām..

    Proti, pelei sānos ir papildus taustiņi. (Skatīt pašā tēmas sākumā bildi)

    Man ir vajadzīga tāda veida pele, kurai būtu tie papildus tustiņi.

    Labs dizains un ērti lietojama.

    Lai taupa enerģiju un ilgi velk baterejas.

    Protams, ka bez vadiem.

    Dažos vārdos sakot..

    Tieši tādu pašu, kā Logitech M310, bet ar tiem papildus taustiņiem sānos.

    P.S. Logitech M310 peli es atradu pa 12.00 Ls / 13.00 Ls

    Varbūt, ka ir kādi ieteikumi..

    #288608
    akms47
    Participant

    Ak dies, pameklē pats kas patīk pēc izskata un funkcijām un ko atļauj maciņa biezums, vienīgais, ko var ieteikt, paliec pie Logitech. Izvēlies modeli un -> salīdzini.el vē.

    #288609
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tu laikam domā, ka es nemeklēju, es tak meklēju jau ilgu laiku un paldies par padomu, es to ņemšu vērā.

    #288610
    romajo
    Participant
    #288611
    akms47
    Participant

    Varu vēl ieteikt, nepažēlo naudu un pakāp augstāk par padsmit Ls – nenožēlosi.

    Varbūt nevajag kā man 45-50Ls par peli atdot, bet.. ja vari paņem dārgo galu, ja nē – vidus varianti ar labi.

    Es arī nenožēloju, ka tik daudz atdevu, mans G5 ir aizvien vēl tikpat precīzs kā 6 gadus atpakaļ.

    Vienīgā problēma – teflona uzlikas nodilušas un tik jauki pa galdu vairs neslid.

    Bet pārējā ziņā… kaut pa stikla virsmu (es domāju ar to atstarojošas , lakotas), atšķirībā no lētām pelēm, iet precīzi.

    Pats ar meklēju vai nu teflona uzlīmes pelei, vai arī nāksies pirkt ekvivalentu peli, kas mani nemaz neiepriecina.

    Varbūt ir kāds remonta centrs, kurš saņem tādas detaļas no Logitech. Ja kāds zin – PM. Pat, ja cena par tādu uzlīmi būtu ap 5-10 Ls, tas ir lētāk par jaunu peli, jo citādā ziņā viņa ir nenokaujama, protams, ja nemēģini izmantot viņu kā espanderi un izlauzt taustiņus pārlieku stipri žmiedzot.

    Nu kaut kā tā. Pārējai tavās rokās … ar vadu… bez… sānu …virsas .. di…sa uc citas pogas. Galvenais, lai patīk.

    #288612
    Jānis WD
    Keymaster

    Tēma slēgta!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Tēma ‘Acme wireless optical mouse’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā