AMD gatavojas likvidēt ATI zīmolu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD gatavojas likvidēt ATI zīmolu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148643
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_amd_690g_logo_1_1.jpg[/imgl]Kompānijas ATI iegāde tiek uzskatīta par veiksmīgāko darījumu visā AMD vēsturē. 2006. gada vidū AMD nopirka videokaršu ražotāju ATI par 5,4 mljrd. USD. Tūlīt tika veikta reorganizācija: likvidētas dublējošās štata vietas, pārskatīts darbinieku skaits, izveidotas jaunas struktūrvienības utt.

    Tagad atkal briest kārtējā reorganizācija, kuras gaitā AMD sadalīsies četrās apakšvienībās, no kurām katrai būs savs uzdevums. Interesantākā no tām būs jaunās produkcijas izveidošanas nodaļa, ko vadīs Riks Bergmans. Š ī nodaļa tagad izstrādās gan procesoru, gan videokaršu mikroshēmas. Plānots atteikties no ATI brenda, visa produkcija iznāks ar AMD zīmolu.

    Vēl būs jaunāko tehnoloģiju nodaļa (tā noteiks AMD attīstības ģenerāllīnijas), marketinga un klientu apkalpošanas nodaļas (pēdējās rūpēsies par AMD produktu izplatīšanu).

    Avots

    #197215
    Aldis
    Participant

    Nu jā, ekonomēs uz uzlīmēm.. piemēram biežais variants, uz AMD uzlīmers blakus piedrukāts arī ATI.. 😛 😀 Ehh.. tas procesoru shtancetaju kantoris mani smidina… bet nu okee.. 🙂

    ATI ka tadu sačakarēja… 🙁 Agrāk mana sapņu video karte bija ATI Radeon, un smējos par jūzeriem kas lietoja nVidias uz kurām nekas nestrādā! Tagad ir otrādāk, pats pārgāju uz nvidiu, jo manam ATI zuda supports galīgi [reorganizācijas sekas], un cik salīdzinājis pie cilvēkiem esmu video jaudu uz spēlēm.. tad nu… pat daža veca nVidia iet labāk! 🙂

    #197216
    nevertell
    Participant

    Ceru, ka viena apakšvienība nodarbosies ar draiveru rakstīšanu linuxam.

    #197217
    msh
    Participant

    Aldim vienmēr kaut kas pilnīgi otrādāk kā citiem 😀 Man kaut kā līdz šim radies iespaids ka nVidia kopš 3dfx sabrukuma spēlē diriģenta lomu videoprocesoru industrijā tāpat kā fimpelis procesoru un nVidia atbalsts arī ir labāks – ar to domājot draiverus – ATI tik tagad zem AMD laikam ir izstrādājuši kaut kādus lietojamus linukša draiverus, kamēr nVidia savas forceware pakas priekš linukša piedāvā jau sen – tāpēc es joprojām lietoju gf – gan arī tāpēc, ka neesmu kaut kāds “spēlmanis” un man ar pirms pāris gadiem iemainītu fx5700le [pirms tās bija mx4k un fx5500] pietiek atliektiem galiem 😀

    #197218
    Wuu
    Participant

    Aldis wrote:

    Nu jā, ekonomēs uz uzlīmēm.. piemēram biežais variants, uz AMD uzlīmers blakus piedrukāts arī ATI.. 😛 😀 Ehh.. tas procesoru shtancetaju kantoris mani smidina… bet nu okee.. 🙂

    ATI ka tadu sačakarēja… 🙁 Agrāk mana sapņu video karte bija ATI Radeon, un smējos par jūzeriem kas lietoja nVidias uz kurām nekas nestrādā! Tagad ir otrādāk, pats pārgāju uz nvidiu, jo manam ATI zuda supports galīgi [reorganizācijas sekas], un cik salīdzinājis pie cilvēkiem esmu video jaudu uz spēlēm.. tad nu… pat daža veca nVidia iet labāk! 🙂


    Noteikti… Kads tev suports ? Kam tev videokartei suports… nVidia ir liels brakis!

    #197219
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Kam tev videokartei suports…

    …r u serious?

    #197220
    Foxsk8
    Participant

    Nu ja runa par video, tad nu varu piebilst, ka ATI onboard video iespējas galīgi švakas. Turpretī Nvidia onboardi iet labāk salīdzinājumā ar ATI iebūvētajām. 🙂

    Nekad nevaru atlicināt money priekš kārtīgas grafiķines, bet droši vien, labi ka tā, ieslīktu vēl spēlmaņu gaitās un tad visam būtu vāks. 🙂

    #197221
    Aldis
    Participant

    Wuu wrote:

    Aldis wrote:

    Nu jā, ekonomēs uz uzlīmēm.. piemēram biežais variants, uz AMD uzlīmers blakus piedrukāts arī ATI.. 😛 😀 Ehh.. tas procesoru shtancetaju kantoris mani smidina… bet nu okee.. 🙂

    ATI ka tadu sačakarēja… 🙁 Agrāk mana sapņu video karte bija ATI Radeon, un smējos par jūzeriem kas lietoja nVidias uz kurām nekas nestrādā! Tagad ir otrādāk, pats pārgāju uz nvidiu, jo manam ATI zuda supports galīgi [reorganizācijas sekas], un cik salīdzinājis pie cilvēkiem esmu video jaudu uz spēlēm.. tad nu… pat daža veca nVidia iet labāk! 🙂


    Noteikti… Kads tev suports ? Kam tev videokartei suports… nVidia ir liels brakis!

    Paskaidrojums Tev – Ja nav suporta tad nav pilnas jaudas straadashanas! Tas nozime ka nav draiveru atjauninajums, un jastrada uz kautkaada unversaalaa SuperVGA 😀 Vienalga cik video kartei megi vai shaderi (Ja protams saproti kas tas ir, un ceru ka nav japaskaidro) 🙂

    Un msh – es par reaalam lietaam runaaju – piemeram GTA4 strada uz vecaakaam nVidiaam gluzhi ta pat kaa uz jaunaakajiem ATI, un uz vecakajiem ATI nestrada vsp.. viela pardomam! 🙂

    #197222
    msh
    Participant

    Es neesmu spēlējis GTA4 un tāpēc nezinu, kas tur parādās sākumā, bet vai tu zini, ko nozīmē, teiksim, palaižot ut2004 un san andreas tie logo “nVidia / meant to be played”? To ka spēles izstrādātāji piedalījušies nvidia programmā un spēle ir optimizēta priekš nVidia videokartelēm. Pārdomā to 🙂

    P.S. Tu varbūt esi no tiem ļoļikiem kas maina draiverus līdz ko iznāk kāds jaunāks? 😀 Es kaut kā uzskatu ka ja viss iet kā vajag, tad neko nevajag mainīt – atceros, kkad ļoti sen tiešām kaut kas kaut kādai spēlei negāja un jaunāks draiveris to laboja – bet tas ir izņēmums. Protams, ja es būtu draiveru upgreidošanas fans, tad es jau sen būtu aiz bēdām pārzāģējis vēnas un savu fx5700le samainījis uz kādu 6600 😀 – fx sērija jau kādus pāris gadus nav iekš jaunākajām forceware pakām 😀

    #197223
    malinens2
    Participant

    Izskatās, ka te mīt daudz muldētāju. AMD videokartes ir tikai palikušas labākas salīdzinājumā ar nvidia kopš pārņemšanas. Un nvidia baigais supports, ne? Uz manas vecās nvidia 7900gs 512MB 256bit GTA4 vispār normāli nedarbojās (pāris fps + puse tekstūru nebija, lai gan šī karte spēlei tika atbalstīta, bet visām 7900 sērijas videokartēm bija tādas problēmas). Tagad nopirku ati hd4670 512MB 128bit un gta4 darbojas normāli uz vidējiem settingiem. Un tie logo nenozīmē, ka ir kaut kas optimizēts, bet to, ka nvidia ir samaksājusi spēļu izstrādatājiem naudu par reklāmu…

    Un ja jau esi ar linuksi uz “tu”, tad gan jau varēsi atrast sev vajadzīgo ati draiveri. Un kur tu vispār taisies linukšos lietot, piemēram, 4. šeideri un citus pribambasus?

    #197224
    msh
    Participant

    Nezinu kas ir tie tevis nosauktie “citi pribambasi”[nav vajadzības un neesmu iedziļinājies], bet neaizmirsti divas lietas – pirmkārt, ir tāda lieta kā XGL – es gan savulaik pamēģināju un atzinu ka manai kastei nav tik daudz lieku resursu lai ikdienā to dzītu, bet nu izskatās skaisti 🙂 , otrkārt, ir pāris spēļu izstrādātāji, kas netēlo strausus un šo izstrādātāju spēlēm ir arī linukša versijas – nu, piemēram, Unreal Tournament.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā