antivirus.lv kā tāds

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall antivirus.lv kā tāds

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148492
    Andron MacBeton
    Participant

    1. Pašiem mājaslapa ir galīgi garām un paši piedāvā spama botiem komentētāju e-pasta adreses

    2. Viņu tizlā lapele nesatur on-line skeneri, jo tie mudaki nejēdz spoguļot kautko “tik sarežģītu”.

    3. Cik stulbam “mātesbērnam” jābūt lai lietotu to mēslu? Viņi paši laikam nelieto KAV ja jau nezin kas ar to mēslu ir pa gļukiem?

    #195096
    Jaunzems
    Participant

    1) //eesmu tur piedāvājis savu e – pastu, bet lapai nav ne vainas…:p

    2) //o comments… Par tevi…

    3) |_ietoju Avast!, ieteica DJ Roberts…:p

    #195097
    samurajs
    Participant

    Nu tas ir pavisam vnk komercprojekts KAV reklāmai un izplatīšanai. Uz tādiem neapvainojas. Kādu saimnieks to lapu noteicis, tāda viņa arī ir. Laikam online skeneris par dārgu sanāca :p

    Kāpēc raksti Free-AV (weil ich die deutschen gern hab!)? Man vienalga, kaut vai mongoļi-tatāri šo taisījuši. Bet pie taisnām rokām šis ir labs.

    #195098
    Andron MacBeton
    Participant

    🙂 Tu mani slavini jau signatūrē, kam man koments? 😀

    #195099
    m*****
    Participant

    KAV ir labs AV. To arī lietoju uz vienīgās windows kastes. So uz aptauju nav iespējams atbildēt. Tur vajag variantu nelietoju AV vai cits.

    Par ko cepiens? Ja nepatīk kāds produkts/lapa, to nav jālieto.

    #195100
    Jaunzems
    Participant

    Labs, tikai iekožas sistēmā tā, ka nevar dabūt to nost.

    #195101
    nostreb
    Participant

    Nu vispār nelietot AV būtu priekš Linuksista, nebiju padomājis ka tādi šeit (šijā sadaļā) vispār ienāk?

    Par KAV nedabūšanu nost nezinu, nekad nau bijis grūti tik vaļā no drazas. Bet pats reiz izdomāju dažiem kompjiem uzlikt KAV uz 30 dienām. Man bij problēma ar KAV uzlikšanu, viņš brēca ka man esot dr.Webs un spybot, piedāvāja noinstalēt, taču to neprata, aizgāja kaukāda restartu klikata kamēr man apnika un es izdzēsu manuāli pēdējas paliekas (tukšas diras) no sen jau novākta dr.web.

    Protams es neatbalstu arī AVG, dēļ nesaprotami pieaugušā instala (kaukas 50Mb), man nepatīk arī FreeAV dēļ fakenās vīrusu dzēst-nemācēšanas.

    Visādi avasti man riebj jo prot uztaisīt BSOD, un tas līkais Windows instals kuru redzēju vienā firmelē pat nebij pie vainas toreiz.

    Vispār riebj programmētāji jo taisa sūdus. Ja jau iegulda tādas pūles uztaisīt programmu kas ķer vīrusus tad kāda velna pēc pielaiž tik tizlas iesācēju kļūdas?

    #195102
    archeens
    Participant

    a ClamWin ir normāls antivirus?

    #195103
    rihardsss
    Participant

    Š eit viens neitrāls antivīrusu tests :

    https://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_report21.pdf

    Pēc šī var teikt, ka Avira ir diezgan laba – 99.7% no 1.3 miljoniem vīrusu atrada, FalsePositives arī nav pārāk daudz. Bet paskatoties vecos testus var redzēt, ka viennozīmīgi labas antivīrusu progas nav un nebūs. Vienu mēnesi tā labāku, otru mēnesi cita.

    Tomēr aptauja ir kārtējais macbetona mēģinājums iestāstīt visiem, ka viņš zin visu, lieto tikai labāko utt. (Spriežu pēc komentāriem pie atbilžu variantiem). Cik noprotu tu lieto clamwin. Neesmu lietojis un nezinu ko tu domā ar labo klikšķi, bet varu arī līdzīgi pateikt – kāpēc vispār antivīrusu, ja nav līkas rokas, tad caur procesiem gandrīz visus vīrusus var nomedīt un ar delete doctor izdzēst!

    P.S. nostreb: ja jau viņi pielaiž tādas iesācēju kļūdas, tad tu laikam vari uztaisīt labāku antivīrusu programmu, ne? Kas tad tur ir – atrast, izanalizēt, atrast kā apturēt nieka pāris miljonus vīrusu? Tas tak sīkums… 😀

    #195104
    WerNeo
    Participant

    Ir tāds teiciens… “Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.” KAV un KIS ir labākie produkti un patīk tas jums vai nē… 🙂 To atzīst gan neskaitāmas testētāju grupas… Gan arī mana pieredze to n-tās reizies pierādījusi (un tā šajā jomā nav maza). Tagad nedaudz esmu sācis pētīt sīkāk Avastu (nu jau pus gadu). Pagaidām “nelec” acīs negatīvā nozīmē. Bet pārējie bezmaksas produkti (daži arī maksas produkti) “salaiž” datorā drazu, “aci nepamirkšķinādami”. Pie tam, daži vīrusi viņus arī veksmīgi māk neitralizēt…

    P.S. e.j. Lieliski gan liekas virsū, gan ņemas nost. Viss pārējais ir nelabvēļu baumas (cilvēki, kuri nekad nav lietojuši, vai lietojuši ļoti sen… un saklausījušies no citiem nelietotājiem).

    #195105
    rihardsss
    Participant

    Nu tava pieredze neliekas īpaši nozīmīga ar nopietniem testiem, kuri tiek veikti vairākus mēnešus. Nav ko tur diži teikt – vari lietot savu KAV un domāt, ka tas ir ideāls utt. Bet NEITRÄ€LI testi saka ko citu! Pāris cilvēku testētāju grupiņas nav nekādi ideālie pierādījumi tam kas ir labs un kas nē.

    #195106
    rajah
    Participant

    eh žēl ka nevaru vairs atrast to adresi kur lasīju par to Kasperski ka tas ir ФСБ paspārnē un tāpēc tiek grūzts uz visām pusēm.

    #195107
    WerNeo
    Participant

    rihardsss.. mēnešiem nē, gadiem. Ne pirmo gadu esmu datoru jomās. Un nav tā, ka apkalpoju savu datoru. Bet ne par manu pieredzi un darbu runājam… Es neteicu, ka KAV ir ideāls. Nekas nav ideāls. Tas ir labākais priekš universālas datora aizsardzības.

    Kuri ir Tevis apmeklētie neitrālie testi, kuros Kaspersky nav pirmajā vietā? Pasaules slavenas labaratorijas?

    rajah wrote:

    eh žēl ka nevaru vairs atrast to adresi kur lasīju par to Kasperski ka tas ir ФСБ paspārnē un tāpēc tiek grūzts uz visām pusēm.

    Maiklam Džeksonam deguns krīt nost… katru rītu līmējot atpakaļ. 🙂 Žēl, ka nevaru atrast vairs tās avīzes, kas to rakstīja. Bet rakstīja! 🙂

    #195108
    rihardsss
    Participant

    Quote:

    Š eit viens neitrāls antivīrusu tests :

    https://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_report21.pdf

    Linku diezgan skaidri iedevu, vari arī nodzēst beigas un apskatīties Home sadaļu, vai arī about us.

    Š eit links no ESET mājaslapas – https://www.eset.eu/products/compare-antivirus-products

    Vari pat nebļaut, ka nav neitrāls tests, jo kad iedevu neitrālu tev tāpat kaut kas nepatika.

    Arī kaspersky mājaslapā ir tests (nu cik nu tur tests, ja ievietoti tikai rādītāji, kurus viņi atbalsta 😀 ) – https://usa.kaspersky.com/products_services/compare-productskav.php

    Žēl tikai, ka nobijušies un neielikuši citus,spēcigāku konkurentu rādītājus.

    Lūk vēl viens links – https://whensecuritymatters.com/index.php/Comparative-tests/Antivirus-Proactive-Protection-Test.html

    Domāju ka būs pietiekami…

    Diemžēl neatradu tādu testu kur Kaspersky tiešām no objektīva vērtējuma ir labākais. (Vienīgais viņu mājaslapā ievietotais, bet tas pats nav nekāds nopietns tests, vnk pateikts ko viņš dara, nevis cik labi to dara)

    #195109
    WerNeo
    Participant

    rihardsss… 🙂 Te nu ir pierādījums… ka pat googli katrs lietos tā, lai atrastu to, ko vēlas atrast 🙂 Lai nu kā… katrs lieto to, ko vēlas pats. Cits nelieto neko… bet vēl cits… grādīgo.

    #195110
    rihardsss
    Participant

    Meklētāja ierakstīju “antivirus compare test” pirmais links- tas neitrālais tests, tad daudz ESET linki un tad pa kādam citam linkam gadījās. Es vnk vēlējos atrast normālu informāciju par to – kurš tad ir labāks? Kurš precīzāks un reizē arī mazāk kļūdu. Man īstenībā pašam nav nekāda favorīta, īstenībā kaut kāds antivīruss uz mana datora atrodas apmēram 30 dienas gadā, visu pārējo laiku mierīgi dzīvoju bez un nav par ko sūdzēties. Ja tomēr kkas notiek – pārinstalēju kompi un atkal turpinu tā dzīvot. Vnk man nepatīk kkādi konkrēti viedokļi par tēmām kurās nekad nav bijusi vienprātība.(un šājā arī nebūs) Tapēc arī man nepatīk visi MacBetona teksti – visur iet līdzi uzskats, ka viņš vienmēr dara pareizi, lieto pareizo, bet viss cits ir hu*ņa.

    #195111
    WerNeo
    Participant

    rihardsss… taalajos… 90-tajos… es dzīvojos līdzīgi 🙂 Bet tad paliku slinkāks (pārinstalēt apnika)… Un tad vēl nāca atbildība klāt (un vajadzīgas progas vairojās)… Tad darbs… Pat “gousts” liekas liekdarbība. 🙂 A tagad, kad esmu “uzkūlies” par “parakstu licēju”.. vispār lieka laika nav figņām. 😀

    P.S. Par to, ka kāds pasaka… ka viņa darītais ir vienīgais pareizais, bet pārējie “krūmi”… piekrītu Tavam viedoklim. +1 Tomēr, katrā jomā ir labākie. Vienā vai citā situācijā.

    #195112
    archeens
    Participant

    Kā tad palika ar to Clamwin viņš ir normāls?

    #195113
    WerNeo
    Participant

    archeens… Kā kuram… Manās acīs tas nav antivīruss, bet ikona taskbarā, ko kāds programmieris uztaisījis joka pēc… Ar iespēju atjaunot kodu. 😀 Bet ja nopietni… Varbūt kādam arī līdz, kas dara kaut ko specifisku, kur tieši Clamwin palīdzēt var.

    #195114
    rajah
    Participant

    WerNeo wrote:

    Maiklam Džeksonam deguns krīt nost… katru rītu līmējot atpakaļ. 🙂 Žēl, ka nevaru atrast vairs tās avīzes, kas to rakstīja. Bet rakstīja! 🙂


    par Džeksonu raksta visās malās, a par to Kasperski rakstīja daudz mazāk un daudz ticamākā vietā nevis kautkādos iepirdējblogos.

    mjā – te jau vairākiem ir inkvizīcijas laiku uzskati – ar divriteni nevar braukt, jo tas nevar nostāvēt un krīt apkārt. bet kad uzsēžās un minās ar pedāļiem tad tomēr brauc.

    tie kas ir ar smadzenēm un advancētāki sapratīs ko es ar to gribēju pateikt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā