Antivīruss

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #286051
    Wuu
    Participant

    Par ko tu runā un ar galvenais ar ko?

    #286052
    Oxys
    Participant

    ņem tad to eset nod 32, dators taapat kautkad nobeigsies!

    #286053
    Nettwerk
    Participant

    Bitdefender ir OK. Personigi lietoju un nesuudzos.

    #286054
    aoma
    Participant

    Andža ir kā pūķis – tu viņam nocērt vienu galvu, vismaz 3 ataug vietā :D:D

    #286055
    traxis
    Participant

    Es izmantoju Aviru un tas nekas, ka viņiem tagad problēmas, jo tās jau nav tam kas neko nedara, atceros, ka savulaik kasperskis arī dzēsa ārā windozam svarīgus failus ….

    Tiem kas saka, ka nelieto antivirusus es daļēji piekrītu – ja kompi izmanto darbam, tvneta, apollo, un delfu pāršķirstīšanai, tad iespējams antivirusu nevajag, bet ja patīk spēles un makā nav pārāk daudz … un ir uzinstalēts utorent tad antivirusu noteikti vajadzēs

    Es iesaku izmantot Aviru un ja uznāk paranoja reizi pa reizei kompi var pārskenēt ar Dr.Web CureIt!

    P.S. – Ja pareizi esmu sapratis tad tās problēmas bija tikai Aviras maksas versijai…

    #286056
    Gakh
    Participant

    Nu ja ņemsi pirmo kas pagadās, un paļausies tikai uz antivīrusu, tad arī tas tev nepalīdzēs, neiznu vai esi informēts vai nē, bet torrenti ir viena no populārākajām vietām kur tiek izplatīta malwāre, tieksim 0day softs, kas sabindots ar kādu malwāri, un pārsniedz 30 – 40 MB, ne tu tādu aploudosi uz online virus čekeriem neko + klāt būs tīrs normāls strādājoš kreks, un paļiķeļi, viss ies, un cilvēks arī neko nepamanīs.

    #286057
    Evers
    Participant

    Neatceros, kad būtu no torentiem norāvis kādu vīrusu. Gana daudz softi atvilkti. 🙂

    #286058
    aoma
    Participant

    ÄŒaka ielā tak bez ma*kām arī normāli sievišķi sastopami 😀

    Tas tāds šauro pierīšu sindroms, ko torentos viena vienīga zagšana notiekas.

    #286059
    Stat1CX
    Participant

    Vajag iepirkties zināmos torrentu lielveikalos un no zināmiem scene avotiem, tad nekad nekādu triperi nedabūsi 😀

    #286060
    aagent
    Participant

    Es lietoju bezmaksas AVG antivirus un bezmaksas Zone alarm ugunsmūri. Strādā labi un nekādu problēmu nav 🙂

    #286061
    akms47
    Participant

    Un nebūs, jo vainīga ir blīve (līkrocaina padauza utt. sauc kā gribi) starp datoru un krēslu, nevis antivirusi.

    #286062
    BERILS
    Participant

    nokonfigurējot, Tu esi vismaz 70% pārliecināts , ka tavā failu krātuvē nav neviena draza ? Tu esi drosmīgs. ;>

    No tavas fleškas es labāk atteikšos.

    MSE.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā