(Aptauja) Tava attieksme pret migrantu ieplūšanu Latvijā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas (Aptauja) Tava attieksme pret migrantu ieplūšanu Latvijā

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #320209
    shady
    Participant

    Tā arī būs.

    Bet es varu roku likt uz sirds un teikt, ka krieviski nerunāju un nekad nerunāšu. Un, ja kāds urla man piesējās un prasīja cigaretes/naudu – es parasti atteicu: “Vispirms iemācies latviski un tad uzdrošinies man ko prasīt”. Man vienkārši kretinē šis viss..

    #320210
    Loading
    Participant

    Daļa manis obligāti atbalsta grūtumcietēju uzņemšanu, jo arī Latvijas iedzīvotāji kara laikā migrēja prom uz labākiem laukiem.

    Bet daļa manis nesaprot, kas tie par grūtumcietējiem, kuri pēc sevis atstāj pārtikas pakas, un kuriem ir jaunākie iPhone ( https://www.youtube.com/watch?v=erNDLaMCUDs ). Man ir Gigabyte Rio 1, kuru nopirku, jo nebija vairāk naudas…. Hmmm?

    #320211
    Participant

    Es arī nesaprotu, kā bēgļi var mukt no Islāma Valsts, ja viņiem ir iPhone. Visi taču zina, ka iPhone cilvēku aizsargā no lodēm!!!!oneone

    PS: Vienmēr man ir licies smieklīgi, cik ļoti atsevišķi latvieši grib izskatīties nabadzīgi. Gan ģimenes māja 50k USD vērtībā, gan “jaunākais” iPhone tagad ir tikai buržuju dzīves sastāvdaļa.

    #320212
    jonjs
    Participant

    Spiedu neminēts viedoklis. No Latvijas vietējie bēg prom, ko te migranti darīs? Protams, ka mēģinās bēgt tālāk. Inženiertehniskie speciālisti u.t.t. , ja arī viņi būs starp migrantiem, tad viņiem te nebūs ko darīt, sāks vēl dzert un pārkāps savu reliģisko pienākumu. Žēl cilvēkus, pa lielam podus valstīs no kurienes viņi nāk pietaisīja paši zinām, kas un tā nebija Krievija. Pirms tam viņi dzīvoja savās valstīs un bēga ievērojami mazākā skaitā. Ja arī pieņem ir jāveic nopietna identitātes noteikšana un filtrācija. Dažāda veida teroristiem ir vienalga, kur taisīt podus. BARDAKS 😀 Jāsaka tā.

    #320213
    budzis
    Participant

    Skrundas pilsetina stav neizmantota. Vo tur varetu vinus visus salikt, atvert kaut kadu razotni, lai pelna sev iztiku

    #320214
    budzis
    Participant

    ÄŒipot vajag!

    #320215
    Patrons
    Participant

    22.septembrī notiek gājiens PRET IMIGRÄ€CIJU un koncerts BALTIJA IR MŠªSU

    Esi par latvisku Latviju un atbalsti ar savu klātbūtni tā sauktajā “mītiņā”, jo šī uzspiestā imigrācija latviešiem nozīmē ceļu uz nebūtību!

    Tātad- 22.septembris, pulksten 18.00, Strēlnieku laukums.

    [img]https://i8.ifrype.com/textarea/10/l_1098548.jpg[/img]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā