Ar ko sargājam savu Windows sistēmu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ar ko sargājam savu Windows sistēmu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146987
    samurajs
    Participant

    Š eit varam apspriest kurš AV labāks… 🙂

    #180181
    drono
    Participant

    “Nelietoju, iztieku ar Firewall”

    Mazliet nekorekts varints. Tās ir 2 dažādas sistēmas ar dažādiem mērķiem. Tas, ka lieto antivīrusu, nenozīmē, ka var iztikt bez Firewall. 😉

    katrā gadījumā, es balsoju par šo varinatu 🙂

    Ja man prasītu, kādu vīrusu lietot, tad es ieteiktu Aviru.

    #180182
    Sid
    Participant

    Avira + BSD, tā kā pats pārsvarā uzturos uz BSD, tad iemetu vien parējo mājinieku izmantoto AV – avira ^^’

    #180183
    samurajs
    Participant

    drono: nuja, tā jau ir! Bet ceru, ka te nav neviens kamikadze, kas iztiek gan bez AV, gan bez Firewall! :duno:

    #180184
    quizzical
    Participant

    Vispaar vareetu uztaisit testu cik ilgi kompis lietojams iztiekot gan bez AV, gan bez firewall 🙂

    #180185
    WerNeo
    Participant

    Darbam, Symantec. Ārpus darba, SuSe Linux.

    #180186
    samurajs
    Participant

    quizzical: domāju, ka manā tīklā ilgi, jo provaiderim ir filtrs, kas jau daudz ko izķer. Bet lattelecom tīklā skaitītas dienas vai pat stundas varētu būt… 😀

    #180187
    WerNeo
    Participant

    Kaut kur tiku lasījis par pētījumiem… pirms pāris gadiem… Windows XP, pieslēdzot pie neta, tikko sainstalēts, pirmo vīrusu saķerot aptuveni 20 min. laikā. Nezinu, cik patiesi dati. 🙂

    #180188
    quizzical
    Participant

    ja pirms paaris gadiem bija kaadas 20 min, tad tagad ganjau kaadas 10 min 🙂

    vispaar vareetu notesteet ar kaadu Virtual PC

    #180189
    drono
    Participant

    Neticu, ka pieslēdzot XP SP3 bez firewall pie neta, var saķert kaut kādus vīrusus. Tās tomēr ir viskritiskākās ievainojamības, kurām tiek pēc iespējas ātrāk izlaisti patchi. Tiešām būtu kādreiz jāpatestē.

    XP SP1 gan tā būtu pilnīgi normāla parādība.

    #180190
    Dotnet
    Participant

    Lietoju BitDefender free edition v10

    Nesudzos,rij maz resursus,skatijos antivirusu top,ja nemaldos 3-4 vieta! 🙂 Nu tas ta! 😀

    #180191
    kaqp
    Participant

    Kaspersky labākais, ātrs un kluss. Uzliku jau dažus gadus atpakaļ, viņš mani ne reizi vēl nav traucējis, tikai es viņu 😀 , lai ievadītu key.

    #180192
    preddetor
    Participant

    Lietoju AVG Anti-virus Free 8.0. Nezinu, ko lai par jamu saka… Dažas reizes ir pabrēcis par kaut kādu drazu, un esmu pateicīgs jamam par to. Tas tā kā viss.

    #180193
    memorex
    Participant

    Lietoju NOD32, bet Avira arī patīk, labākā aizsardzīva rūteris + labs firewall, tikai parastam home userim tas sagādā neliela nērtības.

    #180194
    Creep
    Participant

    Lietoju AVG + rūtera firewall + taisas rokas… Pirms pāris gadiem dzīvoju bez neviena, un neteiktu, ka kautko īpaši saķēru…

    #180195
    WerNeo
    Participant

    Nav taisnu roku…!!! Ir tikai iedomas. 🙂 Mums tikai patīk par sevi domāt, esam ar taisnām rokām… 🙂 Es atzīšu, zinu daudz, bet rokas tāpat man līkas! Katram savā IT lietā rokas taisnākas, citam līkākas, un otrādi. Pat ar diplomiem kabatās.

    #180196
    dead_emo
    Participant

    NOD32, pirms tam bija avg free un jāsaka, ka atšķirību jau neesmu izjutis, jo nebija vīrusu ne ar to free, ne arī tagad. Jā, resursus gan NODs rij mazāk, bet pie šodienas kompju spējām, sajūtams jau tas nav šāvaitā.

    #180197
    Creep
    Participant

    WerNeo wrote:

    Nav taisnu roku…!!! Ir tikai iedomas. 🙂 Mums tikai patīk par sevi domāt, esam ar taisnām rokām… 🙂 Es atzīšu, zinu daudz, bet rokas tāpat man līkas! Katram savā IT lietā rokas taisnākas, citam līkākas, un otrādi. Pat ar diplomiem kabatās.


    Ja arī nav pilnīgi taisnas, tad līkas jau nu arī nav..

    #180198
    WerNeo
    Participant

    Creep… nav nekāda naida 😉 Bet prieks, ka esi tomēr nonācis pie pareiziem secinājumiem, antivīruss ir vajadzīgs! 🙂

    #180199
    spioneer
    Participant

    https://license.avira.com/en/promotion-t0q1aatr05zwftftgnqr

    Avira AntiVir Premium uz 180 dienam bez maksas, legali un droši

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā