Ardievas kvēlspuldzēm

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ardievas kvēlspuldzēm

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148341
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nobulb_1.jpg[/imgl]Par to jau runāja labu laiku iepriekš, bet nu ir nopietni: 19.martā Eiropas Komisija ir pieņēmusi regulu, ka laika periodā no 2009. gada septembra līdz 2012. gadam ES teritorijā no tirdzniecības pakāpeniski tiks izskaustas pilnīgi visas kvēlspuldzes.

    Jau šā gada septembrī no veikalu plauktiem izzudīs 100 W kvēlspuldzes, ar 2010. gadu – 75 vatīgās.

    Kvēlspuldzes nomainīs dažāda veida “ekonomiskās” spuldzes, kuras patērēs par 75 % mazāk elektroenerģijas.

    Avots 1, 2.

    #193467
    elvisburdajs
    Participant

    Cerams ka par pieņemamu cenu varēs iegādāties LED spuldzes, jo tās ekonomiskās dienas spuldzes man galīgi nepatīk. :shake:

    #193468
    samurajs
    Participant

    Zinu, ka par pieņemamu cenu varēs dabūt ilgspēlējošās kapu sveces 😀

    #193469
    elvisburdajs
    Participant

    Būs jāuzliek uz Datuves kapa.. 😀

    #193470
    Loading
    Participant

    Vēl nevar likties mierā. Kā mazi bērni.

    Pēdējā gada laikā cenšos visas izdegušās kvēldiegu spuldzītes aizstāt ar ekonomiskajām.

    #193471
    samurajs
    Participant

    Man jau 80% visu spuldzīšu sen ir ekonomiskās. Tikai dažas reti lietojamās palikušas vēl vecā tipa.

    P.S. Kur var nopirkt jēdzīgas LED spuldzes? Kāds zina?

    #193472
    Maris77
    Participant

    Kas jums tajās ekonomiskajās tā patīk? Man liekas, ka ir tumšākas un vispār gaisma jocīga.

    #193473
    iKey
    Participant

    Man no ekonomiskajām spuldzēm acis sāp, jo viņas ir luminiscences spuldzes, un mirgo aptuveni 50 reizes sekundē. un viņas sastāv no kkādām vielām, kuras ir kaitīgas, un grūti pārstrādājamas (piemēram dzīvsudrabs)

    Un ekonomiskās spuldzes nemaz nedrīkst likt agregātu (virpas, “stanoka”, stacionārās bormašīnas u.t.t.) darba vietas apgaismošanai, jo viņbas ar savu raustīšanu čakarē strādniekiem acis, un arī ir bīstami.

    #193474
    samurajs
    Participant

    Ekonomiskām nav ne vaina, vismaz neapkurina telpu. Protams, absurdi uzskatīt ka 20 W atbilst 100 W kvēlspuldzei. Divas tādas gan to aizstāj.

    LED spuldzes ir vēl spožākas un vēl ilgāk kalpo, tik kaut kā veikalos neredzu…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_7_30_led_spuldze_diamond_light_1.jpg[/img]

    #193475
    Loading
    Participant

    Š ādas pirmo reizi redzu.

    #193476
    Jaunzems
    Participant

    lietoju LED un viss…

    #193477
    samurajs
    Participant

    Tā, kas bildē, tikai ar 2 W jaudu, naktslampiņai tik derēs. Atbilst 25 W kvēlspuldzei.

    #193478
    elvisburdajs
    Participant

    ZuliXP: +1 Es arī gribu uzzināt kur iegādāties tās LED, jo tās ar dzīvsudraba gāzi pildītās ir patiesi sliktas.

    p.s. Laikam LED ir dārgs, tapēc viņu maz kur pārdod. :money:

    #193479
    Jaunzems
    Participant

    Depo 7 lati kilogramā gabalā…

    #193480
    elvisburdajs
    Participant

    Paldies par info e.j. ;.

    #193481
    vincister
    Participant

    Obanā, būs jāiepērk 100W spuldzīšu krājumi. Dienasgaismenes ciest nevaru un no tām ekonomiskajām tikai atsevišķi eksemplāri, kuriem gaisma nav zili-balta šķiet lietojami.

    #193482
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    LED spuldzes ir vēl spožākas un vēl ilgāk kalpo

    mīts. mājās aizstāju visas spuldzes ar 1,5w led spuldzēm. solija, ka būs kā 40tnieces. izdeg pat ātrāk kā kvēlspuldzes. īsāk sakot – nožēloju.

    #193483
    rihardsss
    Participant

    Ja runa ir par krāsu tad varu tikai teikt to, ka ciest nevaru dzeltenās kvēlspuldzes. Bet tas, ka dienasgaismas spuldzes tā mirgo gan man nepatīk. Led neesmu mēģinājis, bet plānoju kkad nomēģināt.

    #193484
    Jaunzems
    Participant

    LED ir pietiekami spožs. Man patīk. Mana istabā ir vēl krāsu mainošās LEDenes. Skaistuma non plus ultra

    #193485
    Holmss
    Participant

    Pastāstiet, ko lai lieku, ja visas gaismas aiz reostata istabā. Nebūs man vairs vakaros romaņķiks?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā