Atjaunots: Saņem Avira Premium 180 dienu licenci!

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Atjaunots: Saņem Avira Premium 180 dienu licenci!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197244
    rajah
    Participant

    pse. un ko ta uzskati par labu?

    kasperu

    nodu

    symantec

    Mcafee

    vai ko citu?

    #197245
    Andress
    Participant

    rajah wrote:

    pse. un ko ta uzskati par labu?

    kasperu

    nodu

    symantec

    Mcafee

    vai ko citu?

    Avast Enterprise?

    #197246
    rajah
    Participant

    ak Dievs…

    #197247
    Stat1CX
    Participant

    Avast ne tuvu nav labāks par avira.

    #197248
    Andress
    Participant

    Avast:

    E-mail scan: Yes

    Better update: Yes

    Trouble free: Yes

    Boot time scan: Yes

    Adverts: No

    Idiot safe: Yes

    Free : Yes

    Scan speed: Fast

    False positives: Yes

    Skinnable: No

    Better update: No (Dažreiz update serveri vispār neatrod)

    Trouble free: No (Ewery update popup bez fixa.)

    Boot time scan: No

    Adverts: Yes (Ewery update popup bez fixa.)

    Idiot safe: No

    Free : Yes

    Scan speed: medium

    False positives: Yes

    Skinnable: Um, wha?

    Tes būs free VS free, ja salidzanam best VS best cenu un iesapēju ziņā, Avira dodas mājās, un te nav ko spriedelēt, tas ir fakts. Ja esi fanātiķis, tas maz kuru interesē, bet nevajag srazu kladzināt “avira da best avira da best”. Katram savs labāks, un ja tev patīk slēpties aiz lietussarga, dari tā , es sedēšu aiz vairoga, un negvelz tukšu un nenoliec citus AV.

    Bez fleima or smthin, mans personigais viedoklis ir, ka Aviru var vienkārši aizmirst un izsviest pa logu.

    #197249
    samurajs
    Participant

    Andress: tu esi dumš vai izliecies? Ko tu gribi pierādīt? Man tīrs kompis jau daudzus gadus – tā ir vislabākā Aviras reklāma! Un es nesaku arī, ka Avast, vai AVG būtu mēsli. Ja mazliet strādā galva, tad jebkurš no populārākiem AV pasargās.

    #197250
    Evers
    Participant

    Kādreiz biju AVG patriots, nelietoju vairs jo apnika lērums FALSEs kā arī tas, ka jūtami palēlināja datora darbību. Pēdējā laikā biju izmēģinājies vairākus AV – Avira patika vislabāk, lai gan falses tai ar gadījās tāpat kā AVG, bet AVG dažreiz mēdza sabojāt itkā vīrusu saturošo failu, pat tad ja spiedu ignore. Ar Avira tā nav – ignore + remember un ir ok. Reklāmas atslēgt sanāk ar rajah piedāvāto fix’u , pavisam forši. 🙂

    Man AV ir tikai kā rezerves aizsargs, ja nu rokas salokās un ko tiešām nelāgu ielaižu datorā.

    #197251
    Andress
    Participant

    samurajs wrote:

    Andress: tu esi dumš vai izliecies? Ko tu gribi pierādīt? Man tīrs kompis jau daudzus gadus – tā ir vislabākā Aviras reklāma! Un es nesaku arī, ka Avast, vai AVG būtu mēsli. Ja mazliet strādā galva, tad jebkurš no populārākiem AV pasargās.

    Vai tad es kautko citu saku? Mani vienkārši aizķēra Rajah attieksme, apmēram tā “Avira rulez, any other sucks”. Man gandriz visu irņemot darbu stav Avasts, uz win-serva stav Win defenderis, uz darbstacijas Kaspersky, nesudzon ne par vienu, jo ar serveri nelienu draugos un citos šitu portalos virusu lasit, ar darbstaciju tapat,, majas kompi pasargā Avasts. Viss. Pret aviru man nav pretenziju vispreji, tikai personiga nepatika. 🙂

    #197252
    samurajs
    Participant

    Vēl var legāli dabūt Avira Premium Security Suite key 90 dienām šeit:

    https://license.avira.com/en/promotion-hylm9fbv7chaxs8zbl83

    Avira Premium uz 30 dienām dod te: https://license.avira.com/en/promotion-t0q1aatr05zwftftgnqr

    Pēc tam var atkārtot.

    #197253
    rajah
    Participant

    Andress wrote:

    [Mani vienkārši aizķēra Rajah attieksme, apmēram tā “Avira rulez, any other sucks”. Man gandriz visu irņemot darbu stav Avasts


    nezinu kā tagad, bet toreiz, kad vēl Avast lietoju, mani tracināja tas – nah.j antivīrusam vajag skinu??????????????????

    tas ko – ir kāds pleijeris vai? jebkurā gadījumā kompji toreiz nebija vairs ne darbā ne mājās uberkruti, tāpēc Avastsa tika nahrenizēts un pāriets uz daudz vieglāku antivīrusu kas kompi nebremzēja – Avira. pie tā ar palieku jau kādus ~10 gadus.

    #197254
    samurajs
    Participant

    Jebkuram AV vajag tikai ikonu trejā, prastu menu sakonfošanai, un vairāk neko. Nezinu, kuram skinus savajadzējies…

    #197255
    samurajs
    Participant

    Vēl viena vieta, kur dabūt Avira Premium legālu licenci 92 dienām – pamācība šeit. Pēc tam var atkārtot. Pārbaudīts – strādā.

    #197256
    Evers
    Participant

    Va premiumam tur tā neaktīvā poga “repair” pie vīrusa tiesāšanas iespējām ir aktīva?

    #197257
    samurajs
    Participant

    Tā: ja bezmaksas Avira iejaucas tikai tad, kad tārps jau ir iekšā un grib uzdarboties, tad Premium vēl arī noskenē web-lapas un mailus uz vīrusiem.

    Ar Repair ir tā: settingos ir primary action un secondary action. Repair ir vērts likt kā primary, tad ja varēs izlabot, tad labos, bet ja nē, tad izpildīs “plānu B”, piem. karantīnu. Jā, Repair funkcija strādā.

    Es gan neesmu karstās putras strēbējs un izvēlos “notify me”. Papriekš apskatos, kādu zvēru esmu noķēris, un tad spriežu tam tiesu manuāli 😀 Nu negribētos, lai kļūdas dēļ man izlabo kādu sistēmas failu 😀

    #197258
    rajah
    Participant
    #197259
    rajah
    Participant

    Date: 2009-11-20, Version: 9.0.0.415

    Md5: d3cad69b02e2e282021ca4a1ffc77d99

    29.48 MB

    https://dlce.antivir.com/package/wks_avira/win32/en/pecl/avira_antivir_personal_en.exe

    AntiVir VDF update (so called multiple VDF update with up to 32 files)

    Please use this AntiVir VDF update, if you are using one of the following Avira products:

    Avira AntiVir Personal, Premium and Premium Security Suite from version 9

    Avira AntiVir Personal (Unix) from version 3

    Avira AntiVir Professional (Windows) from version 9

    Avira AntiVir Professional (Unix) from version 3

    Avira AntiVir Server (Windows) from version 9

    Avira AntiVir Server (Unix) from version 3

    Avira AntiVir MailGate from version 3

    Avira AntiVir WebGate from version 3

    Avira AntiVir SharePoint from version 3

    Avira AntiVir ISA Server from version 3

    https://dl.antivir.de/package/fusebundle/win32/int/vdf_fusebundle.zip

    AntiVir iVDF update (so called container VDF update with 4 files)

    Please use this AntiVir VDF update, if you are using one of the following products:

    Avira AntiVir Personal, Premium and Premium Security Suite version 8

    Avira AntiVir Personal (Unix) up to version 2

    Avira AntiVir Professional (Windows) version 8

    Avira AntiVir Professional (Unix) up to version 2

    Avira AntiVir Server (Windows) up to version 8

    Avira AntiVir Server (Unix) up to version 2

    Avira AntiVir MailGate up to version 2

    Avira AntiVir WebGate up to version 1

    Avira AntiVir SharePoint up to version 2

    Avira AntiVir ISA Server up to version 2

    Avira AntiVir Exchange

    Avira AntiVir MIMEsweeper

    Avira AntiVir VSA for SAP

    For all those who are using an older product which actually has a newer version, we recommend to make an update to the current version. You can download the installation files for free from our website under downloads.

    https://dl.antivir.de/down/vdf/ivdf_fusebundle_nt_en.zip

    #197260
    samurajs
    Participant

    Avira Premium 9 cienītāji mēneša bezmaksas licences vēl var saņemt te:

    https://license.avira.com/en/promotion-t0q1aatr05zwftftgnqr

    Prasītie personas un Email dati var būt izdomāti 🙂 Kad mēnesis paiet – var atkārtot. Bet drīz jau nāk ārā Avira 10.

    #197261
    samurajs
    Participant

    Avira 10 Premium legālas (žurnāla Dennis sponsorētas) 3 mēnešu licences patlaban var dabūt tā:

    1. Atveram proxy: https://wowspeed.co.uk (tiem kuri dzīvo UK – tas nav vajadzīgs)

    2. Iekopējam adresi: https://license.avira.com/en/promotion-6dl7vtc3unbw2mzefr1b un SURF!

    3. Aizpildam pieprasījumu ar izdomātiem datiem

    4. Būs atbilde “The license has been added to your account”. Apakšā būs logs “Licence Overview” – spiežam

    5. Lejuplādējam licenci un/vai pašu antivīrusu ja vajag

    6. Ar peles labo ausi atveram key ar “Antivir licence manager” un priecājamies, ka 3 mēnešus PC pasargāts. Pēc tam procesu atkārtojam ar citiem personas datiem.

    #197262
    Maris77
    Participant

    Kaut kā neizdodas dabūt bezmaksas licences.

    #197263
    samurajs
    Participant

    Š obrīd bodīte slēgta. Kad būs atkal licences – ziņosim!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Tēma ‘Atjaunots: Saņem Avira Premium 180 dienu licenci!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā