atkape ar html

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173291
    Stiivais
    Participant

    Code:

    un tikai pēčāk viņš saprot ka to pašu ir gana ērti panākt ar vienkāršākām lietām

    Atļaušos nepiekrist. Gadījumos kad vajadzīgs sarežģīts layouts CSS nebūt nav “vienkāršāk”. Pamts kaut kāds kopējs ir bet visai minimāls. Labāk uzreiz lauzties cauri CSS nekā lieki bakstīties pa tabulām. Tā nu tas ir.

    #173292
    remarco
    Participant

    nu pagaidi , es domaaju mees te runaajam par lapeleem kas ir

    helou world liimenii…

    ja cilveeks nevar atkaapiiti no malas panjemt taatad par sarežģītu leyautu nav nemaz runas.

    tiks viņš arī līdz sarežģītām lietaam ja pietiks pacietības.

    un visspār kā jau te vienā topikā bija teikts, programmēšana ir tāda intīma padarīšana:)

    katram savs piegājiens un gan jau cilvēks tiks līdz savam rokrakstam.

    info vinjam te ir vairāk kā pietiekoši.

    tagad vinjš un visi pārējie kas meklēs kā tekstu pabīdīt šurpu turpu atradīs ka to var paveikt vairākos veidos.

    #173293
    Stiivais
    Participant

    Atkāpei var lietot

    Code:

     

    jebkurā vietā un jebkurā daudzumā.

    #173294
    azazul
    Participant

    remarco wrote:

    :))) viss buutu labi ja es tur visu saprastu :)))

    zinat iesaakumaa cilveekiem kam nav plasha programmee;sanas domaa;sana vieglaak ir tikt galā ar tabulām un tikai pēāāk viņ š saprot ka to pašu ir gana ērti panākt ar vienkāršākām lietām, bet peļami nav tabulas, vismaz iemācīsies zīmēt tabulas:DDDD

    Zinu ka tas varbūt izklausīsies pēc l33t’isma, bet es uzskatu, ka cilvēks, kurš nesaprot objektorientēto programu struktūru un modelēšanu, nav spējīgs veidot lapas. Vismaz ne normālas un kādam citam programētājam lietojamas. Ä»oti reti gadās ka dizaineris ir spējīgs pats savu lapu normāli sagriezt uz xhtml/html , tā lai programētājs negribētu nošauties, ieraugot kodu.

    Vispirms apgūsti kādas objektorientētas valodas pamatus, tad tu vari ķerties klāt pie mājaslapām. Python un ruby šim nolūkam ir ideālas. Vari izvēlēties arī c++, java, c#, perl vai kādu citu līdzīgu valodu. Tas tev dos izpratni.

    BTW, php nav objektorientēta valoda, un pēc tās radītāja vārdiem : tā vispār netika veidota kā programēšanas valoda.

    Stiivais wrote:

    Atļaušos nepiekrist. Gadījumos kad vajadzīgs sarežģīts layouts CSS nebūt nav “vienkāršāk”. Pamts kaut kāds kopējs ir bet visai minimāls. Labāk uzreiz lauzties cauri CSS nekā lieki bakstīties pa tabulām. Tā nu tas ir.

    CSS nav vienkāršs. Tā mērķis ir padarīt HTML pusi vienkāršu, semantisku un standartizējamu.

    Stiivais wrote:

    Atkāpei var lietot

    Code:

     


    jebkurā vietā un jebkurā daudzumā.

    Š itā gan nevajag darīt.

    #173295
    Stiivais
    Participant

    Code:

    CSS nav vienkāršs.


    To jau arī teicu.

    NBSP šajā gadījumā var lietot 🙂

    #173296
    azazul
    Participant

    Es jau neteicu ka tev nav taisnība par ‘vienkāršību’.

    Vienkārši paskaidroju ko visa tā ‘vienkāršu lietu sarežģiīšana’ dod.

    #173297
    Stiivais
    Participant

    Ok ok 🙂 Pateic kapēc nevajag nbsp lietot? ja jau to izmanto vairāki wygiwys WYSIWYG editori?

    #173298
    azazul
    Participant

    WTSIWFG redaktori izmanto arī tagus.

    Cik nu ir bijusi saskare, tad neviens profesionāls psd2xhtml veidotājs tādas muļķības nelieto.

    P.S. dreamweaver nav wysiwyg bet gan wygiwtf

    #173299
    Stiivais
    Participant

    Nu es te par tinyMCE tipa redaktoriem, bet tas tā. Tas ka atrodās browseri kuri nekorekti šamo parāda takš nenozīmē ka cilvēks nevar lietot nbsp:)

    #173300
    remarco
    Participant

    Azazul, nu klausies , ne jau visi mācās programmēšanu.

    c++ iesāku bet neur tāl netiku.

    pašmācības ceļā nu nav viegla būšana.

    otrs ir tas ka man visu gribas secībā darīt, piemēram paņem lāpstu un tad roc tik un tik liel bedri , bet nereti programēšanā viss sākas ar bedri un tā lāpsta tikai beigās….

    man tas moments tākā īsti nav skidrs…

    no vienas puses saprotu ko man lāpsta ja nezinu kas jādara a no otras puses ja man ir lāpsta tad nejau naglas būs jādzen…

    objektorjentēta… nu gan tu pateici taa ka mēle mežģās….

    neidomājies ka formu apmeklē arī iesācēji?

    tie kas saprot lietas būtību uzdod konkrētākus jautājumus un ne par atstarpi lapelē.

    #173301
    Tvinky
    Participant

    PHP tak ir OOP. Kā arī pati PHP ir veidota, lai tā būtu vieglāka. Ļoti lielu plusu dod tas, ja iepriekš ir ņēmies ar C++, tad PHP liksies kā spēlīte. Ja nākotnē grib mazliet aiziet prom no vairāku OS atbalsta, var ķerties manuprāt “sapuvušajam” C# un gleznot priekš Win OS 😀 Labāk būtu pieturēties pie Java, C++, etc valodām, kuras var viegli un ērti pārnest uz citām OS. (Tb, veido softu, kurš ies uz vairākām OS nevis uz vienas kā arī diži nemainot kodu).

    #173302
    azazul
    Participant

    Tvinky, liekas tev nav ne mazākās nojēgas par ko tu runā.

    Bet tas nav nekas jauns.

    #173303
    Mad182
    Participant

    Stiivais wrote:

    Nu es te par tinyMCE tipa redaktoriem, bet tas tā. Tas ka atrodās browseri kuri nekorekti šamo parāda takš nenozīmē ka cilvēks nevar lietot nbsp:)

    Ir vietas, kur noder  , bet ne jau teksta formatešanai. Ja kaut kur masveidā lieto  , tad tie vienkārši vajag izravēt un lauku pārtaisīt kā “preformatted”.

    Es kādreiz biju pieļāvis kļūdu un ģitāras akordu parādīšanai visam izkārtojumam lietoju  

    Tagad viss ir pārtaisīt, tas aizņem daudz mazāk vietas utt., piemēram https://akordi.gitaristiem.lv/dziesma.php?id=107

    Nekādu kilometrīgu   un viss notiek.

    #173304
    shady
    Participant

    remarco wrote:


    objektorjentēta… nu gan tu pateici taa ka mēle mežģās….

    neidomājies ka formu apmeklē arī iesācēji?

    tie kas saprot lietas būtību uzdod konkrētākus jautājumus un ne par atstarpi lapelē.


    remarco – Atsūti man e-pastu uz privāto => varu tev nomest lekciju konspektus LV valodā par c++ (ieskaitot iekšā objektorientēto programmēšanu).

    #173305
    Mr.Death
    Participant

    azazul wrote:

    P.S. dreamweaver nav wysiwyg bet gan wygiwtf

    Par šito labi ierēcu :rofl:

    #173306
    Foxsk8
    Participant

    shady wrote:

    remarco wrote:


    objektorjentēta… nu gan tu pateici taa ka mēle mežģās….

    neidomājies ka formu apmeklē arī iesācēji?

    tie kas saprot lietas būtību uzdod konkrētākus jautājumus un ne par atstarpi lapelē.


    remarco – Atsūti man e-pastu uz privāto => varu tev nomest lekciju konspektus LV valodā par c++ (ieskaitot iekšā objektorientēto programmēšanu).

    Man nākošo gadu vajadzēs. Atmet man PM par to objektorientēšanas programmēšanu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā