Audio

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145504
    roze
    Participant

    Man kompim pazuda skana un nevaru dabut atpakal .. parliki windowu neiet nopirku jau skanas karti tikunta neiet kas varetu but !!!!!!

    #163878
    usins
    Participant

    Varbût stulbi skançs, bet tu esi paskatîjies vai kaut kas nekait skaïruòiem? un vçl-pamçìini updeit`ot èipseta draiverus, jo viss balstâs uz èipseta!

    #164913
    usins
    Participant

    Varbût stulbi skançs, bet tu esi paskatîjies vai kaut kas nekait skaïruòiem? un vçl-pamçìini updeit`ot èipseta draiverus, jo viss balstâs uz èipseta!

    #163879
    roze
    Participant

    ar tumbinam viss ir ok meginaju austinas .. muzikas centru.. un ta talak a kur var to apeitus dabut??

    #164915
    roze
    Participant

    ar tumbinam viss ir ok meginaju austinas .. muzikas centru.. un ta talak a kur var to apeitus dabut??

    #163880
    usins
    Participant

    Nu pasaki kâda mâtesplate. Pçc iespçjas ar visu sçrijas numuru, nevis tikai raþotâju 🙂

    Vienkârði, lai nesaèakarçtu mâtesplâti 🙂

    #164916
    usins
    Participant

    Nu pasaki kâda mâtesplate. Pçc iespçjas ar visu sçrijas numuru, nevis tikai raþotâju 🙂

    Vienkârði, lai nesaèakarçtu mâtesplâti 🙂

    #163881
    roze
    Participant

    AMD Athlon(tm) XP 2500+ 1.83 Ghz … vel kaut ko vajag???

    #164917
    roze
    Participant

    AMD Athlon(tm) XP 2500+ 1.83 Ghz … vel kaut ko vajag???

    #163882
    usins
    Participant

    Nu nç! Vajag mâtesplates raþotâju un nsçºijas numuru. Piemçram DFI AD73 Pro. Tâdâ veidâ!

    #164919
    usins
    Participant

    Nu nç! Vajag mâtesplates raþotâju un nsçºijas numuru. Piemçram DFI AD73 Pro. Tâdâ veidâ!

    #163883
    aldizz
    Participant

    Nu tach! Ieinstalee mozh draiveri! Un kaads tev vispaar OS ?? Linuxiem ir savadak!

    #164921
    aldizz
    Participant

    Nu tach! Ieinstalee mozh draiveri! Un kaads tev vispaar OS ?? Linuxiem ir savadak!

    #163884
    samurajs
    Participant

    Par tâdu progu kâ Everest esi dzirdçjis? Novelc netâ, uzmet to uz PC un palaid. Tâ noteiks visus dzelþus datorâ, pie tam proga latviski darbojas. Arî audio èipa tipu pateiks. Atliek tik ievadît Googlç un atrast vajadzîgo draiveri.

    #164923
    samurajs
    Participant

    Par tâdu progu kâ Everest esi dzirdçjis? Novelc netâ, uzmet to uz PC un palaid. Tâ noteiks visus dzelþus datorâ, pie tam proga latviski darbojas. Arî audio èipa tipu pateiks. Atliek tik ievadît Googlç un atrast vajadzîgo draiveri.

    #163885
    Foxsk8
    Participant

    Es parasti Everestu izmantoju, tad, kad man atnests dators taisît, kuram nav lîdzi mâtes plates instalâcijas disks. Tad nu atveru Everest, noskaidroju kâdas firmas ierîces tâs ir un mçìinu draiverus atrast.

    #164925
    Foxsk8
    Participant

    Es parasti Everestu izmantoju, tad, kad man atnests dators taisît, kuram nav lîdzi mâtes plates instalâcijas disks. Tad nu atveru Everest, noskaidroju kâdas firmas ierîces tâs ir un mçìinu draiverus atrast.

    #163886
    usins
    Participant

    Nu ne vienmçr everests pareizi atbild, jo viòiem tikai populârie raþotâji ira.

    Piem viòð manu mateni nevar atrast, saka, ka biki savâdâka versija. 🙂

    #164927
    usins
    Participant

    Nu ne vienmçr everests pareizi atbild, jo viòiem tikai populârie raþotâji ira.

    Piem viòð manu mateni nevar atrast, saka, ka biki savâdâka versija. 🙂

    #163887
    Vecais
    Participant

    Tu skaòas kartes draiverus esi uzlicis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā