AV niķis

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic AV niķis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156600
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man ir AV (Avira) un skenējot datoru, jau vairākas reizes apstājās uz apmēram 50% un tālāk nekas neiet.

    (Protams, ka laiks iet uz priekšu, kā arī kaut ko skenē, taču procenti neiet uz priekšu)

    Tā jau es varu skenēt datoru mūžīgi.

    Tas notiek jau vairākas dienas.

    Paldies jebkurā gadījumā par Jūsu «IZCILO» pasūtīšanu uz google un palīdzību.

    #286255
    root
    Participant

    Diez vai kādam, izņemot Avira komūnu tev būs uz šo ko atbildēt. Varbūt vienīgi varētu precizēt, ko tieši skenē.

    Mēģini šeit https://forum.avira.com/

    #286256
    drunk_lizard
    Participant

    avira ir miskaste.

    avast ar scan on boot ir speeks :>

    #286257
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es lieku uz prasto skenēšanu.. [Scan System]

    (Skenē HDD un visu pārējo)

    Esmu mēģinājis arī citos veidos skenēt, notiek tas pats…

    #286258
    Anonīms
    Neaktīvs

    Iespējams, taču man nepatīk tas AV, par to nav pārāk labas atsauksmes. (Man jau tāds bija, bet ātri vien pārmetu uz Aviru)

    #286259
    drunk_lizard
    Participant

    tad lieto un klusee.

    #286260
    m_janis
    Participant

    Cerams tas, ka skanēšana veicama Safe Modē, tev nav jaunums?

    #286261
    samurajs
    Participant

    Es šādā gadījumā izdzītu cauri PC kaut ko niknāku, piem. CureIt vai dr.Web Live CD. Iespējams, ka kāds tārpulis jau paguvis sačakarēt tavu Aviru. Cik reižu praksē tas jau nav gadījies…

    Bezmaksas Avirai tā nelaime, ka tas reaģē tikai tad, kad kaut kas jau grābstās gar sys failiem. Maksas versijas daudz advancētākas: vispirms visu pārbauda un tikai dod atļauju palaist. Ja negrib pirkt par naudu, ļoti bieži var atrast visādas promo licences uz 3, 6, vai pat 12 mēnešiem. Jāprot tik lietot Google 🙂

    #286262
    Anonīms
    Neaktīvs

    Protams, ka es pamēģināšu kaut ko tādu darīt, agrāk man bija tas pats AV maksas versija, tašu pc saslima no AV, kopš tā laika vairāk nelietoju maksas, esmu pagaidām uz bezmaksas.

    PC papildus skenēju ar SB S&D un TDSS.

    #286263
    Anonīms
    Neaktīvs

    Protams, ka tas man nav nekāds jaunums, katra skenēšana, lai kāda tā būtu, tā tiek veikta caur SM.

    #286264
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es negribu riskēt un sabojāt pc, pagaidām pieturēšos pie Aviras, kā arī izlaidīšu kaut ko cauri, ko man ieteica Samurajs.

    #286265
    atlans
    Participant

    avirai settingos, realtime settings scan izvēlies visus failus tas uzliec lielāku drošibu, laikam nezināji bet arhivus scanējot tos ir jātver tas aizņem lielāko laiku vajag atslēgt.

    seach an destroy novelc no interneta gan jau atradīsi kas ķeras.

    #286266
    Anonīms
    Neaktīvs

    Katru dienu tiek skenēts pc ar Spybot-S&D!.

    Avirā ir uzlikts [Expert Mode].

    Skenē pilnīgi visus un jebkādus failus visur, kur tas ir iespējams, ja tiek atrasts kāds vīruss, tas tiek dzēsts uzreiz, kā arī skenēšanas prioritāte ir augstākā…

    Avirā viss ir ok, tur nevajadzētu būt nekādām problēmām, jo viss ir salikts tieši tā, kā jau augstāk esmu norādījis.

    Tas ir darīts jau no tā brīža, kad tika uzlikts AV.

    Tā pat kā avirai, arī Spybot-S&D! ir uz [Expert Mode].

    Jāsaka, ka ne avira, ne Spybot-S&D pēc skenēšanas nevarēja neko atrast, taču TDSS atrada vienu vīrusu un pēc pc reseta to izdzēsa…..

    Mēdz būt arī tādi virusi, pret kuriem jācīnās ar TDSS.

    #286267
    Chr1s
    Participant

    Vajag biežāk skenēt, vismaz reizi desmit minūtēs!

    #286268
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es nebūšu viens no tiem, kas lien kur nevajag, es pc izmantoju tikai mācībām, kā arī projekta vajadzībām, uz tā nav nekādu «DRAZU», tas ir burtiski tīrs, tā vismaz tam vajadzētu būt, bet vienalga tiek skenēts katru dienu..

    #286269
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vajag biežāk kalibrēt trimplendona invertoru un nevajag nekādā gadijumā suspendēt quazi-idle procesu!

    #286270
    aoma
    Participant

    betonaizer is forever 😀

    #286271
    Anonīms
    Neaktīvs

    SSSSUMMMMERSSSOUUUUUUUUNNNND! 😀

    #286272
    Anonīms
    Neaktīvs

    Brīnos, kā šis portāls aizvien pieļauj to, ka macbeton var šeit reģistrēties vismaz 15 reizes no jauna, nerunājot par to, ka portālā publicējis savu pirmo rakstu un nekad nevar iztikt bez rupjiem vārdiem…

    #286273
    Stat1CX
    Participant

    Nu un kā tu iedomājies aizliegt? Nobano IP adresi, šis ar jaunu klāt un veido jaunu ACC 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Tēma ‘AV niķis’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā