Battlefield 4

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158038
    Crow
    Participant

    …jeb Battlefield 3 Service Pack 1 (par pilnu cenu)

    Singlepleijer <17 minūtes:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U8HVQXkeU8U[/youtube]

    Geimplejs (jeb pareizāk – tā pilnīgs trūkums), protams, pilnīga h*. Bet teh grafikzzz! Un eksplozijas! Un vispārējs grautiņš! Un drāma… vāāā… Frrrrrostbite 3! [img]https://i.imgur.com/xbPI50n.jpg[/img]

    Da-da-dam da-da-da… *cough*

    #295891
    cesedy
    Participant

    Stāsts par spēļu industriju, un kāpēc pēdējā laikā nāk ārā šādi “šedevri”.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XZxXEidtxHk[/youtube]

    #295892
    LooNeY
    Participant

    😉 Nepieminēji cenu – Battlefield4+premium bundle(lai dabūtu visus nākotnes dlc un papildinājumu fīčas) TIKAI 110Eur

    Par augstāk minēto video – Precīzi! Kamēr būs zombiji kuri mauks jebkuru cenu jo redz [img]https://i.imgur.com/xbPI50n.jpg[/img] TUR IR KKÄ€DS MEGA GIGA POK POK SMUKAIS DZINIS kas spēli padara ”izcilu” tikmēr kompanijas būdamas mantkarīgas protams mauks un mauks un mauks un mauks, bet par pašu kvalitati nedomās(kau vai paši zin ka tā sūkā), jo priekškam?!?? ja cilvēki pērk un nauda kompānijam ripo kabatā uz urrā….

    Mūsdienās diemžel šī mantkarība ir savādāka, ja tajos 80tajos dzīves uztvere un nauda dzīvē bij savādak nekā tagad, tagad tas viss ir sarežģītak jo tas ir ‘statuss’ ja vari spēli pa 110eur nopirkt nedomādams…. Un kada starpība kāda spēlei ir kvalitēte, galvenias iepostēt savu selfiju ar spēles kopiju FB vai Twitteri lai visi draugi redz cik esi ”kruts’…..

    #295893
    Anonīms
    Neaktīvs

    kas ir 110E? priekš spēles, kuru vismaz gadu varēs dzenāt..

    #295894
    LooNeY
    Participant

    Nē! Tu totāli neredzi bildi un redzi tik to ko velas kompānijas lai redzi!

    Ne jau cenā ir problēma, problēma ir pašā spēlē un to kvalitātē! Spēle var maksāt kaut 200Eur bet arī attiecīgā kvalitātē jābūt! Š eit realo kopējo spēles vērtību es neredzu vairak par 30Eur, viss pārējais uz makslīgi uzskrūvēts lai bosi augšā varētu sev iegādāties jaunas ekskluzīvas masīnas un dzert šampanieti no svarovski kristāla glāzēm.

    SP = Totāli nespēlējams un vienveidīgs, aizskrien tur (BIG BOOM, VISS SMUKI!), aizskrien šeit (BIG BOOM, VISS SMUKI!) pēctam skrien tur…. Pa ceļam novāc 1000un1 ‘slikto’ vīru un tā KATRA misija! ‘Stāsts’ prasts nodrillētais, but who cares? [img]https://i.imgur.com/xbPI50n.jpg[/img] Galvenais lai ir pok pok spīdoša grafika un efekti un chaching tik kases aparāti rullē jo maziem bērniem tieši tas patīk, kā gan vecāki nenopirks savam bērnam uz z-svetkiem ‘dāvanā’ kurš piedraudējis pašnāvību ja viņam nebūs šī spīdīgā efektu spēle! <- un uz šo 'bernu' sektoru arī visvairak pelna un diemžēl kompānija ir aizgājusi jo vieglas peļņas avots. Sīkajiem vienalga kāds stāsts, galvenais bezizmērā bērt lodes un skatīties kā viss spīd un sprāgst! MP= lagi, gļuki, par ‘godīguma’ ieroču balancu vispār nerunājot jo tas gan BF3 gan BF4 ir aizmirsts! Un par šādu zemas kvalitātes spēli jo visa pammatā ir steiga lai ripinātu sev kabata naudu dēļ spēļu nosaukuma, maksāt šādu naudu? Jā es varu atļauties, bet vai es savu naudu došu tiem kas jau peldas naudas vannā par šādu SALAUZTU spēli? NOP! Vispār pēdējos gadus vispār NEVIENU EA spēli neesmu nopircis un arī nepirkšu ja šādi turpinās un esmu laimīgs, ka izmeiģināju spēles pirātisko versiju nedodot neko viņiem! Jo NEVIENA spēle kura ir zem šīs kompānijas pēdējos 5 gadus nav bijusi normāla un kvalitatīva tikai tapēc ka EA prātā kvantitāte nevis kvalitāte!

    #295895
    Anonīms
    Neaktīvs

    kārtējais čīkstulis, karoč. 🙂

    #295896
    Jaunzems
    Participant

    Persona, kurš bezmaksas skype kuponus par 20 latiem pārdeva, tagad aizsvilies par to, ka spēle maksā, cik tā maksā?

    Ironija bija tas īstais vārds šajā situācijā?

    #295897
    LooNeY
    Participant

    Dabūn patlaban bezmaksas un tad runā!

    Jā es tanī mazajā laika sprīdī dabūju pa vairākus un? Ej uz ziedot.lv pie Katrīnas paraudāt ja vēlies ko bezmaksas! Valsts man nedod NEKO bezmaksas, kapēc man tas būtu jādara ja es valsti uzturu ar saviem nodokļiem?

    #295898
    Anonīms
    Neaktīvs

    hehe, ironija te ir mazākais, kas iekožas. 😀

    #295899
    ruukjis
    Participant

    Uztaisi labāku spēli un tad runā – see what I did there.

    Tu tirgojies ar kuponiem, kurus ieguvi bez maksas, valstij nodokļus no sava biznesa nemaksā, bet tajā pat laikā raksti sacerējumus par to kādi EA ir cūkas, ka ar nekvalitātīvu spēli grib no tevis izkrāpt naudu… Tas IR ironiski.

    #295900
    RicoPico
    Participant

    Spēle maksā tik cik tā maksā. Izplatītājs ir izkalkulējis cenu, kura ir pilnīgi adekvāta tirgus pieprasījumam un produkta rentabilitātes nodrošināšanai. Kāds faktors veido preces cenu? Pareizi- Pieprasījums. Tas, ka latvietis ir izlepis mūdzis, kuram geimplejs ir prioritāte (neaptverama nekaunība), Amerikāņus neinteresē. Pasaule pieprasa “BIG BOOM, VISS SMUKI!”- Pasaule to arī saņem.

    EA pēdējos produktus (vismaz BF sēriju) var uztvert kā skaistu, interaktīvu sistēmas benčmarku. Par spēli to saukt ir stipri neadekvāti. Maksas benčmarks, kurā ieguldīts daudz darba, lai demonstrētu jaunākās audio-vizuālās tendences un Frostbite3 dzinēja krāšņumu, pēc kurām tuvākajā laikā tieksies pārējie spēļu ražotāji.

    Lūk, manuprāt tiešām labu spēļu ģenerators: Bethesda Game Studios, kura kontā ir tādas spēles kā Dishonored, Skyrim, Fallout3, RAGE un daudzas citas.

    Valve ir ārpus konkurences. 🙂

    #295901
    Jaunzems
    Participant

    Tik daudz nepareiza vienā vienīgā komentārā… akdies

    Pirmkārt, BF nekad nav bijis sistēmas benčmarks, un single player vispār tur nemaz nevajadzēja būt – 1942, Vietnam, 2 un 2142 nemaz tādas kampaņas nebija. Battlefield vienmēr ir bijis uzsvars uz multiplayer, un singleplayer nekad cilvēki tajā spēlē nav ņēmuši nopietni.

    Otrkārt, Bethesda Game Studios ir radījuši tikai divas no tevis pieminētajām spēlēm – TES Skyrim un Fallout 3, un pārējās ir tikai izdevis Bethesda Softworks, bet izstrādājušas citas studijas. No tevis pieminētajām četrām tikai viena ir saucama par labu spēli, un tā ir Dishonored. Fallout 3 un Skyrim ir lielas kā ezeri, bet seklas kā peļķes, un Fallout 3 ir ļoti greiza šaušanas mehānika, kas pirmās personas RPG tomēr būtu kaut kādā mērā svarīga. Kopumā FO3 ir konsolizēts krāms, kura pat klāt nestāv oriģinālajām divām spēlēm. Fallout New Vegas, kuru izstrādāja Obsidian, ir daudz labāka spēle jebkurā virzienā. Skyrim priekš manis ir tikai kā audekls modiem, jo pati pamata spēle ir augstākajā mērā meh. RAGE ir izgāztuve kopumā.

    #295902
    LooNeY
    Participant

    Es šis nav ‘bizness’ un tādu netaisu jo

    1. Man nav firmas

    2. No sāda ‘biznesa’ būtu tik zaudējumi! It īpaši redzot cik latviešiem patīk no*irst, bet slepus aiz muguras paši kko muhļī! 😉

    Man nav spēļu koderu grāds vai dajebkāda pieredze, firmā kur veido šo produktu tās ir liku likām, bet dēļ EA monopolisma viņi uzliek nereālus izpildes laikus! Prasīsiet tad kapēc piekrīt tādiem nosacījumiem? Piekrīt tapēc ka jebkurš gribēs to daļu no lielā pīrāga! (Spēļu industrija ir viena no LIELÄ€KAJÄ€M ek. naudas segmentiem) Nepatīk nosacījumi? EA nav tā firma kura locīsies un fiksi atradīs kādu citu kurš pieņems šos īpasos likumus ieraugot to naudas summu, tapēc gribot negribot veidotājam ir jāpiekrīt nosacījumiem, tātad veidotājam ir jāsāk griest nost stūri lai paspētu iekļauties, tādējādi spēles kvalitāte zūd un lai to aizmaskotu uzliek visādus spīdīgus šeiderīšus un ”affigennos” dziņus. Pa to paprasot kvalitātei neadvekātu summu!

    Par piemēru – tev pēkšņi pienāk pasūtītājs ar portfeli pilnu ar 500EUR banknotēm(teiksim kopējā summa iekšā 1milj.EUR) un teiks lai pa šo naudu tu uzlabo kāda lielveikala priekšu/dizainu lai būtu skaisti un smuki… Gribi teikt ka neņemsi? Kaut vai neko nejēdz no šī lauciņa tu naturāli, ka paņemsi, lielako naudu sev iebāzīsi kabatā un pa pārējo daļu kko samuhļīsi un to smukumu meigināsi aizlīmēt ciet ar spīdīgām lietām, bet darba spēks būs ‘vasja’ un ‘sjava’ kuri ir plaša profila speciālisti un dara visu pa lētām naudām, beigās pēc pasūtītāja vēlmes kaut kas būs izveidots spīdīgs un ”foršs”, tikai jautājums cik ‘kvalitatīvi’ un cik liela mērā lietderīgi tika izmantots šis budžets?

    Pa sāpīgo tēmu – Brīvi voučeri manās rokās bija un ir un kapēc pa lēto kādam cilvēkam nepiedāvāt? Gan pircējs priecīgs jo daudz lētāk dabūn šo funkciju gan es laimīgs jo savs ‘piecītis’ kabatā…. No šī ”biznesa” noteikti neko TÄ€DU neiegūšu, ka valstij tagad jāpakaras….

    Tikpat labi pērc dajebko SS’ā kapēc TU nemaksā nodokļus? bet darījumi notiek no rokas rokā? Ta davai pārdevējs ar pircēju iet uz attiecīgām instancēm un no pārdošanas summas pircējs nomaksā valstij nodokļus…

    Kad jābļaustās un kādu jānoliek, ta visi gudri, bet ka būtu reali pašam jāmaksā kādā SSkā 21% no pārdošanas summas ta visticamāk vairs tik varonīgi nebūtu 😉

    Bet ne pa to tofika stāsts!

    #295903
    RicoPico
    Participant

    Man pilnīgi slinkums ar Tevi kasīties. Jādajēga?!

    Neteicu, ka BF IR benčmarks. Es saku, ka var uztvert kā benčmarku, ja kādam tā labāk patīk. Pavēro BF4 FPS uz ULTRA. Ja nekrīt zem 60, tad Tev ir garākais krāns ciemā. Garantēti!

    Bethesda radījusi/izdevusi… Who the hell cares?! Uz kastītes ir Bethesda logo un tas silda sirdi.

    #295904
    nevertell
    Participant

    Par to Bethesdu.

    Nu mjā.

    Tas ir tas pats, kas teikt, ka Warner Brothers vai 20th/21st century fox nekad nav “uztaisījuši” sliktu filmu.

    #295905
    ruukjis
    Participant

    Tu i’ dumjšs kā zeme. Palasi, ko nozīmē vārds ironija

    Un nejauc pipeli ar ozolu – SS cilvēki tirgo lietotas mantas – par tām jau nodoklis ir samaksāts, protams, ka tur ir arī indivīdi kā tu, bet tas nenozīmē, ka tas ir likumīgi.

    Pārējais tavs sacerējums ir tukša filosofēšana par to cik EA ir slikts un erotiskas fantāzijas par to kā es rīkotos, ja man dodtu ļimonu – nekāda sakara ar manis teikto.

    #295906
    jonjs
    Participant

    Spēļuks noteikti, ka labs. Es gan spēlēju Battlefield Bad Company 2. Dators gan ļauj spēlēt arī mazliet augstāku spēli, bet mani pārsteidza, ka Mr. CROW spēlē spēles. Bet nu labi, tas nebija domāts kā apvainojums. Gribētu es arī uz augstākajiem iestatījumiem šo spēlīti paspēlēt 🙂 No otras puses viss atkarīgs no tā, kādus dzelžus un kad pērk cilvēki.

    #295907
    Anonīms
    Neaktīvs

    Palasīju komentārus. Taisnība ir kaut kur pa vidu.

    Katrā ziņā, nepažēloju tos 110 Eur un nopirku spēli. Un ne jau tādēļ, ka esmu stulbs vai vēl nezin kāds. Domāju ka esmu vidusmēra PC lietotājs, kādi ir 95% no EA auditorijas. (pārējos tiešām var nosaukt par Geimeriem ar lielo G). Un atšķirībā no geimeriem, man ir pilnīgi pajāt lago vai nelago tā spēle, orģināls story vai tups, ieroču balanss labs vai slikts… Es vnk dažreiz vakaros ieslēdzu spēli un patizlojos. Un zinu ka tā mana patizlošanās ir tos 110 Eur vērta, jo es to varēšu darīt X gadus. Pieļauju, ka tie kas žēlojas par kvalitāti un cenu, tiešām rēķina naudu (price/performance) un iemesli, kādēļ viņi to dara var būt dažādi. Bet 95% auditorijas pa lielam ir pajāt un viņi neiedziļinās detaļās. Tik cik esmu paspēlējis šo spēli, varu teikt tikai to labāko, salīdzinot ar BF2 un BF3.

    Domāju, ka ir pilnīgi bezjēdzīgi žēloties, kā kāda kompānija mauc ādu, stumj kabatās utt. Tā tāda personīgās žults izliešana. Pieļauju, ka, ja tie žults lējēji pelnītu 3k Eur un uz augšu, tad nez vai viņi stipri ceptos par kvalitāti un cenu (ja vien nav izstrādātājs, kurš no tā visa patiešām ko saprot). Tādēļ pašlaik tā ir tikai un vienīgi žults izliešana par dzīves netaisnību.

    #295908
    Anonīms
    Neaktīvs

    ļoti šaubos, vai lūnijs vispār spēli ir nopircis un ja torentos nav viņas, tad – šaubos, vai pat spēlējis ir, tapēc tur īpaši nav ko bakstīt tajā virzienā.

    Bet, ar Bf2 un Bf3 salīdzināt šo daļu nevarēšu. Bf2 WOW faktors man bija taktiska spēle onlainā ar čomiem, priekš sava gada arī fīčām atbilstoša. pilnīgi pajādelēt par grafiku un pārējo mēslu, kuru cenšas te iestiept kaut kādi wannabe.

    BF3 atkal WOW faktors bija uz PS3, kad tiešām ar čomiem varēju izbaudīt ideālu taktisko spēli ar saviem gļukiem, ik pa laiku bugiem, bet tajā pašā laikā, ja čatā iebļāvu, ka dabūju bad luck, lecot pāri kaut kādai kastei, gribot negribot, bija jāsmejās, jo pārējie smējās un vice versa.

    ar ceturto, diemžēl, nav tik foršas pieredzes, spēle ir gļukaināka par 3., bet visu ar varu norakstīt uz konsoļu maiņu, jāgaida nākošā daļa, lai varētu tā nopietnāk piesēsties ar vecajiem čomiem, kaut vai gļuki būs dubultā, bet izbaudīt spēli atkal varēs kādu gadu un pēc pusotras darbadienas aizmirst, ka vispār esi naudu par to spēli atdevis.

    #295909
    RicoPico
    Participant

    Tas ir vistīrākais gaumes jautājums. Minētās kompānijas ir pietiekami lielas un pieredzējušas, lai spētu prognozēt produkta rentabilitāti. Absolūtu kovārņa kaku viņi tiešām nelaiž uz ekrāna. Faktus neesmu pārbaudījis, bet pieļauju, ka papētot Warnera finanšu griezumu kopš dibināšanas, tur atrodami ļoti maz produktu, kuri nav sevi atpelnījuši. Katrā ziņā šādus produktus ar uzviju ir noseguši citi- tiešām pelnoši projekti. Savādāk, šobrīd, Warner Bros. nebūtu viens no industrijas gigantiem.

    Protams, katram gadās kļūdīties, tāpēc kvalitāte tiek vērtēta kopumā nevis pēc atsevišķiem produktiem. Ja brāķa procents pārsniedz indivīda personīgā komforta līmeņa definēto, seko vilšanās un Vice Versa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā