Beigusies Google Chrome testēšana

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Beigusies Google Chrome testēšana

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147700
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_106299_1.jpg[/imgl]Š odien Google oficiāli prezentēja savu interneta pārlūku Google Chrome v1.0. 3 mēnešus garais beta testēšanas periods ir veiksmīgi beidzies. Ir uzstādīts pat savdabīgs rekords: neviena programma Googles 10 gadu ilgajā vēsturē nav izgājusi beta-periodu tik ātri.

    Pavisam tika izlaisti 14 atjauninājumi, piecpadsmitais kļuva par fināla versiju. Google Chrome aktīvi lieto jau ap 10 miljoni cilvēku.

    Fināla versijā salīdzinājumā ar pirmo betu pamatīgi uzlabota stabilitāte un veiktspēja, salabotas audio/video atskaņošanas kļūdas, paātrināta lapu ielāde, uzlabots grāmatzīmju pārvaldnieks.

    Redzam, ka acid3 testā rezultāts pieaudzis par 4 punktiem, salīdzinot ar 0.2 beta. Līdz perfektumam gan vēl patālu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_untitled_1_1.jpg[/img]

    Turpmākie plāni: pievienot RSS un formu autoaizpildīšanu, izlaist Mac un Linux versijas.

    Avots

    #186790
    DMG
    Participant

    Heh nu tas labi, bet nu kamēr nebūs tur arī gana daudz adonu izlaists kā FF, nav man ko tur meklēt 🙂

    #186791
    coolenis
    Participant

    Kamēr nebūs formu autoaizpildīšana, diez vai lietošu Hromu.

    #186792
    Tvinky
    Participant

    Man vajag delicious atbalstu un cross-platform – tad visu noteiks, vai vēl kādi plugini būs nepieciešami un ātrums kā arī uzkāršanās/bremzēšanas biežums (ja vien tāds pastāv).

    #186793
    izredzētais
    Participant

    lietoju aktīvi chrome visus šos 3 mēnešus.

    3 mēnešu laikā bija jūtama izaugsme. pārlūks vairs nekarās, nav vairs problēmu ar video ielādi, kā arī ar lapām kurās ir ievietoti video.

    visvairāk mani priecē tas, ka nu man ir patīkams aizstājējs iepriekš izmantotajam IE 🙂

    #186794
    mildaa
    Participant

    Ne slavēšu, ne pelšu, vienkāši nav mans un viss. Pozitīvs ir fakts, ka katrs var izvēlētis un lietot sev atbilstošāko pārlūku.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā