BIOS crash

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra BIOS crash

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233475
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    esmu redzējis džekus, kas ar pāris komplektiem paris latus vertiem štrumiem, psrs laiku lodāmuru un citu šitu dara brīnumus. Bet viņi šitādos forumeļos nesēž un nedrš vasku.


    Tu tiko teici ka tas nav iespējams, tagad jau esi redzējis. Epic fail.

    #233476
    Element
    Participant

    Varbuut beidzot buutu jaabeidz taa apliksana un jaasaak veidot konstruktiivas atbildes ar linkiem bildeem, probleemas risinaajumiem. Nevajag te gudri pluutiit, ja nav ko teikt tad labaak kluseet vai ne taa? Mans komentaars vairaak attiecas uz Tevi drunk_lizard

    #233477
    samurajs
    Participant

    Nu šī tēma drīz pārsitīs visus fleima rekordus 🙂 Bet nu vismaz dabūjam zināt kāds kuram intelekta līmenis.

    Rezumē: vainīgo lapsi azstiept uz remontdarbnīcu un pāršūt BIOS.

    Brīdinājums: Ja kāds vēl beztēmā atvērs žaunu, riskē ar treknu banānu.

    #233478
    drunk_lizard
    Participant

    un kur ir bezteema? :>

    izlasi pirmo postu. paareejais viss tiesji grozaas ap konkreeto probleemu.

    Element, un ko tiesji ielinkot? kaa ar hotair staciju njem eeprom cjipu nost? kaa ieprogrammee? kaa lodee atpakalj?

    ja tevi, ibio, ljoti tas interesee, atnaac ciemos un es tev dabaa paraadiisju kaa tas notiek. pie kam visu izdariisju pats ar savaam rokaam. veel jautaajumi?

    jeb tu esi kaarteejaa robertinja reinkarnaacija?

    #233479
    Stat1CX
    Participant

    Lūdzu speciāli prieks TavaMaate, video kā mājas apstākļos pārlodēt EEPROM chipu, servisos tas viss notiek vēl vienkāršāk, ar tam piemērotiem instrumentiem. Mission impossible ibio.

    1 daļa https://www.youtube.com/watch?v=RbDxiEtUD1g

    2 daļa https://www.youtube.com/watch?v=E2rHyp8DHOM&feature=related

    #233480
    Element
    Participant

    Nu re taa jau labaak

    #233481
    Stat1CX
    Participant

    Un lūk video kā laptopam tiek pārlodēts EEPROM čips ar hotair station, kā D_L jau minēja. jebkura sevis cienīga dator bode, kurā tiek remontēti PC to spēs izdarīt par dažiem Ls.

    https://www.youtube.com/watch?v=ruuBevknuuw

    #233482
    root
    Participant

    Wuu wrote:

    TavaMaate wrote:

    esmu redzējis džekus, kas ar pāris komplektiem paris latus vertiem štrumiem, psrs laiku lodāmuru un citu šitu dara brīnumus. Bet viņi šitādos forumeļos nesēž un nedrš vasku.


    Tu tiko teici ka tas nav iespējams, tagad jau esi redzējis. Epic fail.


    dara brīnumus = pārlodē bios? jebkas cits uzreiz zaudē brīnumainu jēgu? Izlasi vēlreiz mudak. REVERSE FAIL. 🙂

    Kas attiecas uz lizardiņu, vot ņemšu vienu dienu kādu normālu lapsi un iešu joka pēc pie tevis pārlodēt. Ne kaut kādu lētuci tur pa 200ls maksimā, kas sver 5kg un veidots 10 gadus atpakaļ bet tādu konkrētu, piemēram dell pm sēriju. Un tad mēs parunāsim cik viegli ir pāršut bios un tā. Esi ar mieru? 🙂

    Ja kāds pamanija, tad visos šajos video ir vai nu desktopa kompji vai ne jaunāki par 2005-2007. Ja rēķinam, ka mb tika šūta vismaz gadu pirms izlaizšanas, mb sanāk 2004 – 2006 gada. :> Autoram iesaku taisnā ceļā doties pie lizarda kunga un darba video apskatu ievietot portālā notepad.lv. :> Un es ļoti skaļi smiešos, kad lizarda kungs ar savu karstā gaisa putekļusūcēju tev sacepinās tīklojumu vai nedod dies pa pālim izkausēs caurumu galdā. :>

    Lizarda kungs, ar šo es oficiāli sāku apšaubīt tavu kompetenci. :> Kkāds staticiks vispār var ļepatot bekot. Diez kur abi meistari bija topika sākumā ko?

    #233483
    drunk_lizard
    Participant

    nekaadu probleemu, toljik.

    nauda taveejaa, darbs maneejais. panjem kameru liidzi, apgaismojums buus pietiekosji labs.

    nav pilniigi nekaada skjirba, kad iekaarta ir razjota. neviens sjobriid cjipus platees neintegree.

    attieciigi, ilgaakais process ir lapsja izjauksjana, lai maatei tiek klaat.

    ja nav pasjam sava lapsja, man te svaidaas gadu veca tosjibas maate, demonstraacijai buus gana labi. tiesa, maksaat taapat tev naaksies.

    sarunaajusji?

    #233484
    root
    Participant

    ne nee, ja izdomashu ka ir verts pie tevis mudaka kratiities, tad katraa zinja njemshu savu plati :> tiesji taadu, kur tu ar visu savu tjuuneto feenu aplauziisies :> Vecajaam tjosibaam dazhu labu bios var ar aukstu nazi izkasiit :>

    #233485
    drunk_lizard
    Participant

    idiots…

    #233486
    samurajs
    Participant

    #233487
    Aldis
    Participant

    Award biosiem var veikt saucamo flasošanu, jeb updati uz jaunāku versiju uz tā paša datora kura strādā! (Protams uz savu atbildību).

    Arī ļoti retos gadījumos BIOSa čips ir pielodēts pie mātes plates, parasti tiek iesprausts attiecīgā, tam paredzētā spraudnī.

    (Agrāk uz ļoti vecām platēm mēs pat viņus mainījām, no vienas plates uz otru, kuras aptuveni sakrīt, un gāja – protams tas bij tīri eksperimentāliem un ne visai nopietniem nolūkiem, plates pašas bij pusmirušas) 😀

    #233488
    OveerLord3
    Participant

    Hip hip urra esmu atdzīvinājis savu kompi , pastāstīšu kā es to izdarīju, ja nu kādu piemeklē tāda paša problēma.

    1. Viss darbosies ,ja čipam ir boot block un tās nav sabojāts, ja ta ir tad nu laikam čips būs jamaina, janēs uz servisu vai japrasa palīdzība lizardam. Boot block– ir pēdējais bios bloks, kas gadījuma ja galvenā bios daļa ir sabojāta , ļauj biosu flashot no disketes.

    2. Jāatrod usb floopy, ja tās ir laptops. Es aizņēmos vienu no paziņas. Ja vēlies nopirkt tādu ,tad tāds maksāja ap 10 ls. Vēl jāatrod darba kartība esošu disketi.

    3. Jānovelk Crysis disk un savai mātesplatei atbilstošs bios.

    4. Jaiekopē sava bios .WPH un .ROM faili crysis disk mapē, jāpārsauc tie par BIOS.WPH un BIOS.ROM, attiecīgi izdzēšot pirms tām tur esošos BIOS.WPH un BIOS.ROm failus. Jāpalaiž WINCRIS.EXE lai sagatavotu disketi.

    5.No latopa jāizņem arā baterija un jatvieno barošanas kabelis ,usb atmiņām un pelei utml. laikam ari ir jabūt atvienotiem ,man vismaz bija. Jāpievieno usb floopy ar iekša ievietotu vajadzīgo disketi.

    6.Lai aktivizētu boot block japiespiež vajadzīgo taustiņu kombināciju(google), man tās bija windows taustiņš+ Esc ,vispopularākie ir Fn+B, Fn+Esc, windows+Esc, windows+B. Tātad vajadzīga taustiņu kombinācija(piemērs-Fn+Esc), turot vajadzīgos taustiņus pievienot barošanas kabeli,joprojām turot tos, ieslēgt datoru ,ja datora ventilators darbosies uz pilnu klapi un ieslēgšanās pogu iedegsies citā krāsa vai ari ekrāns iemirgosies, tād boot block ir palaists, un bios flashošana sākas, pec aptuveni 2-5 min dators pats izslēgsies. un restartēsies ar jau jauno biosu . Neatvienot datoru no strāvas flashošanas laikā!

    #233489
    samurajs
    Participant

    Forši! šoreiz totāli noveicās, ka boot block sekcija nebija izdzēsta, un ka tāda vispār bija. Jaunāko modeļu PC šī fīča laikam esot visiem, bet vecākiem reti.

    Nu ja jāpērk USB-floppy, tad lētāk sanāks čipu nest pārprogrammēt.

    Laptopos šitā izskatās BIOS čips socketā (lai kāds neņaud, ka jams vienmēr pielodēts):

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_phoenix_bios_1.jpg[/img]

    #233490
    drunk_lizard
    Participant

    sjitais gan tam banotajam paakjim patiktu :>

    samurajs, ieksj laptopiem ljoooti reti lieto plcc cjipus un veel retaak ieksj soketa :>

    aktuaali ir sop-8.

    vispaari var apskatiit

    https://biosxp.net/b4callme.aspx

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā