Cik ātrs ir tavs Notepad?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Cik ātrs ir tavs Notepad?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #293752
    root
    Participant

    Quote:

    jo kaut reklāmas nomainīt paškodētā lapā ir vesels čakars.


    Kas tad tā tāda par jaunu interesantu Ameriku…?

    Un tagad nosauc man vienu lapu, kas kaut kur kādam nebūtu paškodēta 😀

    #293753
    Aldis
    Participant

    Ar shady kaut kad pļāpājām par šo notepad.lv servera noslodzi, jams mani arī nošokēja par šīm izmaksām.

    Pie tā paša serveris.lv uz 25ls vērtā (laikam v-server 2 tarifs), lapa + iekšējais mail servers + vēl šis tas … webā 60-90’000 unikāliem lietotājiem gāja rūkdams. 🙂 Ja bij kāda aizķere, par to atvainojās serveris.lv administrācija un viss.. 🙂

    #293754
    shady
    Participant

    Nu, ja godīgi, Wuu banu nebija pelnījis. Foxi, ja gribi kādu banot, tad labāk pasēdi un patīri lamu vārdus no dažiem konkrētiem indivīdiem, kā to mēs regulāri daram ar samuraju, nevis ienāc 1x nedēļā un nobano to, kurš tev skarbāk ko pateica pretī. Tas tā, mans admina viedoklis..

    Un starp citu, foxi, nezinu, ko tu esi sapīpējies, jo tu man šajā tēmā uzbrauci nevietā:

    foxsk8 wrote:

    Kolēģu riešana virsū, Shady, un Samuraj, aizveriet vienreiz mutes par to, ko Jūs nejēdziet, es taču nesaku ka Jūsu darbs ir slikts, vai esi rakstu uzrakstījis nevienam nevajadzīgu. Š ādi teksti un info grauj vienkārši cilvēku un zūd vispār kāda motivācija kaut ko lietas labā darīt.


    Tā kā šajā tēmā šis ir mans pirmais komentārs, nesaprotu – kur un par ko man būtu jāaizver mute? varbūt tu lasi manas domas? Ja tā, tad es tevi patiesi šobrīd lamāju no panckām ārā par tavu nepamatoto uzbraucienu.

    Ak jā, un neaizmirsti mani nobanot ar samuraju, jo pretējā gadījumā aizver savu muti pats!

    —-

    Wuu – atvainojos kolēģa vietā, jo katra admina rīcību sekas nes visi kopā.

    #293755
    Wuu
    Participant

    😀

    #293756
    Aldis
    Participant

    Es ar šito nesapratu. Bet laikam tas domāts tā – ka reklāma lapas kodā pašam moderātoram jābāž iekšā iekš html. 😀 Nu tāpēc jau laikam te tie baneri šad tad novietoti kur pagadās. 😀

    #293757
    shady
    Participant

    Nekas neparasts, mums ir vairākas banošanas sistēmas, kura viena no tām ir bugaina. Foxis noteikti nemācēja tevi pareizi nobanot, tāpēc vēl vari komentēt 😀

    #293758
    Wuu
    Participant

    Labi **** ar dizainu, kādas domas ir par saturu un projekta attīstību? Vai turpinās tāpat malt?

    #293759
    root
    Participant

    Sausais atlikums ir, ka gaidām jauno NP kaut kad februāra beigās. Vairāk laika tāda “līmeņa” lapele neaizņem uz {jebkuracms} vienam devam, kas ar to nodarbojas pa vakariem un brīvdienām.

    Ja ne – Samurajs ar Š eidiju var laipni karināt Foksi aiz pautiem pie lielā zvana.

    Vai arī savāciet naudiņu un es saveidošu jums jaunu NP par saviem tūkstošiem 2… Ar dokumentāciju, testiem, visu kā pienākas.

    #293760
    Foxsk8
    Participant

    Shady, Wuu, bija ielicis gejiski adresētu bildi man. So, par to arī reakcija. Nejiet runa par šo vienu vienīgu tēmu, diskusiju, bet kopumu kā tādu, zākāšanu katrā šādi līdzīgā tēmā.

    #293761
    Foxsk8
    Participant

    Problēma ir nevis apjomā, vai proča jaudā, bet gan servera ram patēriņā, rams aiziet pilns, liela noslodze un pakarās viss.

    Bieži vien lapā ir vidēji no 50 – 100 cilveku, un pārdesmit ielogojušies. Dienā unikālo apmeklētāju ir ap 3K, bet viņu veiktie pageviews, darbības, pieprasījumi reizē ir vairāk. Jo vairāk saslēdzas klāt, katrs ver savu tēmu, posto, utt.. ar neoptimizētu variantu ir kā ir. Es šeit neko nenoliedzu, es vienīgi saku, ka nav vērts investēt laiku šajā versijā, jo drīz būs labāks salikums šim visam pasākumam.

    #293762
    Foxsk8
    Participant

    Ok veči, ko Jūs no manis gribat, publisku betas versiju pirms laika?

    Lai shady un samurajs dod green light, izveidosim tēmu v3.1 vai kā savādāk un tad lai cilvēki izsaka savas domas.

    #293763
    root
    Participant

    Tu taču saproti, ka 50-100 cilvēki vienlaikus {dajebkādā} lapā uz tāda tier vps, uz kura skrien np ir vienkārši ridiculous?

    #293764
    root
    Participant

    Slēgtu betu dod. Un tiem NP iedzīvotājiem, kas spēj kustināt kodu – pieeju bitbucket repai ar sourci.

    #293765
    Wuu
    Participant

    + bet Github

    #293766
    root
    Participant

    Nav bezmaksas privāto repozitoriju, un cita starpā – Githubs un Gits ir hipsteru tūlis. īsti vīri lieto mercurial.

    #293767
    Aldis
    Participant

    Kas tik ļoti aizdirš RAM-u?

    Problēmas risinājums ir… darbini 3 web servera procesus, kā kāds sāk pa daudz ēst, slēdz nost, pa to laiku konekcijas pārņem jau nākošais process/service. :] Tas arī jau web serveros ir iekļauts pēc noklusējuma.

    #293768
    Aldis
    Participant

    Nu un nekas īpaši jau nemainītos arī ar publisko repozitiju… Neticu ka no šejienes gaziljons koderi savairosies kaut ko darot, vai stādīs uz saviem serveriem noutpadu… 😀

    Kā arī – agrāk taču piedāvajāt notepadu kā open source projektu… 🙂

    #293769
    E-500
    Participant

    Tā gejiski adresētā bilde, pēdējās dienās te tāds hīts, visos topicos tiek bāzta, vietā vai nevietā… arī manā tēmā bija ielikta. 🙂

    #293770
    Jaunzems
    Participant
    #293771
    shady
    Participant

    Manuprāt, šobrīd V3.1 (kā bija sākotnēji plānots) vai V3.5 (jo izmaiņas izvērtās vairāk nekā bija plānots), vai V4 (saucam kā gribam, jo konceptuāli ir pārāk daudz izmaiņas) nav tādā stāvoklī, lai to rādītu publiski uz apspriešanu. Mums pašiem vēl tur ir jāvienojas par daudzām lietām, tāpēc ja sāks nākt 100 un 1 ieteikums, tad mēs vēl 10 gadus netiksim centrā.

    Drīzāk iedalam šo procesu 3 daļās (lai nesanāk kā ar V3, kad steigā viss tika palaists).

    1) Tagad piesakās (publiski vai uz PM) cilvēki, kuri vēlas palīdzēt tīri kodēšanas ziņā.

    2) Kad projekts būs novests līdz stadijai, ka ir lietojams un uztverams lietotājiem – dodam piekļuvi publiskai testēšanai, lai tiktu izķerti visi bugi un, varbūt, kaut kas ieteikts ideju līmenī (bet izdabāt visiem nevar, to vajag saprast un to mēs saprotam).

    3) kad viss ir ok – tikai tad tiek palaists V3 vietā.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā