datubāzes saturs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147688
    archeens
    Participant

    Sveiki, vai ir iespējams datubāzes saturu pārmainīt normālā izskatā, piemēram man viss saturs datubāzēs garumzīmju vietās ir simboli, heroglifi. man vajadzētu viņus pataisīt normālā formātā ar garumzīmēm utf-8, tabulas struktūra ir utf-8, bet saturs citādāks.

    skatīt bildē.

    [img]https://bildites.lv/images/v907td4k6e4p46oz0pg.jpg[/img]

    #186635
    Foxsk8
    Participant

    Starp New un Old es nekādu šķirbu nesaskatu. Reāli, ja esi mainījis hostu, saki, lai hostētājs tev pats to datubāzi uzstūķē gaisā. Parasti kad uz veco hostu viss ok un uz jauno nē, ir vainīgi mysql uzstādījumi kur defoltās vērtības starp abiem serveriem atšķirās.

    #186636
    archeens
    Participant

    tur jau tas prikols ka vienādas 😀

    problēma parādās pēc tā ka tiek uzlikts jaunais php-fusion7 upgrade.

    http://www.wc3.lv = php-fusion v6

    test.wc3.lv = php-fusion v7

    vienigais kadreiz no dig.lv hostings parcelas uz garmtech.

    Tagad visa datubāzes struktūra ir utf-8, bet saturs citāds.

    Ir iespējams saturu kkā konvertēt lai viņš paliek normāls?

    #186637
    Foxsk8
    Participant

    Hmz. Un ko saka php-fusion supports? Varbūt kādam ir līdzīga problēma, pats esmu sēdējis supportu lapās un gaidījis atbildes pat mēnesi no vietas. Ar fusion neesmu īpaši krāmējies.

    A uz veco hostu tev tas upgrade strādāja ideāli?

    #186638
    archeens
    Participant

    php-fusion jau arī kādu mēnesi gaidu atbildi, bet nekā. Bija 2 līdzīgas problēmas, bet arī nebija atrisinājuma.

    Man arī uz pašreizējā viss strādā normāli.

    http://www.wc3.lv ir v6 versija, gribu vinu pārlikt uz v7, tapec vispirms uztaisiju https://testswc3.wc3.lv/

    tiko uzliek to v7 versiju tā garumzīmes aiziet pa dirsu. charsets utf-8, vajadzīgie faili utf-8, tabulas struktūra utf-8, to es tiko nomainīju visu, tagad vismaz ja raksta ko jaunu webā saglabājas garumzīmes, bet vecās neparāda. Tāpēc domāju, ka varbūt vajag salabot esošo saturu datubāzē kkā. Un vecais http://www.wc3.lv iet ar latin.

    #186639
    Foxsk8
    Participant

    Un ko par to saka tavs hostētājs? Parasti ir čakari ar tiem utf-8, pats esmu cīnijies līdz pēdējam. Arī notepadam šur tur vecās tēmas lv valodas nav.

    Pag paprovē šadi, etc, nezinu iekš config.php faila iemet, nezinu php-fusion struktūru:

    Code:

    @mysql_connect($dbhost, $dbuser, $dbpasswd) or die (’Nevar pieslēgties datubāzei, īslaicīgas problēmas ar serveri, pēc brītiņa viss būs okey. ‘);

    @mysql_query(”SET character_set_results=latin1, character_set_connection=latin1, character_set_client=latin1″);

    @mysql_select_db($dbname) or die (’Database/configuration error (DB is missing).‘);

    Latin1 vietā liec to utf-8 etc. patestē vai kaut kas no tā visa mainās.

    #186640
    archeens
    Participant

    Š is nelīdzēs.

    Nevar pieslçgties datubâzei, îslaicîgas problçmas ar serveri, pçc brîtiòa viss bûs okey.

    Man tik jānoskaidro kā saturu konvertēt, lai ir garumzīmju izskatā 😀

    #186641
    Foxsk8
    Participant

    tev to failu tb vajadzēja vēl ar utf-8 pārseivot pāri.

    #186642
    archeens
    Participant

    Tas nelīdzēs, es jau izmēģinājos ar šitiem visiem variantiem. Nav vienkārši iespēja esošo saturu news, foruma ierakstus utt, pārvērst datubāzē normālā izskatā, nevis lai garumzīmju vietā rāda simbolus. bildē redzams kā izskatās tie simboli.

    #186643
    Foxsk8
    Participant

    ÄŒakars, čakars un vēlreiz čakars, ja arī kāds to darītu, tad toč paprasītu smuku summu. Ieej iekš php.lv, man jau liekas, ka vienreiz šitāda tēma bija tur, ka tik pats nebiju jau vaicājis. Or ieliec iekš darba piedāvājumi, uzliec atlīdzību un volā. Iespējams, kāds varēs atrisināt problēmu.

    #186644
    archeens
    Participant

    man boot foruma iedeva šo.

    /ceļš/uz/mysqldump -u lietotājs –password=parole –opt –default-character-set=latin1 –skip-set-charset DatuBāze > DatuBāze.sql

    sed -e ‘s/latin1/utf8/g’ DatuBāze2.sql

    /ceļš/uz/mysql -u lietotājs –password=parole –default-character-set=utf8 DatuBāze < DatuBāze2.sql

    #186645
    Foxsk8
    Participant

    Ja tev ļaus defoltos mysql servera uzstādijumus tīri tā izmainīt. Un ja nemaldos, tad to pašu joku ar import varēja panākt. Plus toč negribu sameloties, bet vai tad šim te, kas nosaka parametru piem mysql -u utt.. nevajag to konsolē darīt? hvz.

    #186646
    archeens
    Participant

    nu jā tas ir jāprasa pašam hosting adminam man noteikti, bet vai tas varētu līdzēt nav ne jausmas. Cik es sapratu tad ar php kkādu konverteri arī varot to izdarīt. piemēram datubāzes struktūru ar tādu konverteri es samainīju visām tabulām no latin1 uz utf-8

    PS. izlikšu webā notepad reklāmu, ja kāds man palīdzēs no notepad.lv atrisināt šo problēmu, jo mocos jau veselu mēnesi 😥

    #186647
    Foxsk8
    Participant

    Karoč PM iedo savu skype, dabosim to reklāmu 😀 😀 Vismaz centīsimies. Taka gaidu PM no tevis ar skype.

    #186648
    archeens
    Participant

    Man skype = archeens

    Pašlaik esmu darbā caur remote pieslēdzies mājas kompim, būšu mājās ap 16:00

    #186649
    Foxsk8
    Participant

    ok.

    #186650
    m*****
    Participant

    nomet to dumpu kaut kur, sataisīšu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā