divi phpbb2 webi viena mape?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB divi phpbb2 webi viena mape?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147695
    krisis32
    Participant

    Velejos uzinnat ka lai es izveidoju divas phpbb2 majas lapas viena folderi –

    Piemers: Esmu uztaisijis datu bazi ar nosaukumu – mansvards . Tad es salaikeu phpbb2 un vissu sataisu ka vaig!

    Tad taja mape iemetu veel vienu phpbb2 webu! Vai tas ir iespejams? Kad mainiju izskatu nomainijas abiem webiem! Ka lai uztaisa ka katram savs?

    Paldies!

    Krisis32:

    #186677
    archeens
    Participant

    uztaisi subdomēnu.

    #186678
    krisis32
    Participant

    ok….

    Kur jaiet?

    Admin.. Kas talak?

    #186679
    drono
    Participant

    Kur tieši ir problēma? Tajā vienā mapē uztaisi 2 apakšmapes un katrā liec iekšā savu phpbb.

    Pēc tam tajā vienā mapē ieliec index.php failu ar saturu t.i. uz vajadzīgo mapi.

    Ja katram vajag savu datu bāzi, bet tev ir pieejama tikai viena, tad instalējot parasti ir iespēja norādīt DB tabulu prefiksu. Norādi katram phpbb savādāku.

    #186680
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā drono jau visu izstāstija. A nafig vajag divus phpbb, tur nu toč es netieku gudrs 😀 Ja visu var uz vienu, nu jā, laikam jau es te tik phpbb fanāts un koders.

    TB, tā fiška saucās phpbb multiforums.

    #186681
    krisis32
    Participant

    Un atkal varonigais foxsk8 izglabj mus visus!

    😀

    #186682
    Foxsk8
    Participant

    Ja tu klausītu visus, ņemtu ieteikumus vērā, nekas nebūtu jāglābj. Katru tēmu (neapvainojies) tu neesi sapraties iepriekšējo problēmu, ko esi jautājis, bet ķeries jau pie nākošām lietām. Neviens par meistaru nepiedzimst, bet par tādu kļust mācoties, taka mācīties tu diži negribi (manas domas) tātad arī rodas visādi jocīgi jautājumi. Liekas, ka tu pats negribi risināt problēmas, bet jau pie pirmām grūtībām ver kādu forumu vaļā un veido tēmu ar savu problēmu. Es parasti to daru, pie pēdējās izejas un vismaz pirms tam pats esmu meiģinājis un jau ir savu piemēri, kļūdas, etc, kas liecina par to, ka es esmu jau pats meiģinājis visu darīt.

    P.S. Labojiet mani, kritizējiet, ja es kļūdos par krisis32 gadījumu.

    #186683
    krisis32
    Participant

    problemas parasti meginu atrisinat! topikus veidoju lai uzinatu viedoklus un nemu labako viedokli par paraugu! nesmu nekads genijs ar phpbb bet risinu problemas! nav uzreiz jakritize . tu pateici kas pa vainu / ieteici kaut ko. es apskatu labako ieteikumu un domaju talak pats. kad tu biji iesacejs cik tu topikus esi veidojis?

    ka jau tu mineji”neviens nepiedzimst par meistaru…..” ka neka es macos. macos no kludam un uznemu info .saprotu ka esi diezgan labs phpbb koderis , bet nu jasaprot iesaceji , kuri nav tik diza limeni ka tu lai varetu uzreiz atrisinat problemu pats!

    problemas kuras es zinu ka atrisinat vai vismaz ir ficca ka to darit meginu pats.

    tas ir ta pat ka iet skola. kad tu nesaproti kaut ko tu aizej pie skolotajas . nesaproti vielu aizej uz konsultacijam. sis forums ir ka konsultacija.

    mekleju google atbildes , bet ja neatrodu ko man darit?

    iet un raudat un mest visu pei malas?

    kadel tad sadi forumi domati? lai te tikai dizi prati naktu kuri problemas risina viena laida?

    nevisis ir tik zinosi ka tu .

    tas ir viss!

    #186684
    Foxsk8
    Participant

    Tu laikam nesaprati, ka te manā domā nav ne miņa par phpbb. Kur tu tur redzi, ka es pieminu, ka es tevi nosodu, ka tu phpbb nemāki kodēt.

    Joks ir pavisam kur citur. Sākumā paņem html, css, php tīrus, kodē, sāc ar pamatiem, nevis lec augstāk un visu iepriekšējo izlaid. Teiksi ka jau html, css, php māki, tad tu smagi kļūdīsies un es tā pat, jo visu ar es nezinu, tāpēc sākumā sāc ar normālu html lapu, css, pēc tam to apaudzē ar JS, php un gatavs. Pamati būs iegūti un tad varēsi jau pie kā labāka ķerties. Nebūs pamati, phpbb būs grūti kapāt, to saku uzreiz. Nekas vairāk par vienkāršu forumu tev nesanāks, bet ja tev būs pamati, tad smuki varēsi savas zināšanas kombinēt visādās variācijās, kā piemēram tas ir izdarīts ar notepadu.

    #186685
    krisis32
    Participant

    nu paldies !

    php jau kaut cik esmu sapratis ( pasus sakumus)

    nu labi… iesu ko taisit. velak pa pm paradisu rez 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā