drošākā EU valsts uz kuru braukt

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība drošākā EU valsts uz kuru braukt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162124
    Barons
    Participant

    Augustā ar ģimeni gribu braukt atvaļinājumā uz kādu no EU valstīm, ir radušās domstarpības, uz kuru braukt ir visdrošāk, kur vismazākais risks satikties ar musulmāņiem, uztraukums nav par teroraktiem, atvaļinājuma laikā nav ne mazākās vēlēšanās sastapt viņus, piemēram uz ielas just viņu attieksmi kāda viņiem bieži vien ir pret EU iedzīvotājiem. Ceru doma skaidra. Iesakiet kādu citu, ekskursijas variantu, pa ļoti sakarīgu cenu.

    #325713
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lietuva/ Igaunija

    #325714
    m_janis
    Participant

    Islande un Grenlande. Citu variantu nav – viņi ir visur un būs vēl vairāk. Ak jā – Baltkrievija, bet nav EU :D.

    #325715
    nevertell
    Participant

    Š itas ir joks ?

    #325716
    Barons
    Participant

    Un kāpēc ne! Ja ir interesanta vieta, kur aizmirsties no darba ikdienas un atpūsties, kādēļ ne. Varbūt varat ieteikt kādu maršrutu?

    🙂 Baltkrieviju, Ukrainu, Krieviju un visas postpadomju valstis nepiedāvāt.

    #325717
    shady
    Participant

    Nu, palasi avīzes virsrakstus, kur visvairāk notiek kādi nemieri. Vispār jau tā ir laimes spēle, jo nekad nevari zināt, kad uzrausies uz kādu teroraktu… Tikpat labi jau var teikt, ka no mājas ar laukā nevar iziet, jo ķieģelis ar var uzkrist uz galvas (un nav jau arī nekāds joks – man sievasmātei Purčikā bija līdzīgs gadījums, kur jau pat tīkli salikti zem gājēju “ejām”, jo akmeņi birst lejā. Bet, nu tā ir Latvija – smejies vai raudi….).

    Bet nu pēdējais, ko pamanīju presē bija šī ziņa: https://www.runabildes.lv/pasaules-mekletaka-teroriste-tviteri-bridina-es-junija-un-julija-nedotos-uz-londonu-it-seviski-ar-metro/

    Nez cik tur patiesība vai PR stulbums. Neplānoju šogad doties uz Londonu, tā kā neiedziļinājos rakt pēc avota.

    P.S. – necūko savu atvaļinājumu – brauc tur, kur vēlies aizbraukt. Interesantas vietas ir visās valstīs. Ja nevēlies konkrētu gala mērķi, bet vienkārši aizbraukt un izbaudīt atpūtu, tad iesaku izvēlēties valsti (kura tev šķiet interesantāka pēc kaut kāda personiska kritērija un maukt nevis uz lielo pilsētu, kur ir tūristu vietas, bet tieši pretēji – mauc uz mazpilsētu. Mazpilsētās var vislabāk izbaudīt tās valsts kultūru, paražas un visu ko citu + pa ceļam pieķer kādu ģeogrāfiski apmeklētu vietu. Pasēdi kādus vakarus un papēti google + google streetview.

    #325718
    shady
    Participant

    Un aizmirsu piebilst, ka mazpilsētās arī būs visdrošāk nesastapt tevis minētos cilvēkus 🙂

    Un 100% neviens arī nekādas ziepes mazpilsētās nerīkos – pārāk maza performance. Drīzāk uzlaidīs gaisā Londonas ķinīti nevis mazpilsētas ēstuvīti. Un mazpilsētās cilvēki ar ir tomēr savādāki, nekā lielpilsētās. Nu tas tā – manas domas.

    #325719
    richijs
    Participant

    Polija 🙂

    #325720
    Barons
    Participant

    Polija nē, moš Igaunijā ir kāda smuka pilsēta kur ir ko apskatīt, piemēram tāda kā Ventspils, kur cik zinu var staigāt un skatīt pilsētu visu dienu.

    https://www.visitestonia.com/lv

    #325721
    root
    Participant

    Haha, un Igaunijā/Lietuvā vietējo mušļik-veidīgo, aļa urlu trūkst? 😀 Optimisms spēcīgs.

    Spānijā, piem, ne čiku ne grabu.

    #325722
    Leichttraktor
    Participant

    Es piemēram metu acis uz Fēru jeb Farēru salām. Skaista zeme, ar mazu populāciju. Atsauksmes lieliskas.

    Par cenām neko nepateikšu, neesmu izskatījis iespējas, plāni turp doties nav tuvā nākotnē.

    #325723
    Barons
    Participant

    A-ha, 🙂 toties pilns ar pedzikiem, visa Barselona, katrs kuri grib aiz sava loga var izkārt “varavīksnes” karogiem un tādu kuri staigā pa ielām un skūpstās tur ir daudz.

    #325724
    Barons
    Participant

    Pārāk sālīti, ap 1500.€ināriem no galvas.

    #325725
    uldics
    Participant

    Jā, visa Skandināvija jau pilna. Grenlandē jau nu nav ko redzēt. Bet Islande vēl ir ok.

    #325726
    uldics
    Participant

    Farēriešiem forša mentalitāte. Kaut kas no tipiska skandināva, bet daudz tuvāks mūsējam.

    #325727
    jurgenz
    Participant

    Kāda Š veices vai Austrijas mazpilsēta.

    #325728
    migors
    Participant

    Pamēģini uz Franciju netālu no Š veices robežas pie ženēvas. Skaisti aplu kalni, VIesnīcu paņem francijas pusē vai kādu dzīvokli izērē dažus km no Ženēvas piemēram šeit. Ēdiens lētāks, viesnīcas lētākas bet turpat pie Lemāna ezera Š veices pusē ir skaists kalns. Fantastiska daba. No rītiem agri cēlos un ar kājām izskraidīju visus kalnus 🙂

    Sabiedrība ļoti pieņemama. Protams Ženēva ir pilna ar krieviem un melnajiem bet ārpus tās neviena nav.

    Es pagājušogad biju šajā viesnīcā.

    #325729
    m_janis
    Participant

    Vai tik šo valstiņu Žirinovskis nedomāja, kad pirms pāris nedēļām piedāvāja uz kādu mazāku/nenozīmīgāku

    valsti jūrā nomest kodolbumbu, lai parādītu Krievijas spēku? Tā kā padomā labi pirms brauc :D.

    Bet tā – ja nepatīk musļiki, bet nav iebildumu pret japāņiem – sāc ar Itālijas pusē esošo Breuil-Cervinia ciemu, ar kājām, vai pacēlāju uzbrauc gandrīz līdz Mazajam Materhornam (nejaukt ar lielo), uzkāp, papriecājies un tad nobrauc vai nosoļo (uzmanoties no ledāja plaisām un sniega lauku slalomistiem) jau uz Š veices pusi. Zermatt ir smuka, jauka pilsētiņa, prom tikt vari ar mazu vilcienu, kurš vietām brauc caur tuneļiem. Bet – kā jau teicu – no 3 kalna kāpējiem, blakus divi būs mazi japānīši, ekipēti gluži kā kāpienam Everestā :D.

    Esmu tur ar grupu izkāpelējis vairākas virsotnes, zinu ko saku.

    Bet – izvēlēties atvaļinājumam kādu pilsētu – nu to es nesaprotu. Lai kur un kā ceļotu – galvenais, turēties iespējami tālāk no civilizācijas.

    #325730
    root
    Participant

    Ko pļūti? Tu esi kādreiz bijis? Nē? Tad es Tev pateikšu lūk ko – 2 gadus dzīvojot un dienu dienā rotējot pa Barselonu es netiku redzējis nevienu varavīksnes karogu. Neesmu arī manījis nevienu geju bučojam citu geju. Un kas Tev vispār pret gejiem? Tev viņi traucē? Tev viņi lien virsū bučoties? Varbūt gribētu un nedod? 😀 Man piemēram viņi netraucē un ja godīgi, es labāk piebāztā metro stāvu blakus bariņam geju kā bariņam viduvējo letiņu – pie 30+ grādiem geji daudz jaukāk smaržo.

    Jefiņš. Pārdomāju. Nevajag mums tādus te. Kraties uz Habarovsku.

    #325731
    Barons
    Participant

    Nepļūtu! 🙂 Biju, pagājušā gada vasarā, Brselonā Katalonijas un “varavīksnes” karogi gandrīz uz katras mājas un vairāki, 🙂 slikti skatījies ja neredzēji kā uz ielām bučojas.

    Kad es to ieraudzīju mani tas šokēja, stāv uz liekas viens puisis, otrs pienāk klāt, abi mīlīgu noskūpstās un sadevušies rokās iet pa ielu čalodami.

    Lidosta atstāja par Spāniju ilgstošas atmiņas, tur drošība ir diezgan pretīgā, varbūt arī pareizā līmenī, izejot caur metāla detektoriem kādam man blakus nostrādāja detektors un momentāli ieraudzīju kā apsardzei jau bija rokās gatavi automāti šaušanai, ne vienkārši rokās, bet gatavi šaušanai, tāda neomulīga sajūta.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā