drošākā EU valsts uz kuru braukt

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība drošākā EU valsts uz kuru braukt

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #325732
    Barons
    Participant

    Nepļūtu! 🙂 Biju, pagājušā gada vasarā Brselonā, tur Katalonijas un “varavīksnes” karogi gandrīz uz katras mājas un vairāki, 🙂 slikti skatījies ja neredzēji kā uz ielām bučojas.

    Kad es to ieraudzīju mani tas šokēja, stāv uz liekas viens puisis, otrs pienāk klāt, abi mīlīgu noskūpstās un sadevušies rokās iet pa ielu čalodami.

    Lidosta atstāja par Spāniju ilgstošas atmiņas, tur drošība ir diezgan pretīgā, varbūt arī pareizā līmenī, izejot caur metāla detektoriem kādam man blakus nostrādāja detektors un momentāli ieraudzīju kā apsardzei jau bija rokās gatavi automāti šaušanai, ne vienkārši rokās, bet gatavi šaušanai, tāda neomulīga sajūta.

    Quote:

    Un kas Tev vispār pret gejiem? Tev viņi traucē?


    Un nevajag viņus tā aizstāvēt.

    #325733
    root
    Participant

    Jā, to visu Tu vari mēģināt iestāstīt kādam, kas tur nav dzīvojis (!!!) dienu dienā gadiem ilgi (!!!). Katalonijas karogi arī uz manas mājas karājas – un lai karājas, te tomēr ir Katalonija. Varavīksnes? Es esmu izdzīvojies pa 3 dažādiem barro’s, vēl 2 cauri braucu katru dienu. Neviena varavīksnes karoga. Un pat ja būtu, divreiz nedomātu. Te uz mājām karogu netrūkst – sākot ar latīņamerikāņu beidzot ar eiropas valstu. Tā te vienkārši ir.

    Nu redzēji sabučojamies divus čalīšus, nu un? Tajā pašā laikā Tev garām pagāja kādi 5000 ne-geju. Atradi 1 procentu. Whoa. Nav jau tā, ka metro area te dzīvo 2-3x vairāk cilvēku, kā visā LV. Lai viņi bučojas, nevienam viņi netraucē un virsū neskrien. Neesmu vēl dzirdējis par radikālajiem geju teroristiem.

    Par Moso’s ar automātiem – jamie šeit ir pilnas ielas, arī lidosta. Gatavi šaut? Nevajag pļūtīt. Ja jamie būtu gribējuši kādu nošaut, jamie arī nošautu. Visu laiku te rotē patruļas pa ielām ar automātiem un pusautomātiem, pilnā tactical gear (zilie bruņu busiņi). Un lai rotē. Es pilnīgi noteikti jūtos drošāk ar Moso’siem un viņu automātiem te apkārt rotējot, kā RPP un jamo stekiem. 😀

    Vienkārši atzīsti, ka esi provinciāls lohs ar 5 klasēm un sūdīgu sapratni par apkārtni. Tas arī viss. So Habarovska, still.

    #325734
    Andron MacBeton
    Participant

    No kādiem avotiem sazagies?

    #325735
    Evers
    Participant

    Man izskatās, ka tev labāk nekur nebraukt, bet sēdēt mājās, visur tikai geji un musulmaņi. Esmu pret homīšu kampaņām, taču nekas pretim, ka viņi bučojās publiski vai staigā rokās sadevušies, dīvaini protams, bet lai jau. Aizbrauc uz Taizemi, paskaties kādi tur skaisti puiši ar pupiem utt., paģībsi 😀

    #325736
    m_janis
    Participant

    Vēl jau tāda nianse, ka ir ne viena vien tauta, arī Eiropā, kur skūpsts rokasspiediena vietā, tiekoties pazīstamiem, ir pilnīgi normāla parādība un nekāda saistība ar zilajiem. Mums tas liekas dīvaini, bet dienvidu valstīs un arī Krievijā – normāla sasveicināšanās vai atvadīšanās.

    Savukārt, ja grib redzēt īstos vietējos – nebāzt degunu lielajās pilsētās. Parīzē tu īstu francūzi tik viegli neredzēsi, tas pats Londonā ar angli. Berlīnē ne tikai turki/arābi, bet arī krievi biezā slānī, vienā otrā Skandināvijas pilsētā kebabu ēstuves un visādi citi līdzīgi veikaliņi radīja iespaidu, ka esmu kaut kur Turcijā. Bet mazpilsētās un ciemos viss normāli.

    #325737
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nekāds sakars ar citticībniekiem – ne visi metami pār vienu kārti, bet iesaku Tartu Igaunijā. AHHAA centrs (iegooglee). Bijam šonedēļ. Ir ari skaista vecpilsēta un kafejnīcas pie upes. Tartu Hotell tīri sakarīgas cenas par Family numuriņu. Protams var atrast arī lētākas viesnīcas, bet tad tālāk no centra. domāju ka ir vērts paskatīties Igaunijas virzienā. Protams varbūt nevajag nekur tālu braukt – Latgale arī ir ļoti skaista:)

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā