Dual sim telefoni – tÄ￾ iespÄ“jas.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Dual sim telefoni – tÄ￾ iespÄ“jas.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147143
    izredzētais
    Participant

    rakstiju bootā un datuvē – bez rezultātiem.

    varbūt kāds šeit spēs sniegt atbildi 🙂

    vēlos iegādāties kādu nedārgu dual sim mobilo telefonu, taāu radās jautājums: vai es varēšu izmantot abas simkartes vienlaicīgi?

    t.i. ja būšu pārslēdzies uz LMT simkarti, vai man varēs piezvanīt uz BITEs simkarti?

    varbūt kāds var ieteikt konkrētu, lētu modeli par kuru būtu kas labs sakāms, jeb tieši otrādi – slikts?

    Paldies! 😉

    #181863
    preddetor
    Participant

    Viena mana paziņa lieto Samsung Duos. Modeli konkrēti nezinu. Cilvēks nesūdzas, ir protams daži mīnusi un tā, kā jau visiem telefoniem, bet nekas nopietns.

    Nevajag uztraukties, ka nevarēs sazvanīt vienu vai otru numuru. Tikai, lai vektu zvanu, ir vajadzīga pārslēgšanās no vienas SIM kartes uz otru, bet savādāk strādā kā parasts telefons. Ja tev zvanīs uz vienu numuru, kamēr tu jau runāsi pa otru, vienkārši pirmais numurs skaitīsies aizņemts, tā pat kā otrs.

    Man pašam, piemēram, likās, ka tas telefons mazliet bremzē. Iespējams tikai pieradums pie SE telefoniem. Laikam tomēr mazliet nevilka. Iespējas, kā jau parastam, mūsdienīgam telefonam. Man kaut kā Samsung, kā tādi neraisa lielu uzticību. Bet dual sim telefoni ir baigi labā lieta… Ja ir vajadzība ļoti daudz runāties.

    #181864
    shady
    Participant

    Noskaties vēl šo video:

    => https://youtube.com/watch?v=uy5Pvoaoljo

    #181865
    izredzētais
    Participant

    Liels paldies! tagad zinu, ka dual telefons man der! 🙂 ļoti jauki izmantot bifri piedāvātās iespējas, taj pat laikā izmantojot stabilu un uzticamu pieslēgumu – LMT.

    taāu dēļ šīs ekstras ar 2 telefoniem nestaigātu.. 🙂

    #181866
    memorex
    Participant

    Pilns ar ķīniešu dual sim telefoniem, sen jau viss strādā kā nākas.

    #181867
    izredzētais
    Participant

    ķīniešu telefonu diez vai izvlēlēšos, bet kādi viņ i ir – būs jāpaskatās gan 🙂

    #181868
    Halfface
    Participant

    Pats telefonu ar divām sim kartēm lietoju jau vairāk nekā gadu, biju pasūtījis pa taisno no ķīnas, bet tagad jau ir vairāki i-veikali tepat Latvijā, piemēram spyshop.lv. Ne par ko nevarētu sūdzēties, telefons kalpo labi un ne ar ko īpaši neatšķiras no pazīstamajiem aparātiem, tāpēc nav ko staigāt ar diviem telefoniem, tā jau ir pagātne.

    #181869
    QueenZ
    Participant

    Izklausaas tiiri labi aparaati.. buutu baigi labi ja visi jaunie telefoni tagad naaktu ar 2 sim atbalstu.. negribas pirkt kaadus kreisos.. kaut vai xperia vai n95 nu visi jaunie..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā