Elektroniskā cigarete

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Elektroniskā cigarete

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #300444
    opengraybox
    Participant

    Spēcīga diskusija – patiesībā pīpētajiem nav neviena argumenta pret cilvekēkiem kas to nedara. Tas ir augstākās klases debīlisms iedomāties ka pīpet ir tava brīva izvēle un citiem ar to jārēķinās. Atkarība un vāja rakstura spēcīgākā īpatnība…

    #300445
    garaisezis
    Participant

    Laikam jākļūst par zilo un draudzenei par lezbieti, jo tos neviens nekādīgi neuzdrošinās ierobežot.

    #300446
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es kā nepīpētājs ar stāžu(19 gadi) nesaprotu par ko jūs cilvēkam krītat virsū.Nekāda reklāma te nav,cilvēks vienkārši apspriež elektroniku.Bet man sieva ir pīpmane un es zinu ka normālai pīpēšanai šie rīki nav domāti,jo es esmu pircis vismaz piecus gabalus un visi viņi ilgāk par divām nedēļām neizvilka(sadega).

    #300447
    rt25
    Participant

    Nav komentāru 🙂

    #300448
    Anonīms
    Neaktīvs

    ezi starp citu kur ir tava pilsēta,varbūt varam sadzertam.

    #300449
    garaisezis
    Participant

    atvaino nedzeru, nesmēķēju, uz citām sievietēm izņemot savējo neskatos, no mājas ārā neeju, izņemot uz Darbu un ātri atpakaļ 😀

    Corby, 1h brauciens no Londonas ar vilcienu

    #300450
    bubucis
    Participant

    Palasot komentārus, skaidri norāda uz informācijas trūkumu par elektronisko cigarešu darbību un apkopi. Lielākā vaina ir jāuzņemas tirgotājiem jo viņi daudzko noklusē un maldina pircējus. Un tad vel liela daļa e-cigu lietotāji paši taisa mazo biznesiņu tirgojot e-cigas. Tapēc informācija ir tik skopa,ka neviens nevēlas atklāt kurās ķīnas lapās iepērkas. Š eit tās mazās cigarešu izmēra e-cigas tirgo pa lielu naudu, kaut patiesībā viņas no ķīnas var dabūt pa 4-8$ ar visu piegādi. Ja gribat objektīvu info par e-cigu darbību, tad draugos.lv pameklējiet tādu grupu Vape away. Tur ir sarakstīts viss bez liekas di*$*nas par e-cigām un to lietošanu,darbību. Tad sapratīsi kas ir kas un vairs nebūs jābrīnās kapēc e-ciga nobeidzas pēc divām lietošanas nedēļām.

    #300451
    Playstream69
    Participant

    Ne velti tās firmas, kas sāka tirgot elektroniskās cigaretes no 2008 gada vai vēl agrāk, tirgoja lētākos ķīnas variantus par dārgām naudām un turpina to darīt joprojām. Ja mazliet paseko, kas notiek pasaulē e-cigarešu tirgū, tad var saprast, kas ir kvalitatīva. un tad attiecīgi atrast labu elektronisko cigarešu izplatītāju latvijā, kas nodrošinās arī 2 gadu garantiju. Kopumā itaste ir radījuši ļoti augstas kvalitātes elektroniskās cigaretes. paņēmu itaste MVP 2.0 e-cigareti, nenormāli izturīga un labi dūmi. 🙂 e-šķidrumiem arī ir liela nozīme. vai ir sertifikāti utt. pagaidām ņemu e-cigaretes un e-šķidrumos no http://www.itaste.lv Patīk kvalitāte un attieksme, cena arī atbilstoša.

    #300452
    akms47
    Participant

    Pareklamēties nolēmi?

    #300453
    3Dklucis
    Participant

    elektroniskās plausas ari bonusā:D

    #300454
    Foxsk8
    Participant

    Esmu tagad arī pats kļūvis par elektroniskās cigaretes piekritēju un lietotāju. Patīk, ka nekas nesmird, drēbes, mašina, utt.. nav jāmokās, jājiet jāsalst uz balkonu, tā vietā var mierīgi pie datora vaipot. Nopirku kaut kādu lēto dranķi, 23 eiro :D, klezomaizers, tik debīls nāca līdzā, nekas neskrūvējas un sanāca tīrot, raujot nost, arī baterijai izraut pogu laukā. Tagad skatos uz airsmoke.lv piedāvāto produkciju. Paralēli ir mazā slim elektro pīpe, ko narvesenā par 21 eiro var iegādāties, plus nāk līdzi šķidrums. Var teikt, pati pīpe beigās sanāks par velti 🙂

    Ilgermiņā ieguvums būs gan patīkams, gan naudas ekonomija. Tagad kad vēl neesmu ticis pie jaunas pīpes vietā, parastās velku, un pēc nedeļas lietošanas elektro vs parastās var jau just atšķirību. Tagad pēc elektro vilkšanas, parastās prasās vilkt vairāk. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā