Elementārs mūzikas atskaņotājs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Elementārs mūzikas atskaņotājs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145712
    Foxsk8
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080127181849865.jpg[/imgl]

    Droši vien mums ikvienam mājās atrodas daudz un dažādas datoru komponentes, gan jaunas, gan jau novecojušas. Arī no nevajadzīgām un novecojušām komponentēm varam izveidot kaut ko noderīgu, lai vismaz nevajadzīgās komponentes dotu mums kādu labumu, nevis stāvēt pagrabos vai skapjos, līdz kamēr pārklātos ar pamatīgu putekļa kārtu. Š ajā reizē aplūkosim to kā izveidot nelielu mūzikas atskaņotāju.

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/3415vads.jpg[/img]

    2. barošanas bloks ar iespēju ieslēgt viņu ar slēdzi (tādā veidā nav vajadzīga mātesplate)

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/61479barosanas_bloks.jpg[/img]

    3. parast CD-ROM atskaņotājs ar divām pogām “Play” un “Eject”

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/26174cdrom-2.jpg[/img]

    4. parastie skaļruņi, austiņas vai subvufers

    #166667
    samurajs
    Participant

    Nu avârijas pleijeru var samontçt ja mâjâs noplîsis… skandas jams gan nepavilks, bet uz austiòâm normâli ies. Kam vçlçðanâs ar dzelþiem paèakarçties – laba iespçja!

    #167456
    samurajs
    Participant

    Nu avârijas pleijeru var samontçt ja mâjâs noplîsis… skandas jams gan nepavilks, bet uz austiòâm normâli ies. Kam vçlçðanâs ar dzelþiem paèakarçties – laba iespçja!

    #166668
    Foxsk8
    Participant

    Sen atpakaï biju ðâdu izveidojis, subuferi òema kâ nemetas.

    #167457
    Foxsk8
    Participant

    Sen atpakaï biju ðâdu izveidojis, subuferi òema kâ nemetas.

    #166671
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Sen atpakaï biju ðâdu izveidojis, subuferi òema kâ nemetas.

    Ja tev sabvûferis ar iebûvçtu pastûzi, tad jau òems, protams! 😉

    #167458
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Sen atpakaï biju ðâdu izveidojis, subuferi òema kâ nemetas.

    Ja tev sabvûferis ar iebûvçtu pastûzi, tad jau òems, protams! 😉

    #166673
    Mr.Death
    Participant

    Viss jau bûtu ok, tikai kâ mugursomâ var ieintegrçt mobilu ~ 220V spriegumu? Ar UPS? :D:D:D Turklât “òemt” jau var jebko. Pat mans mazais mp3 pleijeruðka mçdz mîlçties ar lieljaudas skaïruòiem, kas protams pieslçgti pie pastûþa :die:

    P.s. ehmemhm turklât kâda starpîba vai baroklis ir ar slçdzi vai bez? slçdzi taèu var pielodçt vai nu pie mâtes plates baroðanas vai arî iekð barokïa. :duno:

    #167459
    Mr.Death
    Participant

    Viss jau bûtu ok, tikai kâ mugursomâ var ieintegrçt mobilu ~ 220V spriegumu? Ar UPS? :D:D:D Turklât “òemt” jau var jebko. Pat mans mazais mp3 pleijeruðka mçdz mîlçties ar lieljaudas skaïruòiem, kas protams pieslçgti pie pastûþa :die:

    P.s. ehmemhm turklât kâda starpîba vai baroklis ir ar slçdzi vai bez? slçdzi taèu var pielodçt vai nu pie mâtes plates baroðanas vai arî iekð barokïa. :duno:

    #166675
    usins
    Participant

    A viens vecis izdarîja biku savâdâk. Vinð somâ ielika sev 5.1 skaòas sistçmu. Bija pielicis mazo aíîti- turçja 3 dienas bez lâdçðanas. Un skaòa ar kapitâla.. un pats labâkais viss satilpa somaa… :win:

    #167460
    usins
    Participant

    A viens vecis izdarîja biku savâdâk. Vinð somâ ielika sev 5.1 skaòas sistçmu. Bija pielicis mazo aíîti- turçja 3 dienas bez lâdçðanas. Un skaòa ar kapitâla.. un pats labâkais viss satilpa somaa… :win:

    #166677
    Loading
    Participant

    Mans darbs 🙂 Atceries? 1. kursa laikâ stâstîju tev un nopirku no tevis vçl cd-rom 😛

    #167461
    Loading
    Participant

    Mans darbs 🙂 Atceries? 1. kursa laikâ stâstîju tev un nopirku no tevis vçl cd-rom 😛

    #166679
    Faust
    Participant

    visus audio formâtus òems?! 😀

    #167462
    Faust
    Participant

    visus audio formâtus òems?! 😀

    #166681
    Valodja
    Participant

    Dev wrote:

    visus audio formâtus òems?! 😀


    Nu to es apðaubu… 😀 Varbût CD, bet diezvai *.ogg … :rofl:

    P.S. Vçl viens variants – var òemt maðînas maìi slçgt pie kompja barokïa. 🙂 Ja maìis mûðdienîgs, tad iespçjams, ka òems arî *.mp3, *.cda, *.wav, *.mp4, *.ac3………………………….. Uh, visparîbâ dârgs maìis…. 😀

    #167463
    Valodja
    Participant

    Dev wrote:

    visus audio formâtus òems?! 😀


    Nu to es apðaubu… 😀 Varbût CD, bet diezvai *.ogg … :rofl:

    P.S. Vçl viens variants – var òemt maðînas maìi slçgt pie kompja barokïa. 🙂 Ja maìis mûðdienîgs, tad iespçjams, ka òems arî *.mp3, *.cda, *.wav, *.mp4, *.ac3………………………….. Uh, visparîbâ dârgs maìis…. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā