Emulators Wine 1.1 – ir cerības!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Emulators Wine 1.1 – ir cerības!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147081
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/2008070221302273.png[/imgl]Linuksistu vidū ir zināmu popularitāti ieguvis Windows programmu emulators Wine un vairākas citas uz tā bāzētas līdzīgas programmas. Līdz šim no Wine bija visai maza jēga, jo reti kura programma vai spēle darbojās normāli un pilnvērtīgi. Bet nu tagad, ar 1.1 versijas iznākšanu izveidotāji sola, ka pamata problēmas ir atrisinātas.

    Kas jauns versijā 1.1? Salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju izlabotas 59 kļūdas, saistītas ar pareizu kirilicas simbolu attēlošanu, directx9.0c atpazīšanu spēlēs, novērsti trūkumi Photoshop CS2, Warcraft III, MSN 8.1, explorer.exe, eMule, MS Office 2000, Star wars JK II, Painkiller Demo, eDrawings CAD Viewer emulācijā.

    Ir vēl arī milzīgs jaunumu un uzlabojumu saraksts, kas satur 544 ierakstus.

    Pilnu informāciju var iegūt mājaslapā.

    Lūdzam Notepad linuksistus, kuriem ir mazliet brīva laika, lejuplādēt šo versiju un patestēt, un padalīties ar iespaidiem!

    #181118
    karnaiss
    Participant

    Samuraj: doma izdomas emulatoru lai uz linux varetu dx10 aplikacijas palaist?

    #181119
    samurajs
    Participant

    To jautājumu Tu varētu Wine kopienai dzīvajā čatā uzdot! https://www.winehq.org/site/irc

    #181120
    linx
    Participant

    Nu es nez kā ar to wine 1.1. ir, bet es nedomāju, ka wine ir tā labākā programma priekš spēlēm linux vidē, jo pastāv tāda programma kā cedega, ar kuru ir iespējams palaist un spēlēt lielāko daļu no jaunajām un vecajām spēlēm, kā piem. gta-vice city, nfs-pro street, world of warcraft u.c.

    #181121
    wabrix
    Participant

    to: Samurajs

    Iepriekšējās wine versijas jau nebij nemaz tik sliktas :hmz:

    to: karnaiss

    Speļukiem pamatā ir domāta cedega [ bet tas ir maksas produkts ]

    Lai gan no personīgās prakses varu apgalvot ka atsevišķos gadijumos uz wine speļuki mēdz stradāt labāk nekā uz cedegas. Savukārt dx10 noteikti būs tik vēl japagaida. Pašlaik ar jauno beta versiju bij pieejami shader 3.0 un HDR (ari neslikti ;. )

    #181122
    Sid
    Participant

    Ja godīgi, tad es no wine vispār nesaskatu nekādu jēgu. Cik nu esmu šamo uzmetis, gadus 10 atpakaļ, tik izmantojis biju emulējot mIRCu :D:D joka pēc, protams. Lai nu kā – jēgu uzlabot atbalstu kaut kādam ms office 2000, vismaz es, nekādu dižo gan nesaskatu..

    #181123
    shady
    Participant

    Dažreiz jau noder, lai palasitu kādu .exe.

    #181124
    sir_irius
    Participant

    Nu, es tagad WINE izmantoju diezgan pabieži… būs jāievērte šī versija… 🙂

    #181125
    Sid
    Participant

    sir_irius, tad nebūtu varbūt labāk pārvākties uz 100% win, ja reiz wine ir bieži jālieto?

    #181126
    sir_irius
    Participant

    Ne-e, uz Win neparieshu nekad… vnk vajadzeja patestet paris proogas… tapec ari biezhi sanaca wine pajuuzot… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā