Fatboy velosipēdi.

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Fatboy velosipēdi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162394
    djdevil666
    Participant

    Sveiki!

    Kādas ir jūsu domas,par šādu velosipēdu?

    Iespējams,kādam jau ir tāds,padalieties ar info par kvalitāti,braukšanas ērtumu utt..

    Velo manuprāt ielās izceļas savu riepu izmēru,bet arī cena,par kādu tas nopērkams,ir gana izceļama.

    https://zzk.lv/en/product/category/3062

    #327070
    Nelabojams
    Participant

    Kārtīgam fatboy riepa ir uz vēdera.

    #327071
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kā tādiem ar rites pretestību? Cena tam velosipēdam arī ir kā trim labām automašīnām vai vienam viduvējam datoram.

    #327072
    m_janis
    Participant

    Hmmm, ar tām riepām vien nez vai būs līdzēts, ja tur nopietns fatboy (tā uz 150 – 200kg) uzsēdīsies. Rāmis un riteņi pirmie būs astoņniekā :D.

    #327073
    migors
    Participant

    Tas nav resnajiem, ziemā pa sniegu, pa dubļiem utt. Resnais dabūs sirdstrieku.

    #327074
    Ralfie
    Participant
    #327075
    djdevil666
    Participant

    Paldies par linku.

    Galīgi šito nesaprotu,aliexpress tāds pats kā ZZK maksā 330$,

    toties pie mums ap 3000eur.

    WTF?Nopietni?

    #327076
    ruukjis
    Participant

    Uz ražotāju apskaties – tie kas nav pilnīgi ķīniešis arī iekš Ali sākas no 1k.

    #327077
    darklight
    Participant

    Š itie domāti pa Barona ielu braukt?

    #327078
    3Dklucis
    Participant

    Ritīgs kroplis pēc izskata un tadu lai es pirktu pa 1000!- nu lai dievs nogrāpstās pūtinam gar kuli!

    #327079
    3Dklucis
    Participant

    Un uz piegadi apskaties pie taviem 330+579=!!!

    #327080
    djdevil666
    Participant

    Reāli kādam ir pieredze ar šāda tipa velo,lai pastāstītu kā sadzīvojam.Plusi un mīnusi!

    #327081
    3Dklucis
    Participant

    Kā tev liekas te reali kads ir tik stulbs lai braukātu ar 2000 velo kuru es nu negribētu galigi nosaukt par velo deļ vinu stulbo izskatu pēc vien…..kada pieredz noperc normalu velo no-350-500erikiem un mini jopčik

    #327082
    m_janis
    Participant

    Nu vispār normāli velo tikai no 500 – 600 eur un uz augšu sākas.

    Nē, nu var jau pirkt kaut vai tirgū pa 70 eur – klauniem jau būs OK :D:D:D!

    Bet – ja nebūtu pircēju, tad arī tādus pa 2 – 4k neražotu. Bet tev to diemžēl nesaprast.

    #327083
    3Dklucis
    Participant

    Tu tik pa 70 klaunam vari atsuuukāt :D!

    #327084
    msh
    Participant

    Ar tām cenām ir vienkārši – es tev piekrītu ka normāli velosipēdi sākas no, teiksim, tevis nosauktajiem cipariem, BET – lielākoties par tādām naudām redzamie velosipēdi ir tādi, kur gribas prasīt “PAR KO?!” – jo lielākoties, vismaz latvijā, tā cena ir uzskrūvēta par visādām fetiša bling bling lietām, sevišķi vēl pie tā, ka pircējiem lielākoties mērķi ir tādi paši, kā labai daļai jaunu mašīnu pircējiem – pirkt “džipu” lai stumdītos pa rīgas sastrēgumiem. Piemēram, paskaties internetveikalā, a tur kaut kāds smirdīgs kalnietis, kurš satur maz velosipēda, maksā, teiksim, 400-600 eiras – lai arī, kā jau teicu, tur ir maz velosipēda – rāmis, ripuļi, transmisijas parodija – miljons zobrati – neērts ķeblis, principā nekā vairāk. Kamēr ja skaties netā kādu velosipēdu kas nokomplektēts ar, teiksim, Rohloff Speedhub, tad uzreiz ir skaidrs, kāpēc tāds velosipēds maksā, teiksim, 2k – jo aizmugurējā rumba maksā nedaudz zem štukas, un pārējie elementi visdrīzāk kvalitātes ziņā neatpaliek. Brīdī kad sākam skatīties uz kaut ko pavisam interesantu, cenas paliek vēl jautrākas – piemēram, gulošie velosipēdi – es atkal nespēju saprast kāpēc gulošam trīsritenim būtu jāmaksā 2-3-4k, lai arī tāds visdrīzāk atkal komplektējas ar švakiem risinājumiem. Patlaban es nesteidzigi vienu sev būvēju – es tā rupji rēķinu ka pēc pilnīgās pabeigšanas [būs pa daļām] kādas 600 eiras man detaļas izmaksās, lai arī tur aprīkojums žēlots netiks 🙂

    #327085
    djdevil666
    Participant

    Kā domājat par šādu aparātu: https://failiem.lv/u/3se22pbj#_ 280eur.

    Ir vērts?

    #327086
    E-500
    Participant

    IMHO, šitie velosipēdi ir neglīti. Droši vien braukt un pārvietot arī grūtāk.

    #327087
    3Dklucis
    Participant

    Es to pašu saku normals veļuks jau ar aluminij raami no 350ero+ejoši sledzi.sakarīgi dandzi…un priekšeja dakša…

    #327088
    djdevil666
    Participant

    Sitiem vispar dublju aizsargu var pielikt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā