Folderu nobloķēšana ar paroli vai paslēpšana

Sākumlapa Forumi Software Windows Folderu nobloķēšana ar paroli vai paslēpšana

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148121
    Vaz3
    Participant

    Sveiki!

    Lieta tāda,ka uz mana PC ir divi akounti,nu ir vajadzība izdarīt tā,lai otrs akounts neredz teiksim kādu folderi,bet mans akounts viņu redz,man ir Hide Folders 2009,manta laba,bet tur ir tā,ka folderi neredz arī mans akounts,var arī nepaslēpt,bet vienkārši ar paroli,bet atkal vajag tā lai tā parole būtu tikai tam akountam…Ceru ka sapratāt 😀

    Paldies!

    #190716
    Aldis
    Participant

    Mjā.. vot šeit ir tā lieta kas XP nav, Windows 2000 varēja standartā piešķit vai noņemt permisijas mapēm, kā arī Windows Vista tas ir…

    Windows XP vienīgi varu ieteikt padarīt privātu tieši My Documents mapi – https://support.microsoft.com/?kbid=298399

    Tas ir, atver vaļā start, otru peles pogu uz my documents > Proporties > Sharing > un uzķeksē ķeksi Make this folder private so that only I have access to it

    Itkā pac tiko tā noexperimentēju, tieši domāts tam lai paslēptu manu dokumentu mapi no citiem lietotajiem! 🙂

    #190717
    krisis32
    Participant

    es zinu ka bija tada programma.. ka vareja folderim paroli uzlikt , bet neatceros ka saucas! Te pat foruma bija lidziga vajadziba. Tur ari bija mineta ta programma!

    #190718
    Aldis
    Participant

    Nu domaju ka atseviskju softu tam visam darbinat galigi nav jega, tas ir atsevisks process + ka procesu kaads izsledz, var doties pa kuram mapem vien velas! 🙂

    Otrkart tad programma vai ka service, vai ka startup programma vnk blakus velkas visam.. jeega no ta domaju ka nekada ja Windowaa ir iebuuveeta shada lieta! 🙂

    Vajag tik rakt! 😛 (c) Samurajs

    #190719
    memorex
    Participant

    Fakenie IT speci, tak winduļiem ir permissions for files and folders!

    #190720
    Aldis
    Participant

    memorex, par to arī runāju 😀 – laikam neizlasīji 😛 🙂

    #190721
    memorex
    Participant

    Izlasiju, mans iepriekšējais komentārs neatiecas uz tevi ;.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā