Foxsk8 podcast Nr1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lietotāju Podcast Foxsk8 podcast Nr1

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #253824
    Aldis
    Participant

    Piekrītu, par to ka vajag prasīt arī koderim normālu algu, nu tas ir tā pat, kā strādāt jebkuru citu darbu, gribas lai ir atalgots! 🙂

    p.s. Re kā wuuškins aizsvilās.. 😀 dabūsiet banus iekš c.s. tā ka būs jāatpērkas no viņa un viņa rokašpuišiem…

    Nu nelieniet viņa ienākumos!!! 😀 😀

    #253825
    Kon
    Participant

    A kāpēc šis pavediens parādās gan rakstos, gan forumā 😕

    #253826
    usins
    Participant

    Emz, man gan labāk patīk,kad ir monologs. jo ja ir vairāk cilvēku, tad sākas muldēšana, un cilvēks nevar izteikt savu domu. Jo mums i tā, cik cilvēku tik viedokļu, bet šorei es labprāt paklausītos foxsk8 viedokli nevis vāvuļošanu.

    #253827
    bumbulis
    Participant

    Par to “es nevaru atļauties strādāt par mazu algu, jo ir ģimene”. Š is ir galīgi garām koncepts. No tā vai tu dzīvo viens, ar draudzeni, vai tev ir trīs sīči algu nerēķina. Ir jādomā “es nevaru atļauties sīci, ja nevaru attiecīgi nopelnīt”. Un šeit nenormāli daudzi iegrābjās nez kapēc.

    #253828
    jonjs
    Participant

    Nu ar tiem sīčiem ir tā, ka tādēļ jau tie letiņi izmirst. Tas, ka pie mums ir zemas algas tas arī ir fakts. Protams zinu programmētājus, kas pelna ļoti daudz, bet viņi jau arī programmē ne jau web lapiņas un bieži vien ir spiesti pa gadam uzturēties kaut kur aiz kāda no okeāniem.

    Tomēr domāju, ka arī web dizaineri ārzemēs pelna vairāk nekā pie mums.

    #253829
    Participant

    70ls transports un 300ls ir pārāk maz? Man mēnesī transportā aiziet 9.99ls, ok, braucu ar sabiedrisko, taču nevajag aizmirst, ka tas, ka tev ir rijīgs kuilis, ar kuru tu ik rītu brauc uz darbu nedod tiesības prasīt lielu naudu. Protams, jo lielāka alga, jo labāk, tas ir cilvēcīgi, taču , kā jau te teica – jo vairāk bērnu (rijīgāks auto), jo vairāk algu jāsaņem – pilnīgs nonsenss! Es pat 300ls mēnesī nesaņemu. Un esmu paēdis, viss itkā pietiek, tiesa, katru dienu neko glaunu jau netaisīšu ierobežotā budžeta dēļ. Arī bērnu man nav, dzīvoju divatā, viss nomaksāts. Es nesaprotu – kur to naudu tik ļoti var bāzt? Par tām dzīvokļa īrēm – vecīt, ja dzīvo viens, tad arī no tiem 300ls nonāks nost pilna īres un komunuālo maksājumu summa. Parasti jau maksājumi ir dalīti, bet tā ir katra privāta dzīve. Skatos tik, ka cilvēki te dažbrīd dikti izlepuši. 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā