Google Chrome Linux attīstība

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome Linux attīstība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148745
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ekranattels2_1.png[/imgl] Notepad regulāri seko līdz interneta pārlūka Google Chrome for Linux jeb Chromium attīstībai. Joprojām vairākas reizes nedēļā tiek fiksētas versijas, interesentiem ir pieejams arī izejas kods. Pamazām Linux versija iegūst lietojamu veidolu. Programmētāji vispirms perfekcionē Chromium dzinēju, JavaScript u.c. svarīgus servisus, uz beigām atstājot lietotāja rīkus un uzstādījumus – tie, kā arī Flash, vēl nedarbojas, vai arī darbojas nepilnīgi.

    Atšķirībā no Windows versijas uz Linux nav procesu ar mīklainām (t.sk. ar iespējamām spiegošanas) funkcijām. Pēdējā Cromium Linux versija ir 3.0.182.0.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ekranattels_3.png[/img]

    Pēc dažām dienām (27.-28. maijā) Sanfrancisko notiks Google izstrādātāju konference, kurā tiks apspriesti projekti Android, App Engine, Chrome, Google Web Toolkit, AJAX API u.c. Notepad noteikti iepazīstinās savus lasītājus ar jaunāko informāciju no šī pasākuma.

    [img]https://www.bildites.lv/images/yu5jn1uhpcdpz5st95xq.jpg[/img]

    #198550
    Jaunzems
    Participant

    ehh… Ja man būtu ļinuhs…

    #198551
    FireFoxsitis
    Participant

    Es tagad instalēju Ubuntu 9.04 uz VirtualBox. Uzinstalēšu Chrome un testēšu.

    #198552
    samurajs
    Participant

    firefoxsitis: tas pagaidām nav priekš tevis! Mazliet vēl pagaidi, lai viņi saliek visas fīčas, un tad… Tobiš testēt vari, bet praktiski lietot pagrūti.

    #198553
    FireFoxsitis
    Participant

    samurajs: es saku, ka es to lietošu kā default pārlūk programmu? es testēšu, nevis lietošu.

    EDIT : samurajs: tas tajā bildē ir Ubuntu? Ja jā, tad kā Ubuntu var būt tik liela izšķirtspēja, ja as stāv uz VirtualBox?

    #198554
    vincister
    Participant

    firefoxsitis wrote:

    EDIT : samurajs: tas tajā bildē ir Ubuntu? Ja jā, tad kā Ubuntu var būt tik liela izšķirtspēja, ja as stāv uz VirtualBox?


    Fullscreen režīmā widescreen izšķirtspēja.

    #198555
    rihardsss
    Participant

    Vēl papildināšu vincister skaidrojumu- Nav jau teikts, ka tas ir uz Virtual Box. Varbūt vnk kompis ielogots ar Ubuntu. Vai arī protams vinciste teiktais.

    #198556
    samurajs
    Participant

    Š oreiz tas nav uz Virtualbox, man ir arī bubuntucis uz PC 🙂

    Bet laikam te maz kuram sajēga par Virtualbox darbību, īpaši Fxītim 😀 Tur var viegli dabūt izšķirtspēju pa visu ekrānu, pie tam tā, ka neviens pat neiedomāsies, ka OS uz virtuālās vides stāv!

    #198557
    FireFoxsitis
    Participant

    Bet kur tad atrast infu par to izšķirtspēju?

    #198558
    Jaunzems
    Participant

    Fufeļrofl.

    #198559
    rihardsss
    Participant

    Nu vāks ar firefoxi… Man tāds muļķīgs jautājums – kāda velna pēc tev to infu vajag, ja pats nelieto VirtualBox? Jeb arī lieto un vnk nejēdz uzlikt?

    P.S. Lai atrastu infu pamatā ir jāmāk angļu valoda un jābūt iemaņām meklēt infu googlē. Tad arī būs viss. Tikai jāzina ko meklē…

    #198560
    nevertell
    Participant

    Reāli es kādus 2 mēnešus uz 8.04 esmu testējis katru ikdienišķo “buildu”, un viss kas mainījās bija konsoles izvade, rezultāts nekāds. Š odienas izvade:

    Code:

    [16123:16123:2881542897:ERROR:/build/buildd/chromium-browser-3.0.182.0~svn20090522r16818/build-tree/src/chrome/common/temp_scaffolding_stubs.h(69)] Not implemented reached in static bool GoogleUpdateSettings::GetLanguage(std::wstring*)
    [16123:16123:2881567437:ERROR:/build/buildd/chromium-browser-3.0.182.0~svn20090522r16818/build-tree/src/chrome/common/temp_scaffolding_stubs.h(57)] Not implemented reached in static bool GoogleUpdateSettings::GetCollectStatsConsent()
    Illegal instruction

    #198561
    bekhemins
    Participant

    rihardsss wrote:


    P.S. Lai atrastu infu pamatā ir jāmāk angļu valoda un jābūt iemaņām meklēt infu googlē. Tad arī būs viss. Tikai jāzina ko meklē…


    Atbalstu ,zelta vārdi 🙂

    #198562
    samurajs
    Participant

    nevertell: man gan šitā versija (3.0.182.0) normāli instalējās. Ja kas – pagaidi pāris dienas nākamo, par tām alfām neko nevar zināt…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā