Hameleonu rotaļas vairs nerÄ￾dÄ«s

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi Hameleonu rotaļas vairs nerÄ￾dÄ«s

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151583
    buipisLV
    Participant

    [imgl]https://www.hd-lcd-tvs.com/userfiles/hd-lcd-tv.gif[/imgl]Otrdien, 20. jūlijā, plkst. 17.35 LTV1 ēterā seriālu «Hameleonu rotaļas» skatītāji Latvijā vēros pēdējo reizi. Tādējādi noslēgsies vesels laikmets Latvijas Televīzijas seriālu demonstrēšanas vēsturē.

    Seriāla «Hameleonu rotaļas» notikumiem esam sekojuši 16 gadu garumā. Š ajā laikā izaugusi jauna skatītāju paaudze: ne mazums ir to, kuriem šī seriāla notikumi un likteņ u pavērsieni kļuvuši par otru realitāti – darbdienu vakara rituālu un pasauli, kurā noteiktā laikā jābūt klāt, lai justu līdzi iemīļotajiem varoņ iem, ik pa laikam iepazīstot arī jaunas sejas.

    No seriāla «Hameleonu rotaļas» LTV1 ēterā nav šķirams arī izteiksmīgais aktieru duets: Harija Spanovska vīrišķīgā balss un Maijas Ķirses maigā sievišķība seriālam piešķīrusi vēl papildus izteiksmīgumu.

    «Tomēr visam ir savs sākums, kulminācija un arī loģiska izskaņ a. Mēs ejam uz priekšu. Tāpat kā mainās pasaule, mainās cilvēku ieradumi, dzīves stils, intereses un aizraušanās. Jāatzīst, ka gadu gaitā pakāpeniski mazinājusies skatītāju interese par šo seriālu, tādēļ ir laiks dot vietu jauniem ētera varoņ iem. «Hameleonu rotaļas» paliks mūsu atmiņ ā kā spilgta sava laika zīme televīzijas ekrānos. Taāu ceram, ka mūsu skatītāji labi pavadīs laiku arī turpmāk, skatoties āetrus jaunus seriālus, kuru demonstrēšanu uzsāksim jau jūlija mēnesī,» lēmumu pārtraukt seriāla «Hameleonu rotaļas» demonstrēšanu pamato LTV1 kultūras, bērnu un izklaides raidījumu satura redaktore Daina Markova.

    «Pirms 16 gadiem, kad kļuva iespējams šo seriālu demonstrēt Latvijā, ilgi lauzījām galvu, ar kādu nosaukumu to piedāvāt mūsu skatītājam. Oriģinālais nosaukums – «The Bold & The Beautiful» – tulkojumā neskanēja visai kārdinoši. Tagadējais, par zīmolu kļuvušais «Hameleonu rotaļas», radās pēc ilgas domāšanas: šķiet, tā autors bija toreizējais redakcijas galvenais režisors Š½anis Ate. Tā sākās vesels laikmets – kinoepopeja par mūžīgo un bezgalīgi apjomīgo mīlestību, jo galvenais jau tajā ir sarunas par attiecībām. Arī seriāla adaptēšanas procesā nav trūcis amizantu situāciju, kuriozu pārpratumu un vienkārši sirsnīgu brīžu. Mums visiem tā bijusi vesela dzīve,» stāsta seriāla ieraksta režisore Inta Vitkus, kas pie šī seriāla strādā 15 gadu garumā.

    Lai gan pagaidām seriāla «Hameleonu rotaļas» uzņ emšana televīzijas kompānijā CBS turpinās, tā nākotne vairs netiek lēsta daudzu gadu garumā. Kā apliecinājums seriāla kvalitātei un skatītāju mīlestībai 27. jūnijā Losandželosā notikušajā dienas «Emmy» balvu pasniegšanas ceremonijā tas atzīts par labāko un vienu no visilgāk rādītajām daudzsēriju drāmām. Seriāls apbalvots arī par labāko scenāristu komandu, kā arī par labāko jauno aktieri – Drjū Taileru Belu.

    Avots

    #240272
    elvisburdajs
    Participant

    Sen bija laiks, aiz ieraduma dažkārt paskatījos..

    Kā nekā, mamma vēl pirms manas dzimšanas skatījās.. 😀

    #240273
    Jaunzems
    Participant

    Tagad mums ir citi hameļoni – ugunsgrēks! nevarēja vienkārši apprecināt – a vot uzspridzināja viņus un ievilksies tā laža vēl kādas 300 sērijas….

    #240274
    samurajs
    Participant

    Es apbrīnoju tos scenāriju autorus: kā viens cilvēks var sagudrot tik daudz sviesta, un vēl tā, lai tautai neapniktu?

    #240275
    nevertell
    Participant

    Samuraj, retardam var rādīt vienu un to pašu multeni visa mūža, ko viņš pavada sava pansionāta “numuriņā”, garumā, un šim neapniks.

    #240276
    Evers
    Participant

    Man žēl savas mammas, vairs nebūs viņai ko skatīties. :/

    P.S. Cik esmu redzējis, tad personāži tur ir nemirstīgi, bērni izaug un bērnu bērni aug, bet vecie sakārņi kādi ir tādi paliek. 😀

    #240277
    McAnder
    Participant

    Nekas, vēl jau paliek Ugunsgrēks! 😀

    #240278
    Evers
    Participant

    Ugunsgrēks ir nožēlojams. Bet vai tad nebeidzās tas jau? 😀

    P.S. Varbūt kāds zin torrentu trakeri, kurā Hameleonu Rotaļas var regulāri kačāt, jau pasūtījumu saņēmu. 😀

    #240279
    shady
    Participant

    Evers wrote:

    Ugunsgrēks ir nožēlojams. Bet vai tad nebeidzās tas jau? 😀

    Beidzās, bet tagad to atkārtos no jauna, no pirmās sērijas…

    Īstenībā jau nav problēma, sasūtīs skatītāji katru reizi lūgumus, lai atkārto atkal un būs mums pašiem savas hameleonu rotaļas, kas ilgs n-tos gadus.

    Paliek atmiņā Ufo vārdi swh ēterā – vēl mazbudžetāku sprādzienu nebija redzējis…:D

    #240280
    Evers
    Participant

    shady wrote:

    Paliek atmiņā Ufo vārdi swh ēterā – vēl mazbudžetāku sprādzienu nebija redzējis…:D

    Atceros, ka speciāli noskatījos internetā to pēdējo sēriju lai to sprādzienu redzētu. Eksplozija bija tāda, ka žoklis bija pēctam jāpieceļ atpakaļ ar roku. Aizdedzinot sērkociņkastīti pat labāk sanāk. 😀

    #240281
    buipisLV
    Participant

    Un galvenais, ka tāds sprādziens var divus tankuģus gaisā uzlaist! 😀

    #240282
    reGative
    Participant

    hmm, manu prāt tās hameleonu rotaļas rāda pat vairāk par 16 gadiem. kkur 26 varētu, bet ne 16.

    #240283
    Toms
    Participant

    reGative wrote:

    hmm, manu prāt tās hameleonu rotaļas rāda pat vairāk par 16 gadiem. kkur 26 varētu, bet ne 16.

    Latvijā Hamelionu rotaļas varētu rādīt +/- 16 gadus.

    Taču pirmā Hamelionu sērija tika uzņemta tālajā 87. gadā.

    Edit: Man vispār abi šie reGative un daGrevis jūk. Tikai pašās beigās vienmēr pamanu kas ir kas 😀

    #240284
    buipisLV
    Participant

    Paprasīju mammai, viņ a teica ka sāka rādīt 1992. gada janvārī. Tā kā sanāk 18. gadi.

    #240285
    Evers
    Participant

    Toms wrote:

    Edit: Man vispār abi šie reGative un daGrevis jūk. Tikai pašās beigās vienmēr pamanu kas ir kas 😀

    Firefoxītis ļoti gribēja līdzināties daGrevisam, tad nu pašpikoja nedaudz niku no viņa, lai vai dažādi liekas, bet tomēr jūt plaģiāta dvaku. 😀

    #240286
    buipisLV
    Participant
    #240287
    Evers
    Participant

    Par šo seriālu tiešām var teikt: Aktieri dzīvo divas dzīves. 🙂

    Vispār ļoti stulbi no LTV puses, tomēr daudzi skatītāji bija aizrāvušies ar šo seriālu, un cik ta nu tas no raidlaika daudz paņēma, īss pavisam, kautkādas 25 minūtes maksimums. Ko tad viņi tik dižu liks vietā? Kādu vēl briesmīgāku vācu seriālu? 😀

    #240288
    m_janis
    Participant

    samurajs wrote:

    Es apbrīnoju tos scenāriju autorus: kā viens cilvēks var sagudrot tik daudz sviesta, un vēl tā, lai tautai neapniktu?


    Kāpēc domā, ka viens ? Tā nu sanācis, ka diezgan labi zinu gan LTV, gan LNT, gan TV 3 “virtuvi” – Neprāta cenas / Ugunsgrēka rakstītāji mainās bieži un parasti ir vismaz 2. Pie tam – šāda tipa seriāliem, tāpat kā vesterniem, krimiķiem u.t.t. ir noteikts “skelets”, ko tikai apaudzē ar dažādu darbības vidi, nelielām problēmu variācijām, u.t.t. Ja uzmanīgi pasekosiet vairākiem melodrāmas tipa seriāliem – (nu kaut vai Hameleonus ar Ugunsgrēku) – sapratīsiet, par ko runāju.

    Un jā – nekas jau nav beidzies, nomieriniet mammas un vecmammas :D. Sprādziens “sliktajai” īsti neizdevās apzināti, visi tikai apdullināti un dzīve turpināsies :D. Tiesa, cik zinu, būs kādas palielas izmaiņas (ja vispār TV 3 pietiks naudas un neatteiksies).l

    Par Hameleoniem gan – domāju, ka gaidāms liels infarktu pieaugums tantukiem (atzīšos, šo 16 gadu laikā varbūt 16 sērijas kopā esmu noskatījies :D) un lamu un lūgumu vēstuļu plūdi LTV, preses, Delfu u.c. virzienā, lai turpina rādīt.

    #240289
    Toms
    Participant

    Vislabāk šo “skeletu” var redzēt meksikāņu/latīņamerikas seriālos. Viena čikse, daudz džeki un čupa ar ģimenes locekļiem.

    #240290
    root
    Participant

    Evers wrote:

    Toms wrote:

    Edit: Man vispār abi šie reGative un daGrevis jūk. Tikai pašās beigās vienmēr pamanu kas ir kas 😀

    Firefoxītis ļoti gribēja līdzināties daGrevisam, tad nu pašpikoja nedaudz niku no viņa, lai vai dažādi liekas, bet tomēr jūt plaģiāta dvaku. 😀

    Dodu 50%, ka tomijs verčetijs arī ir mazais edgareļfoksītis. Vienkārši appearance tāds- hops, un ir. Srazu jau twitteri un vēl tur kaut kas, jau uzreiz ziņas notepadā and štuff… Kaut kas nav īsti riktīgi.

    Update: a nē, no tomija bloga:

    [spoil]Par mani

    Mans vārds ir Tomijs Verseti(protams, ka ne dzīvē), īsāk buipis. Dzīvoju 23km no Ventspils, un iespējams tu mani pazīsti.[/spoil]

    Mopsim atdots internets?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā