iBasket – veļasmašīna IT fanātiķiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iBasket – veļasmašīna IT fanātiķiem

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147230
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080825200020960.jpg[/imgl]Tas nav nekāds aprīļa joks, bet gan jaunais Elektrolux veļasmašīnas koncepts, kurš kļuvis par konkursa “Design Lab – 2008” finālistu. Projekta autors – Guopeng Liang no Ķīnas Tongji universitātes.

    Jaunais sadzīves tehnikas brīnums tiks vadīts ar mājas PC pa bezvadu Wi-Fi sakaru līniju. Mašīna ieslēgsies, tikko grozā iemestās veļas svars sasniegs noteikto normu. Kad veļa būs izmazgāta, lietotājs uz monitora saņems paziņojumu.

    Tieši grozs, kurš atgādina datora “failu miskasti”, ir kļuvis par veļasmašīnas “rozīnīti” plus iespēja vadīt procesu, nepieceļoties no datorkrēsla.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080825195911460.jpg[/img]

    Avots

    #182584
    drono
    Participant

    Š itāda kaste varēs izmazgāt veļu? Izskatās, ka tur vāka nemaz nav.

    Varbūt tur arī centrifūga ir iekšā? Tad jau ar pusmetrīgām skrūvēm pie grīdas jāpieskrūvē 😀

    #182585
    Wuu
    Participant

    Nu veļa vienalga pašam ir jāiemet kaste 😀 Tā kā nerullē…

    Bet tādu verķi gan gribētos mājās nevis to riebīgo balto milzi kas man virtuve stāv 😀

    #182586
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tas pats kas man. Labāk šādu, nekā vecu Electrolux, kurai gūltņi jāmaina.

    #182587
    memorex
    Participant

    Es labāk gribētu mikroviļņu krāsi ar wifi… 😀

    #182588
    samurajs
    Participant

    Izskatās, ka tur vēl šis tas nāks klāt, tas pats vāks un centrifūga (šī tik dizaina koncepcija). Bet nu dizains toč +1, baltie kluči visiem apnikuši.

    #182589
    sir_irius
    Participant

    Huh, dēļ šitāda verķa varētu pat domāt par mājas interjera maiņu… 😀 – moš sanāktu kautkādu “Future House” veidīgo…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā