Iesaki SteamPunk spēli!

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Iesaki SteamPunk spēli!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #308725
    ruukjis
    Participant

    Pardon, taisnība – Jowood bija tie nelieši.

    #308726
    marter
    Participant

    RicoPico , padalies iespaidos par spēli – ko mēs tev ieteicām 😉

    #308727
    RicoPico
    Participant

    Pagaidām vēl cīnos ar Thief 4. Man patīk. Pa ceļam pamēģināju izslavēto Risen2… Thief ir jautrāks. 😀 Citas vēl neesmu mēģinājis- nav jau tā, ka sēžu pie kompja 24/7.

    #308728
    ruukjis
    Participant

    Risen2 no kritiķiem saņēma zemāku vērtējumu kā pirmā daļa, arī man pirmā daļa patika labāk.

    Neapšaubāmi Thief ir dinamiskāks un spēlētāju pavelk jau no pirmās minūtes, tuklāt iekļauj tevis minētos SteamPunk elementus. 🙂

    Thief problēma ir tā, ka viņš ir šausmīgi repetatīvs (pat nezinu kā pareizi latviski būtu) – es pēdējās misijās vairs necentos visu apzagt, visu atrast, baigi slēpties, izpildīt misijas achievementus – bulta sejā un skrienu cauri līmenim.

    #308729
    RicoPico
    Participant

    Thief 4 izgāju. Biju tik ļoti ievilcies afektā, ka pēc titriem ņēmu un izgāju vēl visas Optional misijas. Septiņas acis. Pareizi Rūķis saka, ka brīžiem uznāk lielais “pohuj” un izej misiju ar atvāztu bultu… lai nākamās misijas sākumā atkal sev nosolītos “Tagad čista bez killiem…”. Starp citu, storyline ir sūds, Erīna ir nesmuka, paralēlās pasaules ideja un koncentrācijas fiška nopizģīta no Dishonored. Toties gameplay ir līmenī- spēj ievilkt. Un līmeņu dizains patika. Nutā- tīri vizuāli labi nostrādāts.

    Alice Madness Returns arī mazliet pabakstīju. Tīrasiņu konsolene, kurai ļoti tizli piedzītas kontroles priekš PC, kas spēlēšanu padara nebaudāmu. Bet visā visumā tīri jauka spēle. Patika vājprātīgā psihodēlija un nemitīgie WTF momenti. Spēles developeriem sēnīšu ēšana laikam ir bijis obligāts pasākums. Pati spēles atmosfēra atgādināja vienu citu foršu spēlīti – Trine2.

    Paskatījos pāris jūtūbus par Metro 2033. Sanāk, ka vazājies pa pamestiem metro tuneļiem un regulāri, ar skaļu kviecienu, lec sejā dažāda gabarīta mošķi. Paldies, bikses mazgāt pēc tam negribu.

    #308730
    RicoPico
    Participant

    Spēli Ether one es salīdzinātu ar smagu aizcietējumu, kad sēdi un skaiti flīzes, lasi šampūnu etiķetes, knibini melnumus aiz nagiem, reizi pa reizei smagi nopūšoties. A jēgas ta nekādas. Kaut kur ik pa brīdim tiec uz priekšu, bet prieks fiksi apraujas. Un atkal sēdi un turpini lasīt etiķetes…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā