Ieteikums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161825
    Andron MacBeton
    Participant

    Pārvērst šo cirku par TVnet sadaļu!

    Pievienojieties TVnetam.

    Pēc intelekta pilnīgi atbilst.

    #323594
    albertino
    Participant

    nu voot datuvi tu jau nokopi tagad notepad piebeigsi

    labaak buutu kaadu veceni dabuujis pie saniem ja es varu un 3dklucis var tev ar jaavar 😀

    #323595
    cesedy
    Participant

    Pi*s prom un nebūs te vairs TVNets.

    #323596
    Crow
    Participant

    Tas ir pārāk optimistiski. Te jau labu laiku ir Datupad/Notuve, nožēlojami gļēvas adminu bezdarbības dēļ. Nostaļģija un iespēja pašam rupji izlamāt mīzalļetrakus ir vienīgais, kas mani te vēl tur.

    #323597
    Mini3D
    Participant

    Vienmēr no tevis vien paman,visi ideoti,generati,blederāti…Tad ko tu gribi sagaidīt iekš forumiem,Nu jopčik, intelektu tu te gribi vai mērīties ar krāniņem sev līdzīgiem,bled nesaprotu tevi…Intelektu tu vari kādā birojā pielietot,lai darbu dabūtu.Pa cik es savu saimniecību vadu individuāli …tas tavs intelēkts,imidž,IQ,galigi pie diiirrrsas .Te tev nebūs ASV,nav un nebūs kur jatelo gudrītis un lai tāds izskatītos janēsā stiklu brilles.Tas vis šeit iekš viena sūdaina fermera……Kuram nospļauties ko par viņu domā jo viņš ir unversāls nevis ieciklēts uz patmīlību…kā te viens otrs!

    #323598
    Crow
    Participant
    #323599
    usins
    Participant

    Man šķiet daži gudrie ir pārpratuši vai nesaprot ko nozīmē forums.

    Forumam ir divi veidi- Savācās visi viena līmeņa cilvēki un apspriež kopīgās intereses

    Otrs variants- ir gudri cilvēki, kuri palīdz iesācējiem, atbild uz jautājumiem utt.

    Cilvēki, kuri uzskata, ka šis ir pirmais variants- izju Jūs ziniet un meklējiet citur to aaugstā līmeņa sabiedrību. Pārsvarā IRC.

    .

    #323600
    albertino
    Participant

    tu ar savu diagnožu noteikšanu un meisteru ieteikšanu esi šo naidu pret sevi panācis godām…….Ko tas dod ka tu esi zinošaks-kur tu kadam ko palidz -ka uz reiz tas ir nedapi*tenis vai kun**berns *A tu arsts kas noteiks te kādam diagnozi-kautkads Liepajas izstumtais te ņems un noteiks vai ieteiks kadam te meisteru

    #323601
    Crow
    Participant

    Tā gan. Kādreiz, ļoti sen atpakaļ, te bija tas pirmais variants. Nemaz ne tik gudri, bet lasīt un rakstīt pratēji, kas zināja tās robežas, cik augstu var lekt ārā no biksēm un cik zemu var bikses nolaist. Ar dažiem izņēmumiem, tolerance pret kuriem noveda līdz ķirzakas migrācijai… un tas arī bija lūzuma punkts.

    #323602
    Anonīms
    Neaktīvs

    Cik es atceros ( un es atceros patiešām sen) pirmais variants te nekad nav bijis.Un vispār Latvijā sava iedzīvotāju sakaita dēļ,kurš atbilst vienai vidējai eiropas pilsētai,pirmais variants nav iespējams.Un tādiem kadriem kā ķirzaka un betons forumos vispār nav vietas,jo bez noriešanas citas atbildes nav.

    #323603
    Crow
    Participant

    Cik tas ir – sen?

    Par cien. D_L teu Zābakforums principā un EOZ (kas konkrēti *ir* pirmais variants šai pašā mazajā Latvijā) zināmā mērā nepiekrīt.

    Par betonu… nu tas ir ielaists gadījums. Izrādās, tie bij tikai ziediņi.

    #323604
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tik sen ka vairs neatceros cik sen.Netaisos meklet kad paradījās Notepad un Boot .Lasu jau no pirmsakumiem.Atticībā par D_L zinu ka nepiekrīt.Nepiekrīt tie piecpadsmit vai divdesmit cilveki kas sevi uzskata par eliti,ja būtu vispārēja foruma aptauja tad vēl nav zināms cik cienījams viņš būtu.

    #323605
    usins
    Participant

    Nu par ķirzaku un betonu ir tā, ka publiskajā telpā viņi ir tādi kādi ir, ar klientiem savādāki ar čomiem vēl savādāki… viņiem laikam patīk tas, ka neviens nebrauks ciemos pie viņiem no foruma utt.

    Par zināšanu līmeni nevar spriest.

    Notepad kā tads vispār aizsākās kā jaunu cilvēku, kuriem ir minimālas pieredzes IT kā tādā, bet gribēja mācīties. Mēs gribējām vietu, kur varam paši mācīties, mācīt/palīdzēt citiem. Veiksmīgi sanāca piesaist’t gudrākus cilvēkus par sevi. Bet tagad, tas ir aizgājis tālu par tālu, bet tā nav notepad unikāla problēma. Parādiet man forumu, kur ir daudz labāka situācija? Latvijas forumos ir traki, laikam vienīgais, ko stutē latvieši un ir kvalitatīvs, konstruktīvs ir mikrotik.lv forums, kur paši izstrādātāji un dev atbild uz jautājumiem, un tur nav stulbu jautājumu, kaut gan tur sabiedrība cita apgrozās, jo katram knariņam nevajag tuneļus būvēt un lielus tīklus uzturēt…

    #323606
    ExDec
    Participant

    Jānes smadzene pie meistara tev, šis par desmitnieku pārinstalēs.

    #323607
    3Dklucis
    Participant

    Macbeton varbū tevi parvēst par USB zibensnovadītāju iekš kāda VID?

    Zinu zinu veči esmu neciešams-bēt pie tā vaiņiigs betons !Agrāk nemaz par šadu forumu nezināju -datuve šo iluzionistu iepazinu -Tā šis no turienes pazuda ,bet putniņš pacivināja ka šeit viņš ir -tā nu es ar uz sejieni migrēju-jekas betons vainiigs ka taads ka es te neda—itenis esmu 🙂

    #323608
    richijs
    Participant

    Dēļ patstāvīgo lietotāju trūkuma, kas aktīvi darbojās forumā šis forums ir nekāds… Bet normālus patstāvīgos lietotājus nepiesaistīt, ja pa forumu plosās visādi “rozā” tirliņi un ko…

    #323609
    m_janis
    Participant

    Par Datuves iznīcināšanas vaininieku tu, puikiņ, smagi kļūdies. Jā, Betons ir slavens ar savu rupjību, kopš viņu atceros – no 1995. gada, kad vēstkopās (tikai tu jau nezini, kas tās tādas) ārdījās. Kaut gan – nav manītas rupjības no viņa puses tur, kur neapgrozas kretīni, kādi ir vairumā forumu – gan te gan bootā tādi ir.

    Datuvē biju gandrīz no pirmssākumiem un labi ievēroju, ka visi sakarīgie, (kā pēdējais izturēja KaaNeiet) emigrēja, kopš tur sāka smirdēt personāžs PiedirsdPilu (alias Klucis3D, 3Dklucis un hvz kā vēl), kurš vispirms jau izcēlās ar to, ka ne pareizi rakstīt, ne noformulēt domu nespēja, bet pēcāk ar stipri vulgārāku/stulbāku leksiku, kā Betons.

    Tā kā, raudi vai smejies, bet Datuvi iznīcināja 3D Klucis un alberino, nevis Betons.

    Un pieturi muti, jo tavas domas mani galīgi neinteresē, bet pārējiem vienkārši nelabi metas no tavas vārtrūmes leksikas un tādēļ tiešām te var pienākt Datuves liktenis.

    #323610
    russo
    Participant

    Ja tiem rozā tirliņiem ir sava auditorija, Tu neko šeit neizdarīsi bez normāla moderatora. Tikai bloķējot kontus ir iespējams šo forumu pataisīt par daudz maz lietojamu, līdz kamēr arī tirliņi sapratīs, ko nozīmē vārdu salikums “objektīvs ieteikums” vai “professionāļa reputācija”. Visi tirliņi ir iedomājušies, ka savas piecas kapeikas ir jāiebāž katrā pavedienā. Visi ir iedomājušies, ka viņš nu ir tas īstais guru. Arī es mēdzu iebāzt savu kapeiku. Tikai es necenšo ielīst katrā pavedienā un nevienam neko neiesaku un neapdiršu.

    Katrā ziņā, šis forums nav liels dzīvotājs.

    1) Viens pats Samurajs nevar šo pavilkt un arī negrib. Naher viņam viss šis murgs?

    2) Hostings ir briesmīgs

    3) IT auditorija Latvijā ir smieklīgi maza, bet prasīga

    Lai šo pasākumu izvilktu līdz adekvātam līmenim un piesaistītu normālu audtoriju ir viss jāmaina. A kāda jēga, ja to nevar normāli komercelizēt Latvijā?

    Reāli visi sakarīgie džeki sēž ārzemju forumos un nenodarbojas ar jēlībām.

    #323611
    3Dklucis
    Participant

    Nē AmurJāni-Lidz ko pārgudrie sak kakaat- justies augstāks par prastu Tūtiņu tā saņēma pretiim ko pelnījuši Tāpēc aplamās,neizprotāmās,jēlās,nepareizrakstības un ari ar necentišos tagat to darīt :)-tēmas dzima speciāli prēkš jums lai telo gudrīšus:) !-Tākā nespējat tikt galāaa ar pāris jefiņem telojot supermenus – jus paši visu sapisāāāt

    Seit visu grauj betons,ka betons balatos ta pretim sanēms nedapistaas tēmas ,vai visu to pizdainaaako!

    Kartibu ievedis tikai un vienīgi jus pasi…mes ka melnie imigranti te būsim un spridzinasim:D!

    Bloķējot arējo IP vesels tukstotis vairs gribot netiek piereģistrēties, -līdz ar to apmeklētāju nav jo vienkarsi tas nav iespējams .Jā ja proxi var izmantot,bet sakarigs proxis ir par maksu:)-naxuj kadam to vaig…

    Ļoti vienkārši kā dienestā-viens tais sūdus ,bēt cieš vissi:D!

    Seit un citur sarežģitāk -šeit valda aklais rasisms- nevar saprast kuru sist:D!

    #323612
    Foxsk8
    Participant

    Lielā mērā jau Samurajs pats ar šiem visiem gribēja auklēties, izdomāt visādus klauna statusus, utt.. agrāk vēl nebija tādas iespējas kā tikai soc ielogošanās, utt.. nebija lokālā tauta pieradusi pie šādas autorizēšanas un publicitātes, visiem patīk anonimitāte. Kā šo situāciju varētu mainīt ir tikai viena opcija, kontu veidošana, bloķēšana, reģistrēšanās pa jaunu, e-pastu kontu veidošanas un citi murgi nelīdzēs pret šiem indivīdiem. Vienīgais, ko es šeit redzu ir totāla soc tīklu autorizācija, respektīvi, uzticamie useri uz migrāciju paliks kādi ir, visiem pārējiem, tas ir jaunajiem tikai soc tīklu opcijas. Un tad jau būs lielāks čikājiens reģistrēt visādus fake soc kontus katru dienu, jo banošana un bloķēšana uzreiz notiks šiem soc kontiem. Paliksim kā delfos, tvnetos, utt.. kur vairs anonīmi neko nevarēs komentēt un līdz ar to, arī cilvēki sāks domāt, ko un kā publicēt, izpaust savas domas vai aizvainot kādu, jo tad tiešām kāds varēs aizbraukt ciemos pie otra foruma biedra.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā