Image links uz notepad baneri

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Image links uz notepad baneri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148191
    Wuu
    Participant

    Agrak nemu banri no LIR ,bet tas ciet! Ielieka linku ludzu uz mazo notepad.lv baneri!

    #191624
    Anonīms
    Neaktīvs

    WTF?! Tev neviens nemācīja ka hotlinkojot tu tērē cita servera resursus? Lab es jau neko nesaku, simt punkti ka neko daudz nenotere (max 1mb mēn) bet padomā ja mani šitā nolinkotu 100 tu un katrai lapai ar apmeklējumu 50 000 useru… Neetiski anyway…. Kas nevar noglabāt pie sevis vienu mazu banneri un izbegt no šitādām probzām? Nez nez…

    #191625
    Loading
    Participant

    Reklāmas lapiņas vajag novietot savā serverī, tā tu taupi citam resursus un savas lapas ielādes ātrums ir prognozējams. Vai ņemt pa tiešo no reklāmējamās adreses.

    #191626
    Aldis
    Participant

    Dēļ šādiem gudrajiem dabūju bloķēt hot-linkošanu, jo pašam uz sava neta jātur mēnesī ap 20 000 unikālu useru kas ienāk lapās, un ja vel šīči visādos ucozos, cs serveros rakstus fendree ar hotlinkotam bildem, sanaca ka gan serveris, gan nets spraaga nost! Paldies dievam pagaidam problema atrisinata ar to leno bilzhu ieladi! Un tie kas hotlinko no manis, neapvainojaties ka bilzhu vieta paradas mazs gif attelinjs – Zagts… tiri piirii..

    #191627
    Wuu
    Participant

    Nu es tak nezinu kā tas darbojas man jau nav grūti nohostot pie sevis ,man dien ap 80 apmeklējumiem! Kur viņu var dabūt?

    #191628
    Aldis
    Participant

    wwww.bedre.lv >>> kreisajaa malaa – apakshaa…

    #191629
    Wuu
    Participant

    Paldies kaut kā uzraku ,to Aldis EJ D***T man pie vienas vietas par tevi un tavu P1 serveri ar 13kb/s pieslēgumu! Gan Morpheus un Loading VISU SKAIDRI PASKAIDROJA! Bet vienmēr atrodās kāds urļiks kam jāpemārās ar krāniņiem!

    Lūdzu administrāciju slēgt ciet topiku…

    #191630
    Aldis
    Participant

    Nu nu, ko nu satraukajies? kura vieta tad es tevi tik ljoti aizskaru? Un no kurienes izravi ka man butu kkas tamliidziigs ka P1 un 13kb/s? emm..?

    #191631
    Anonīms
    Neaktīvs

    Wuu wrote:

    Paldies kaut kā uzraku ,to Aldis EJ D***T man pie vienas vietas par tevi un tavu P1 serveri ar 13kb/s pieslēgumu! Gan Morpheus un Loading VISU SKAIDRI PASKAIDROJA! Bet vienmēr atrodās kāds urļiks kam jāpemārās ar krāniņiem!

    Lūdzu administrāciju slēgt ciet topiku…

    Okei, paskaidroju un ta, bet anyway Aldi neiaiztiec ja tev reputacija un zobi dargi!

    A to bus vel viens sabraukts minka…

    #191632
    Loading
    Participant

    Nomierinaties, ko jūs varat viens otram piedraudēt un tēlot nezkādus tur tēviņus?

    #191633
    samurajs
    Participant

    Paldies par ideju… vajadzēs sākt skatīties, kas te Notepadā par liekiem servera requestiem. Ja papētīs, domāju ka būs ne mazums zagļu, kas hotlinko mūsu rakstu bildes utt.

    Ja šitas reāli traucēs Notepad ielādei – viss tiks noslēgts.

    #191634
    deivs001
    Participant

    Morpheus un Wuu varbūt risināsiet savas abpusējās simpātijas ar privāto ziņu palīdzību? Kā arī izlasot visu tēmu neredzēju, kur Aldis būtu izteicis, ko nepieklājīgu vai aizskarošu, lai Tu, Wuu, saceltu tādu brēku.

    Paldies par uzmanību!

    Offtopic Off.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā