Jauns forums!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Jauns forums!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146679
    Dotnet
    Participant

    Forums cilvekiem kuriem interese Web dorsiba un viss ,kas saistiits ar to!

    http://www.networm.lv

    Ja velies likt tizlu komentaru,labak ne,kada jega?

    So? Pievienojamies!

    #176814
    deivs001
    Participant

    Labāk pastulbs komentārs nekā nekas! 😀

    #176815
    samurajs
    Participant

    Ieskatījos. Cerēju iegūt kaut minimālu priekšstatu par lapu. Nekā – paliku gribot. Aiz visai normāla dizaina (kas gan baigi izskatījās pēc gatava šablona) atradās tikvien kā 2 topiki, kuriem tāpat klāt netiku. Prasīja ielogoties.

    Kālab reklamēt to, kā vēl vispār nav?

    #176816
    archeens
    Participant

    Mjā kruti pat piereģistrēties nevar “Could not find email template file [ ./language/lv/email/user_welcome.txt ]” Nevienmār cache failus car dzēst ārā 😀

    #176817
    Dotnet
    Participant

    Tas ir gatavs sablons,un jauns forums ka jau mineju!Domaju,ka ar laiku so to pamainishu! Ar to cache falu dzeshanu,nu ja bija iemesls! Vienmer kaads gaida kautko labaaku,bet ideaali nekas nekad nav! 🙂

    #176818
    Mr.Death
    Participant

    Man drīz no ķirzakas pielips tas “Mhhhhhhh….” 😀 Š ī ir tā reize kad visvairāk gribās to izmantot, bet es jau nez vai drīkst 😀 (Jāpaprasa šim būs par autortiesībām) :D:D:D

    Nosauc kaut vienu iemeslu kāpēc man tur būtu jāpievienojas? (Ja vien neesi baigi ūber-zinošais par web drošību) Tur nav pat normāla satura, kas ieinteresētu nemaz nerunājot par to kāds izskatās dizains 😀

    Quote:

    Domaju,ka ar laiku so to pamainishu!

    šitais vispār owno 😀 kāda jēga taisīt forumu un izreklamēt, ja tas ir tukšs un ja tu pat tajā netaisies neko intensīvi mainīt uzlabot un mest iekšā? 😀

    #176819
    shady
    Participant

    Ieteikums – noteikti aizvākt reģistrēšanos kā obligātu prasību.

    + Pašam būs jāvelta ļoti daudz laika, lai iegūtu labu saturu.

    #176820
    azazul
    Participant

    Sviests.

    LV jau ir vien security forums, kurā ir 3 posti nedēļā. Atslābsti. Vairāk vietu nav.

    Labāk pievienojies dr.lv domubiedriem ‘hackers&coders’, vai kā tur bija … tev būs īstā vieta.

    #176821
    Sid
    Participant

    Quote:

    Man drīz no ķirzakas pielips tas “Mhhhhhhh….”

    same here, mhhh….

    #176822
    usins
    Participant

    Lapa nesaista, kāpēc man jāreģistrējas, lai redzētu saturu? var tak atļaut dažus topikus redzēt nereģistrētajiem useriem, bet nē.

    Lapa nepiesaista, un izlasot ka vairāk topiku pie hacking tools saprotu u ko tendēti lietotāji- nu ne jau uz lapas drošību.. bet gan otrādi, kā apiet

    #176823
    Dotnet
    Participant

    Kapec jaregistrejas,lai redzetu stuff topikus?Ja vinsh velas vnk izlasit un uzreiz darit, t.i. ko vinsh izlasija un meginat lauzt kautko aka saakt veidot sudus,un nedalities ar foruma lietotajiem! tad tas tachu buutu stulbi! Un es domaju,ka katram kuram nav jaredz kas tur ir un kas tur nav!

    Par to to droshibu!-pareizi teici,ka apiet,un ka arii no ta izsargaties(aizsargaties),forums domats cilvekiem kuriem interese tadas lietas,un es domaju tur nevajag nekadu kruta mega modificetu forumu vai theme ,galvenais jau ir sarunas,un viedokli par ko tur tiks runaats!Un esu viens,so? Cik ta skatos Latvija tadas lietas maz kam interese,bet kad kaads sataisa sudus tad brinaas kapeec ta! 😀

    #176824
    msh
    Participant

    Var redzēt, ka lv domēni ir palikuši lētāki… 😀 Tiem, kas tik nenopietni pieiet lietai, parasti naudas ir tikpat, cik prāta :devil:

    #176825
    Mad182
    Participant

    “Hacking tools”, “Hack videos”, tas kopā ar melno tēmu un domēnu vairāk rada iespaidu par CS pārspēlējušos h4k3rU lapu, nevis kādu nopietnu drošības apspriešanu.

    #176826
    Dotnet
    Participant

    Jusu attieksme pret tadam lietam vnk ir nieciga!ok!Jusu domas,protams,ka kaads kautko saak nu ne jaunu bet protams nepieprasiitu un nepopulaaru,vnm kaads lohs atradisies kursh kautko nodirsiis,jo redz labak nodirst ,lai izceltos citu lohu prieksha! 😀 Jautajums tad jums-kas jums tad interese? nu ta elementari?Info par IT jomu? un tmldz lietas? Bet pasaki man Latvija kadu forumu,saitu saistiitu ar hacking and droshibu? nu vnk tadi mums nav!!!

    Zinashanai-CS nespeleju aka vispar nespeleju speles! 🙂

    #176827
    drunk_lizard
    Participant

    deluxe wrote:

    Bet pasaki man Latvija kadu forumu,saitu saistiitu ar hacking and droshibu? nu vnk tadi mums nav!!!


    0-day.lv

    #176828
    QueenZ
    Participant

    forums daudz par tumshu, shitaadaa galiigi nav interesanti.. :duno:

    #176829
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    deluxe wrote:

    Bet pasaki man Latvija kadu forumu,saitu saistiitu ar hacking and droshibu? nu vnk tadi mums nav!!!


    0-day.lv

    d_l, tā ir lielākā kļūda ko tādu nosaukt par “hacking un drošības” saitu, pat nerunāsim par šo te 😀 :duno:

    #176830
    JakeGreen
    Participant

    Nu i nu. Mhhhh.

    Kārtējais krutais portāls kura drīz nebūs.

    #176831
    Dotnet
    Participant

    Ok!Attieksme skaidra! ;.

    Katram savi uzskati,tapec jau mes esam cilveki!

    #176832
    Mr.Death
    Participant

    Ielogojies deluxe un izlasi PM ;.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā