jauns nodoklis sliņķiem ka vertejat

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība jauns nodoklis sliņķiem ka vertejat

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163042
    albertino
    Participant

    nu taa cilvekiem kas oficiali nestradaa un nav bezdarbniekos kaa piemeram mcbetons buus jauns nodoklis

    kaa vertejat to?

    “Ja cilvēks nav ne pensionārs, ne students, ne reģistrēts bezdarbnieks, bet vienkārši sliņķis, viņam būs mazliet jāpiemaksā par veselības aprūp”

    https://jauns.lv/raksts/zinas/252500-veselibas-nodoklis-bus-430-eiro-menesi

    #331141
    quizzical
    Participant

    No tās apdrošināšanas neredzu nekādu jēgu, jo lai tiktu, piem. uz valsts apmāksātiem izmēklējumiem tāpat jāgaida mūžība un parasti lai laikā tos veiktu, nākas maksāt no savas kabatas.

    Tādiem kā speķis, būs jāpārlodē 1 rams par 10 eur un tad jau sanāks tai iemaksai, bet vai tas ir to vērts?

    Drošivien nākamā dienā pēc iemaksas VID būs klāt ar jautājumu, kur rāvi naudu?

    #331142
    samurajs
    Participant

    Idiotisms ar 1 mērķi: liegt ārzemēs dzīvojošiem tautiešiem braukt mājās ārstēties. Tagad visi kā apd*rsušies skries reģistrēties NVA. Labums tāds, ka vismaz uzzināsim reālo bezdarbnieku % Latvijā un baidos ka tas cipars nošokēs daudzus. Gaisā karājas pašnodarbinātie – viņiem tiešām būs problēmas un nāksies maksāt tos 4.30 euro.

    #331143
    Andron MacBeton
    Participant

    Par kādu ārstēšanos ir runa?

    Ä€rstēt KO?

    Bezdarba % ir 50. Jā, 50!

    Pusslodzes minimālās darītājs tāpat ir bezdarbnieks! Latvijā ir 50% bezdarbs. Tas ir fakts, un tur nau ko spriedelēt. Tad vel 25% valsts iestāžu pļerdaki. Rezultātā valsti uztur 1/4daļa strādājošo + gejropas “fonds”.

    Brexit? Un izbeigsies visa tā tufta.

    Es gaidu to krīzi! Man vislabāk sokās krīzē. Tad vairs nevar katrs leprikons nopirkt nākamo “gadžetu”, tad sāk meklēt kādu kas saremontēs esošo.

    #331144
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu laikam neatpazini kādu burtu un domāji mani.

    Tu esi sūdlohs.

    Š ij zemei ir jātiek vaļā no tādiem.

    #331145
    3Dklucis
    Participant

    Ja jā velviena problēma strādajošam-jo daudzi nestrādajušie sed u kāda no strādajošā kakla…no slinkuma piemetīsies pakalsāpes-stradajošais dabus iedot prēks arsta+tos4,30ero….vienai dalāi toč taa buus

    #331146
    samurajs
    Participant

    Kaites metas gan jauniem, gan veciem. Tas gan nav no valsts budžeta, bet pamēģini kkur ārzemēs aiziet pie zobārsta! Mums liekas 50 eur par sūda plombu dārgi, bet tur tas vēl daudz dārgāk. Un visādas hroniskās kaites ārstēt ārzemēs maksā pasakainu naudu. Kam ir stabils darbs – tam ir attiecīga polise un nav problēmu. Bet UK dzīvo arī vesela varza parazītu, kas diedelē pabalstus un strādā tik maz cik iespējams. Tiem tad nu visi veselības pakalpojumi par velti nav pieejami. Un brauc uz LV ārstēties.

    #331147
    Andron MacBeton
    Participant

    Un tā nauda ko atsūta ģimenei un radiniekiem? To mums arī nevajag?

    Tas 1 aizbraukušais atbraucot atpakaļ alkotūrismā pabaro vismaz vienu bārmeni un vel1 valsts iestāžu parazītu.

    #331148
    quizzical
    Participant

    Sūda mugura esi tieši tu!

    #331149
    quizzical
    Participant

    Ja alkotūrismā viš atbrauc ~1x gadā, tad strādājot tepat LV viņš to bārmeni pabarotu katru mēnesi un vel milicim alga sanāktu. Ja šobrīd valsti uztur ap 400k strādājošo (tas ir pensijas, valsts aparāts utml.), tad izbraukušie ir pāri 300k. Teorētiski ja izbraukušie stradātu tepat LV, tad mums labklājības līmenis būtu 2x augstāks

    #331150
    Barons
    Participant

    Un kur tad tie izbraukušie atgriežoties strādātu, vietējiem sakarīga darba nav, atgriežoties lētu darbu viņi arī nestrādātu, 99% aizbraukušie nav lohi lai atgrieztos dzimtenē. Būt par patriotu Latvijā kļūst neizdevīgi…

    #331151
    quizzical
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka šeit viņi nav ar mieru strādāt tikpat smagu darbu un tikpat daudz stundas. Ja gribētu strādāt arī šeit būtu darbs.

    Te ir vairāk tas, ka “Es tak netaisos strādāt par gruščiku”, labāk braucu uz UK strādāt par to pašu gruščiku.

    #331152
    sisidra
    Participant

    Nespried par to par ko Tev nav sajēgas.Gandrīz jebkurš būtu ar mieru braukt atpakaļ ,ja būtu kas maksā.Pie patreizējām cenām tas varētu būt ap 10 stundā.Un par virsstundām protams arī mēs varam apspriesties,protams tas izmaksās dārgāk .Un protams arī līgumam jābūt kā pienākas .Vārdu sakot pamēģiniet maksāt,redzēsiet kā strādnieki saradīsies.

    #331153
    quizzical
    Participant

    Kārtējais gudrinieks, kurš nespēj izprast vienkāršu lietu, ka LV nespēj, vismaz pagaidam nodrošināt tādas algas kā rietumeiropā. Un vari bļaut atlaist saeimu, vai dombrovski nost, bet tādas algas nebūs, jo vienkārši nav tās naudas ko maksāt.

    Jo vairāk būs tie kas nopelna šeit jo ātrāk arī augs vidējā alga, un arī par gružčiku varēs vairāk nopelnīt. Kautgan es nešaubos ka raujot 6 dienas nedēļā pa 12h arī tas pats gružčiks varētu diezgan pieklājīgi nopelnīt.

    Protams ir vieglāk aizbraukt uz jau attīstītu valsti stradāt viņu melno darbu, nekā uzcelt pašiem savu valsti.

    #331154
    sisidra
    Participant

    Tā ja atkal nav mana problēma.Man obligāti nevienam resnais kuņģis nav jābaro.

    #331155
    quizzical
    Participant

    Un tad tapēc arī uzliek šādus nodokļus, jo arī man UK gruzčika ārsta apmeklējumi nav jāapmaksā.

    #331156
    Andron MacBeton
    Participant

    Pamuļkim pamuļķa izpratne par dzīvi. Gan jau ka balso par “lielajām partijām” vai nebalso vispār.

    Bet nu vismaz neesi viens savā “filozofijā”, ar tevi vienā līmenī ir visi Latvijas pajolēni! Tas tik ir spēks!

    #331157
    richijs
    Participant

    Ja medicīnas pakalpojumi paliek pašreizējā līmenī, tad šis nodoklis ir liekēžu barošanai. Bet doma jau laba, nav ko barot visus dīkdieņus. Nodokļus nemaksā un negrib maksāt, bet ir vislielākie bļāvēji, ka redz viņiem pienākas.

    Par aizbraukušajiem runājot, lai “jaunangļi” izmanto NHS pakalpojumus vai UK privātklīnikas, saņem tak zelta kalnus, kā jau te daudzreiz minēts.

    #331158
    cesedy
    Participant

    “…”, teica bezdarbnieks, nodokļu nemaksātājs.

    #331159
    quizzical
    Participant

    richijs +++

    Runājot par speķi, tad es noteikti neesmu no tiem kas balso par to ko rāda televizorā, par ko jābalso. Bet esmu pārliecināts ka tavs kungs un pavēlnieks ir lemberga kungs ar ZZS korporāciju.

    Ja speķim būtu kaut neliela izpratne par šim lietām, tad saprastu ka balsot par partijām kuras nepārvar 5% slieksni ir gandrīz tas pats kas nebalsot vispāŠ—.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā