Joks ar DVD+RW

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Joks ar DVD+RW

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148174
    msh
    Participant

    Tātad, man ir četrus gadus vecs DVD burneris, kura specifikācijās DVD+RW un DVD-RW rakstīšanas ātrums norādīts 4x un DVD+RW disks ar rakstīšanas ātrumu 8x. Ja es to gribu ar nero 7 izdzēst, tas izspļauj disku un izmet “illegal disc”. Tātad, jautājums – vai te ir tāds pats prikols ar savietojamību kā bija Hi-Speed CD-RW un Ultra speed CD-RW, tb es ar savu rakstekli to disku varu tikai nolasīt?

    #191459
    Foxsk8
    Participant

    Man tavs Nero 7 lielu uzticību nevieš. Pārbaudi, ko saka citi softi, vai arī kādā vecāka nero versija vai piem 8 micro.

    P.S. Nja trakeru nav, nav kur dabot.

    #191460
    samurajs
    Participant

    Tieši tā, pārbaudi ar citiem softiem! Ideja gan tāda (no elektronikas viedokļa), ka lai izdzēstu 8x ripu uz 4x rakstīkļa, vajag lielāku lāzera jaudu. Varbūt kādā softā var regulēt to dzēšanas ātrumu?

    #191461
    TheSame
    Participant

    Man 7 nero, kā arī pārējie, nav nekad iepriecinājuši dvd zonā… 🙂 vienmēr radījuši gļukus… 🙂 Labrātāk izvēlos kādu citu. Es pats lietoju ultraiso ( https://www.ezbsystems.com/ultraiso ) Manas vajadzības viņš apmierina. Esmu laikam baigi pieticīgs. 😀

    #191462
    Loading
    Participant

    samurajs, vai tad x8 un x4 nav ātrumi? Ar kādu ātrumu spējīga mašīna rakstīt un ar kādu ātrumu disks spējīgs uzņemt informāciju.

    #191463
    samurajs
    Participant

    Loading: šitie dati katrā ripulī jau ir iekodēti iekšā. Katram ātrumam un diska tipam atbilst zināma lāzera jauda. Ja rakstīkļa datu tabulā nav šo atbalsta parametru, tad tādu ripu viņš vnk pretī neņems.

    Pag, bet Nero opcijās pie dzēšanas tak iespējams regulēt dzēšanas ātrumu. Var uzlikt 1x vai 2x un mēģināt ripuli apmānīt 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā