Jūsu mašīnas dzinējs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Jūsu mašīnas dzinējs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148609
    Jaunzems
    Participant

    Kāds Jūsu mašīnai ir dzinējs – dīselis vai benzīns?

    Personīgi man abām ir benzīni – Tucson’am 2.0 4WD benzīns| un Pajero – 3.5 AWD.

    Uzskatu, ka benzīna dzinējs ir lētāks un apkopes ar` lētākas. Uzrāviens Pajeram ir perfetto, kā arī daudz nebraucu daudz.

    #196618
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mana M323F ar uz benžas, žēl tikai ka viņai trūkst dažas vitāli nepiciešamas lietas kā virzuļi, atrumkarba un vēl šis tas 😀 Un jā tiesību man ar nav :seeker:

    #196619
    drunk_lizard
    Participant

    Morpheus wrote:

    Un jā tiesību man ar nav :seeker:


    protams

    ieksj latvijas republikas gariigi slimajiem vadiitaaja aplieciibu neizsniedz…

    #196620
    Anonīms
    Neaktīvs

    drunk_lizard wrote:

    Morpheus wrote:

    Un jā tiesību man ar nav :seeker:


    protams

    ieksj latvijas republikas gariigi slimajiem vadiitaaja aplieciibu neizsniedz…

    Nē, bija, atņēma par to ka ikreiz kā izbraucu uz ceļa, ieraugot ķirzaku sāku dzīties tai pakaļ, ignorējot pārējo ceļu satiksmi :seeker: Bojā gājušas jau vairāk ka 50 ķirzakas, par tām kuras bērnībā ziedojot testiem tika uzmauktas uz makšķere āķa nemaz nerunāsim :nuke: Jums patiešām ir mazas…. smadzenes… :lala:

    #196621
    Loading
    Participant

    Pokemon?

    #196622
    ruukjis
    Participant

    Nobalsoju par benzīna dzinēju (tas tiek biežāk izmantots mašīnas darbināšanai), lai gan drapāns iet arī uz gāzes.

    #196623
    Jaunzems
    Participant

    Tam ir variants citi

    #196624
    dzhonsons
    Participant

    K2 tupeļmotors. Tādēļ nobalsoju par variantu “citi”.

    #196625
    Jaunzems
    Participant

    Vajadzēja “Nebraucu.”

    #196626
    dzhonsons
    Participant

    Aha, nobalosju un tikai pēc tam domāju.. Kgan, tagad autoskolā mācos – tur braukšanas notiek. Instruktoram dīzelis, braukāju arī ar senčiem.. mātei – benzīns, tēvam dīzelis.

    #196627
    kaqp
    Participant

    dīzeļi ir mazāk rijīgi, tātad nevajag rakstīt ka bendzīnieks ir ekanomiskāks…. ķirzaku cilvēki, iesaku jums braukt uz sarkano gaismu.

    #196628
    Wallaby
    Participant

    Varbūt velkoties pa korķiem dīzelis ir izdevīgāks, bet normāli braucot vienalga benzīna dzinējs ir gan ekonomiskāks, gan lētāks apkopē.

    #196629
    izredzētais
    Participant

    turbo dīzelis. maz rij sastrēgumos, 2L.

    #196630
    Loading
    Participant

    Līdz šim izdevīgs bija benzīns mazbraukājošajiem, bet dīzelis daudzbraukājošajiem. Mūsdienu modernie motori vairs neatšķirās. Vēlies būt zaļāks? Brauc ar bio dīzeli.

    Š ie auto speciālisti noteikt labāk zinās.

    #196631
    ob1
    Participant

    Elektromotors. Tas ir klusāks par benzīnu un dīzeli, tādējādi var veiksmīgāk medīt ķirzakas uz ceļa (sevišķi, ja tās ķirzakas ir dzērušas).

    #196632
    RicoPico
    Participant

    1.6 turbīnēta dīzeļa golfmašīna. Ēd aptuveni 4 litrus uz 100 km. Jaudas varēja būt vairāk, nekā tie 70 lopa spēki, toties ekonomisks.

    #196633
    m*****
    Participant

    2.0 benzīns. Bet prasās kaut ko ekonomiskāku, jo katru dienu sanāk nobraukt virs 100 km.

    #196634
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    Elektromotors. Tas ir klusāks par benzīnu un dīzeli, tādējādi var veiksmīgāk medīt ķirzakas uz ceļa (sevišķi, ja tās ķirzakas ir dzērušas).

    Tavs ieteikums ir ņemts vērā. /pazūd garāžas dzīlēs/

    #196635
    Kaarumniekss
    Participant

    peugeot 307 ar 2.0 hdi, ļoti jauks un ekonomisks.

    Pēc tā cik esmu bruacis ar abu tipu dzinējiem priekšroku dodu dīzelim!

    #196636
    Athlons
    Participant

    hujdaj pizdjetc 1.4 ar 97 liellopiem… pilsētā ar 7 litriem pietiek… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā