Kā lai tieku klāt Windowsam?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā lai tieku klāt Windowsam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146440
    AmmO
    Participant

    Vārdu sakot, lieta tāda, ka šodien nojuka Windows un man uz cietā diska bija vēlviena tukša partīcija, uz tās es uzinstalēju jaunu Windows un no vecās partīcijas pārkopēju vajadzīgos failus, tagad izdzēsu veco partīciju, un nevaru tikt pie Windows, uzmet šādu ziņu – ‘Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press any key” nospiežu kādu pogu un izmet to pašu. Ko man darīt lai tieku klāt windowsam?

    #174520
    msh
    Participant

    Kāda velna pēc to partīciju nahrenizēji? Tev tas ta normāli, ja uz cietuča kāda daļa vietas ir izniekota? :rofl: Winxp boot loaderis, ja nemaldos, ir pāris failu veidā uz pirmā diska, bet tu to nahrenizēji. Gribi piekļūt – taisi partīciju par jaunu, bet šoreiz tur jau būs win jāuzliek 😀

    #174521
    shady
    Participant

    msh – ir pilnīgi vienalga, kura tā partīcija pēc skaita….

    Windows var likt uz jebkuru primāro partīciju.

    —-

    AmmO – Esi drošs, ka nodzēsi nost pareizo partīciju?

    Lab..ieliec iekšā vēlreiz Win instalācijas CD un paņem “revovery” konsoli.

    Un ieraksti iekšā: fixmbr

    #174523
    msh
    Participant

    Ja jau tu, bezdists, tik labi pārzīsti win, tad izskaidro, kāpēc man winxp setups atteicās uzmesties uz mana otrā HDD 😛 Pirmais HDD – 1) 10 GB ReiserFS 2) 1 GB SWAP, 3) atlikums ReiserFS. Otrs HDD sākumā bija NTFS, winxp setups izmet, ķip neesot compatible partition vai kaut kas tāds, manis pēc, izdzēsu, uztaisīju par jaunu, vienalga :grr: Kas te par iemeslu? 😛

    #174524
    shady
    Participant

    msh wrote:

    Ja jau tu, bezdists, tik labi pārzīsti win, tad izskaidro, kāpēc man winxp setups atteicās uzmesties uz mana otrā HDD 😛 Pirmais HDD – 1) 10 GB ReiserFS 2) 1 GB SWAP, 3) atlikums ReiserFS. Otrs HDD sākumā bija NTFS, winxp setups izmet, ķip neesot compatible partition vai kaut kas tāds, manis pēc, izdzēsu, uztaisīju par jaunu, vienalga :grr: Kas te par iemeslu? 😛


    Kā Alberts Einšteins ir teicis: “Ir divas bezgalīgas lietas: visums un cilvēku stulbums.. par pirmo es neesmu gan pārliecināts”.

    Nu nezinu, ko tu tur esi samuhļījis, bet man viss vienmēr ir gājis normāli.

    Man uz primārā cietā diska atrodas pārs *nix distributīvi/os ar visu GRUB boot loaderi, bet uz otrā cietā diska man atrodas dati/izklaide un vienu brīdi biju uzmetis arī win => man windows ielādējās normāli!

    #174525
    msh
    Participant

    Neko es neesmu samuhļījis, tāpēc mēģini izskaidrot 😛 Atbilde gan ir parastā – maikrosofts ir neizdibināms :rofl:

    #174526
    shady
    Participant

    msh – Sakonfigurē savu boot loaderi.

    —-

    AmmO – Ziņo par to – kā sanāk?

    #174527
    msh
    Participant

    Kā boot loaderis ietekmēs winxp setupu? :rofl:

    #174528
    shady
    Participant

    msh wrote:

    Kā boot loaderis ietekmēs winxp setupu? :rofl:


    Ok, pārpratu.

    Tad ticamākais iemesls: SATA draiveri.

    #174529
    msh
    Participant

    Nebaidies, SATA draiveris ir labs un agrāk, kad bija savādāka partīciju konfigurācija, uz mana ST3500630AS nebija nekādu probu uzmest 😉 Nu, ko minēsi tālāk? 😀

    #174530
    AmmO
    Participant

    Nevaru tikt klāt recovery consolei, mani uzreiz nomet pie HDD formatēšanas…

    #174531
    msh
    Participant

    laikam lieto nestandarta instalāciju 😉

    #174532
    shady
    Participant

    AmmO – Izlasi šo (latviski):

    => https://support.microsoft.com/kb/314058

    Raksta sākumā pateikts – kā tikt pie tās konsoles.

    Arī par FIXBOOT un FIXMBR izlasi.

    —-

    [img]https://www.windowsnetworking.com/img/gif_wxp/rcons00.gif[/img]


    msh – Kas tev cieto neatpazīst tas windows setups?

    Nu atvieno to otru cietu disku nost un tad pamēģini.

    #174533
    msh
    Participant

    shady nestandarta winxp setupiem noņem to repair funkciju, lai nav licence jāapstiprina etc.

    Interesanti, kā varētu HDD neatpazīt? Abus HDD kontrolē viens SiS sata kontrolieris 😉

    #174534
    samurajs
    Participant

    msh: Tu iebaro tai windai tīru partīciju (notīri formatējumu ar gParted), redzēs, ko tad šī teiks? Un apgādājies ar Super Grub Disk. Ja kādu OSi nevar piešķilt, jamais bieži palīdz.

    #174535
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    msh: Tu iebaro tai windai tīru partīciju (notīri formatējumu ar gParted), redzēs, ko tad šī teiks? Un apgādājies ar Super Grub Disk. Ja kādu OSi nevar piešķilt, jamais bieži palīdz.


    Nuja, tīra partīcija, gan ar fdisk nahrenizēta, gan ar winxp setupu. Da man pagaidām slinkums atraut galveno cietuci un iečekot, kas būs 😀

    #174536
    samurajs
    Participant

    Tas jau sāk kļūt interesanti… 😀 Man 1 cietucis ir IDE, otrs SATA… nu un tās OSes bēg no SATA ka vells no krusta un grib par visu vari uz IDE instalēt savus bootloaderus. Lai arī man SATA kaa nr.1 uzlikts – tas neko nedod. Tikai ar Super Grub Disk varu ievest kārtību, un tad gan ir miers! 😀

    #174537
    remarco
    Participant

    heh, par IDE un SATA pilnīga taisnība :))))

    es gan nepaslinkoju novākt liekos cietņus.

    kaut kas jau nav tajā setupā īsti normāli.

    vispār jau jokaini. Tu viņam liec instalēt uz viena diska a jams atbild ka viņš grib uz tiem citiem ielādēt kaut kādus suu….

    jokains tas xp setups. man pat šķiet ka viņš nevis boot loudderi tur gribēja bāst , bet gan tempu instalācijai.

    vispār kas to lai zin.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā