Kā nodrošināt savu datoru pret "svešām acīm"

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā nodrošināt savu datoru pret "svešām acīm"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146405
    normis_161
    Participant

    My Network Places parādījās šāds logs:

    [img]https://img229.imageshack.us/img229/1839/26139090wg6.th.png[/img]

    Vai man kāds lūdzu nevarētu pateikt, kāpēc man rādās tie divi juseri, kas tur ir, kā arī vai ir iespējams noskaidrot, ko viņi darīja uz mana datora, ja kaut ko darīja (piemēram, bildes nokopēja), kā arī ko man darīt, lai man tajā My Network Places neviens nerādītos. Vnk, ja man tur kāds parādās, tad man tas atsocējas ar to, ka kāds lien kur nevajag mana datora dokumentos.

    p.s. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds sīki un smalki varētu pateikt ko man darīt vai arī, kur būtu kāds raksts saistībā ar šo tēmu, kā arī kā to pavērst pret viņiem pašiem, ja tas kādreiz atkārtotos. Vnk kad es uzspiedu uz kādas ikonas man pateica, ka es nevaru tur tikt iekšā.

    Un turklāt man ir ieslēgts ugunsmūris.

    Un starp citu viņi paši parādījās un pēc tam paši ar tāpat pazuda.

    #174102
    marr
    Participant

    Pirmkārt, tas, ka tur kaut kas rādās, vēl neko nenozīmē 😉 Tas, ka tur parādās šīs “divas mapes” norāda uz to, ka Tavā tīklā ir attiecīgie vēl divi datori, vai citi lietotāji (nezinu precīzi kā nosaukt).

    Otrkārt, iespējams, pat galvenokārt, tas nebūt nenozīmē to, ka viņi Tavā datorā tiek iekšā, kaut ko redz, kopē, dzēš vai sazin vēl ko dara. Tas kā jau teicu nozīmē tikai to, ka Tavā tīklā ir šie datori.

    Lai uzzinātu, vai Tavā datorā kāds tiek iekšā Tev būtu jāskatās vai ir ieslēgt shared folders, ja ir, tad kas tajos ir iekšā utml.

    Tas, ka Tu redzi to error msg, ka Tev nav atļaujas piekļūt attiecīgajām mapēm nav neas neparasts, iespējams, ka otram datoram, kurā Tu mēģini iekļūt nemaz nav ieslēgts “sharing”, abi vienkārši atrodaties vienā tīklā.

    Manuprāt, šie shared folders ir problemātiski pēc savas uzbūves, jo no pieredzes varu teikt, ka pat ja grib, lai tas, ko Tu vēlies lai nestrādā, strādātu, tad to ne vienmēr izdodas sasniegt. Pat ja settingi un nekas cits nav aiztikts, tas dažreiz strādā, dažreiz ne.

    #174103
    azazul
    Participant
    #174105
    normis_161
    Participant

    Skaidrs. Paldies.

    #174106
    drono
    Participant

    Galvenais izņemt šos te ķekšus:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080107145002601.JPG[/img]

    Kā arī visus pārējos, kurus neizmanto. Tad pārējie vairs nebūs tik svarīgi.

    #174107
    archeens
    Participant

    Liels paldies, šis man ļoti noderēja. 😀

    #174108
    drunk_lizard
    Participant

    ceru, ka ieprieksjeejaa posta autors (tas mudaks ar savu wow) TIKS ATSLEEGTS LIIDZ NAAKAMAJAM MILLENIUMAM…

    #174109
    archeens
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    ceru, ka ieprieksjeejaa posta autors (tas mudaks ar savu wow) TIKS ATSLEEGTS LIIDZ NAAKAMAJAM MILLENIUMAM…

    kāpēc administrācija atļauj taisit off-topic šim mazgadīgajam lizardam?

    #174110
    preddetor
    Participant

    Nemuldi glupiibas! Tas nav off-topiks, bet atgaadinaajums adminiem… Visi kurus d_l nosauc par mudakiem, nezkaapeec pasji to apstiprina (tiesji vai netiesji, whatever, tu jau paspeeji…) un tad vai nu bans, vai nu: https://www.rigascirks.lv:rofl:

    #174111
    archeens
    Participant

    preddetor wrote:

    Nemuldi glupiibas! Tas nav off-topiks, bet atgaadinaajums adminiem… Visi kurus d_l nosauc par mudakiem, nezkaapeec pasji to apstiprina (tiesji vai netiesji, whatever, tu jau paspeeji…) un tad vai nu bans, vai nu: https://www.rigascirks.lv:rofl:

    Varbut pateiksiet, ko es nepareizi esmu izdarījis? Es pateicos par šo informāciju, tas ir tik ļauni?

    Un vēl ievietoju Reklāmu, reklāmas forumā un pavēstīju par online spēli. Tas viss ir atļauts.

    :rofl:

    #174112
    preddetor
    Participant

    Tie 2 topiki reklaamas sadaljaa obligaati jaataisa atseviskji bija? Tur arii taa kljuuda… Itkaa siikums (forsjaak jau izklausiitos hu#nja, bet lamaaties jau nedriiiikst, a taa gribas… ;( ), bet spams, miiljuminj!

    #174113
    archeens
    Participant

    preddetor wrote:

    Tie 2 topiki reklaamas sadaljaa obligaati jaataisa atseviskji bija? Tur arii taa kljuuda… Itkaa siikums (forsjaak jau izklausiitos hu#nja, bet lamaaties jau nedriiiikst, a taa gribas… ;( ), bet spams, miiljuminj!

    Nu viss ir pēc noteikumiem, tākā beidz piekasīties sīkais. 😀

    #174114
    preddetor
    Participant

    Beidz apsaukaaties, savaadaak pateiksju mammai! Kasiities bez argumentiem ar mani ir useless! Paartrauc klaastiit cik citi mazi, glupi, neapteesti… WOW jau iista ruudiitu pokeru lieta, taa pat kaa MU online… Nav jau briinums, ka mani pie ratiem suuti! Laikam veel jaapaaugas drusku liidz tavam liimenim, ja?

    #174115
    samurajs
    Participant

    Autors
    Ieraksti
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā