Kā uztaisīt forumu uz phpBB bāzes?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Kā uztaisīt forumu uz phpBB bāzes?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147280
    Rigunito
    Participant

    Sveiki! 🙂

    Es vēlos uztaisīt vienu spēļu forumu… domāju taisīt phpBB forumu, bet nezinu kā to darīt un ar ko sākt. Palīdzēsiet? 🙂

    Ko man vispirms būtu jādara?

    #183015
    memorex
    Participant

    Netaisīt tādu forumu, jo tādi jau padsmit ir.

    #183016
    Foxsk8
    Participant

    Vot, kas nav manīts, tas ir celtniecības forums, vai arī kaut kādi modes forumi, Fashion. Meičas tak arī sēž pie neta, viņām tāds tavs game forums galīgi neinteresēs, tātad zaudēta publika, vajag veidot forumu abiem dzimumiem, lai būtu interesanti, un būtu ko lasīt.

    #183017
    Rigunito
    Participant

    Ok, taisīšu celtniecības forumu!!

    Pateiksiet ar ko sākt? 🙂

    #183018
    deivs001
    Participant

    Sākt vajag ar to, ka paskaties savā maciņā un izdomā cik esi gatavs atvēlēt šādam projektam.

    #183019
    Rigunito
    Participant

    Sākumā esmu gatavs atvēlēt 50Ls, pēc tam varu piemest vēl 🙂

    #183020
    Loading
    Participant

    Tad tik centies uzzināt cilvēkus, kuri tev to visu uztaisīs. Jo ja pats nesaproti, tad tā būs mūžība un pilns ar erroriem!

    #183021
    Rigunito
    Participant

    Izskatās ka youtube ir 21. gs labākā skola 😀

    pašlaik trenējos kaut ko taisīt, izmantojot http://www.ownforum.org piedāvātos resursus.

    #183022
    memorex
    Participant

    Ä€trumā

    1. Izdomā ko veidosi.

    2. Izdomā nosaukumu, nopērc domēnu

    3. Atrodi hostingu (šo var arī likt kā 2 punktu)

    4. Novelc phpBB

    5. Uzliec phpBB, datubāzi utt.

    6. Izdomā ar ko piesaistīt lietotājus uz savu projektu (nespamojot visur pēc kārtas, kur vien var rakstīt)

    7. Ievieto reklāmas savā lapā, lai atpelnītu ieguldītos līdzekļus

    8. Turpini….

    #183023
    Foxsk8
    Participant

    Karoč 25 Ls, varu izveidot uz phpbb pašu velnu, tev tik būtu jāliek info puse. Tā ir mana standarta cena, par nedaudz advancētāku phpbb foruma uzstādīšanu, modificēšanu klientu velmēm. Tākā neesmu es ar ahujena pro, tāpēc arī cena ir tikai 25 Ls, firmas par phpbb uzstādīšanu prasa 50 Ls, kaut kut darbs labi ja 10 Min, lai standartnieku uzmestu, bet lai ko krutāku, advancētāku un unikālāku izveidot, tur laiks sākot no 3 H – 1 nedēļai.

    #183024
    Rigunito
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Karoč 25 Ls, varu izveidot uz phpbb pašu velnu, tev tik būtu jāliek info puse.


    Es padomāšu par tādu iespēju 😉

    bet pagaidām palauzīšu galvu 😀

    #183025
    Foxsk8
    Participant

    Š odien jau 2 klienti pieteicās. Domāju ka cena nav augsta, par manu darbu.

    #183026
    QueenZ
    Participant

    10Ls un uztaisiishu tev pashu vellu 😉

    #183027
    memorex
    Participant

    QueenZ tas nav smuki, tagad jaunie studenti vispār kretīni, tik mazas cenas prasa 😀

    #183028
    Foxsk8
    Participant

    QueenZ wrote:

    10Ls un uztaisiishu tev pashu vellu 😉

    10 Ls 😀 Visiem jau daudz maz ir zināmi tavi darbi, tava pieeja tiem. Labāk kodē savu OS. :hmz:

    #183029
    samurajs
    Participant

    Hmz, QueenZ Vista ar 200 MB RAM patēriņu – tur būtu ko darīt! 😀

    P.S. kad cena nokritīsies līdz 1 alam – pasūtīšu kādam uzkodēt oriģinālu Samuraja blogu :D:D:D

    #183030
    QueenZ
    Participant

    foxsk8 wrote:

    QueenZ wrote:

    10Ls un uztaisiishu tev pashu vellu 😉

    10 Ls 😀 Visiem jau daudz maz ir zināmi tavi darbi, tava pieeja tiem. Labāk kodē savu OS. :hmz:

    Nu taatad.

    1) Negribeeju tev darbu atnjemt tik teicu kaa ir jo vienkaarshi tagad darii nav iisti ko un vareetu arii uztaisiit. Varam jau arii taisiit abi un tad lai veelaak lietotaajs var izveeleeties kas patiik labaak 😛

    2) Ja godiigi, neko neesat no maniem darbiem taa iisti redzeejushi, tas ko lieku netaa ir tik taadiem prikolinjiem..

    #183031
    Rigunito
    Participant

    Esmu dabūjis pietiekami daudz informācijas (diemžēl no citiem resursiem nevis no notepad.lv…) un jūsu palīdzība nebūs vajadzīga 😉

    #183032
    Foxsk8
    Participant

    php.lv atrisina visas tavas problēmas. Tb, iekš notepad jau arī visa info stāv, kā izveidot nelielu portālu, vajag tik to info sagremot un saprast. Vienkārši, redzi, palīdzēt var līdz vienam līmenim, man pašam ir bijis tā, kad palīdzu kādam, pēc tam no viņa atkauties vairs nevar, grib lai visu pasaka priekšā, izdara viņu vietā – to var darīt līdz zināmai robežai. Pārsvarā es jau uzreiz piedāvāju savu cenu, kurā ietipst arī pēc darba pabeigšanas garantēts supports un helps.

    #183033
    QueenZ
    Participant

    foxsk8 wrote:

    php.lv atrisina visas tavas problēmas. Tb, iekš notepad jau arī visa info stāv, kā izveidot nelielu portālu, vajag tik to info sagremot un saprast. Vienkārši, redzi, palīdzēt var līdz vienam līmenim, man pašam ir bijis tā, kad palīdzu kādam, pēc tam no viņa atkauties vairs nevar, grib lai visu pasaka priekšā, izdara viņu vietā – to var darīt līdz zināmai robežai. Pārsvarā es jau uzreiz piedāvāju savu cenu, kurā ietipst arī pēc darba pabeigšanas garantēts supports un helps.

    so did i 😉 bet puika jau atrada ko vajadzeeja :party:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā