ka var dabut savienojuma melodiju?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari ka var dabut savienojuma melodiju?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146341
    burcins
    Participant

    man ir ZZ un gribu lai kad man zvana skan melodija,ka un kur var pasutit un izveleties so pakalpojumu.ceru,ka sapratat,kamer piemeram mans draugs gaida kamer es pacelshu klausuli skan muzika,ka to var uzlikt.

    #173514
    shady
    Participant

    Man šķiet, ka tas ir tikai uz amigo (varbūt vēl kāda LMT kartes pakalpojums) – uz zivi neko tādu neesmu manījis.

    Neesmu manījis šādu pakalpojumu no tele2.

    #173515
    burcins
    Participant

    nju tad man laikam nespid sitais pakalpojums,dumjais tele2.

    #173516
    marr
    Participant

    man gan liekas, ka arī telei šāds pakalpojums bija. Vislabāk uzprasi to kādā KAC vai piezvani uz kādu infoline.

    #173517
    shady
    Participant

    Īstenībā tas pakalpojums ir ļoti traucējošs zvanītājam…es vienmēr esmu ellīgs, ka man pēkšņi kaut kāda herņa atskan…

    #173518
    marr
    Participant

    ja ir cilvēki, kas šādu lietu pērk, tātad ir cilvēki, kam patīk. Man personīgi, arī nepatīk, bet ja neviens nepirktu, nebūtu arī piedāvājums :p

    #173519
    shady
    Participant

    marr wrote:

    ja ir cilvēki, kas šādu lietu pērk, tātad ir cilvēki, kam patīk. Man personīgi, arī nepatīk, bet ja neviens nepirktu, nebūtu arī piedāvājums :p


    Bet tas nabaga zvanītājs jau nav neko pircis:P

    #173520
    samurajs
    Participant

    Zinu, ka LMT piedāvā šo pakalpojumu. Laikam arī 30 dienas free trial bija. Melodijas un prikoli viens otrs tā nekas vismaz tikmēr, kamēr zvanās savā, LMT tīklā. Paklausījos, kā šitas skan ja zvana no Teles uz LMT… nu toč kā cūku kviecieni kūtī! Un tūlīt nahrenizēju savu trial…

    Re, šite ir: https://lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005014

    #173521
    Mr.Death
    Participant

    Atceros, ka te vienreiz zvanīju uz vienu numuru, sāka kaut kas tamlīdzīgs skanēt 😀 Sākumā domāju ka telefons automātiski “nospiedies” un ka otrā galā kāds skatās TV, neko – noliku 😀 Zvanu otreiz atkal troliņš “otrā galā” 😀 Noliku, zvanu trešo reiz – labi ka nenoliku :D:D:D

    Ja nezin, ka ir tāds pakalpojums, tad tas zvanītājam sagādā lielas neērtības 😉

    #173522
    memorex
    Participant

    man tāda lieta arī ir, maksā 40 sant mēnesī, tikai to melodiju izvēle maza.

    #173523
    Tvinky
    Participant

    Nu man uz N95 ir autoatbildētājs, tb softs uzlikts kurš pēc 15sec paceļ pats. Imho, bet tur ir iespēja uzlikt uz 0 sekundēm, kas nozīēs, ka tiko pazvanīs kāds uzreiz pacels un atspēlēs konkrēto gabalu. Man vienam paziņai tāds joks stāv uz 0 sekundēm un mani tas ļoti tracina, turklāt arī atšķiras mums operatori – sanāk maksāt daudz vairāk.

    #173524
    burcins
    Participant

    viss jau skaidrs,saprotu,ka daziem zvanitajiem tas nepatik,bet visiem kas zvana man vai nju to pacietis vai ari patiks…

    bet tatad tele2 nav sis pakalpojums?vai ari ja ir varat pateikt kur lai to joku mekle…

    #173525
    samurajs
    Participant

    burcins: Lieto normālu servisu, kurš ciena sevi un savus klientus, resp. LMT! Par 2 telēm- nu iztērē 7 s un pazvani viņu infodienestam, moš tās blondīnes zinās pateikt :rofl:

    #173526
    usins
    Participant

    Tele2 šādu nepiedāvā, un diez vai piedāvās, jo laikam jau nav pieprasījuma. Š ī fīča pirmo reizi parādījās o!kartei un tag ir visām LMT priekšapmaksas kartēm!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Tēma ‘ka var dabut savienojuma melodiju?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā