Kāda tipa internetu pārsvarā lietojam?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kāda tipa internetu pārsvarā lietojam?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #314430
    LooNeY
    Participant

    Dzīvoklī optika 250Mbps / wifi ierīcēm sava wifi zona ‘AC’ 5Ghz zonā un neviens man apkart ar saviem lētajiem 20-30euro d-linku frekvencēm netraucē. 🙂

    Ä€rpus mājas, kur nav pieejams ‘free-wifi’ pilnībā apmierina Bites 3G

    #314431
    Athlons
    Participant

    DSL? 100Mbps… ir pieejama optika un arī 4G (Rīga)… bet kam man optiku? lētāka nav, un ar 100Mbps pietiek… galvenai lai pings uz wot serveriem zems… 😀 4G varbūt būs aktuāli pamēģināt vasarā iekš vasarnīcas…

    #314432
    aiskrīmsendvičš
    Participant

    Lietoju 4g lmt internetu.Tūlīt būs gads apkārt.Bija visulaiku aptuveni 40 down /20 up ,bet tagad pēc lmt ieteiktā restarta ,sakarā ar frekvenču palielināšanu 20/10.Vismaz ir stabili un nelēkā.Tornis mazāk par kilometru attālumā.

    #314433
    Loading
    Participant

    Lattelecom Internets ekonomiskais

    #314434
    usins
    Participant

    Optika gan mājās, gan darbā. Pa ceļam iztieku bez interneta. 4G, kad navigēju pa starppilsētu ceļiem (Waze)

    #314435
    zi007
    Participant

    Man mājā ir LTC 100Mb optika. Pats ikdienā arī aktīvi piesaistu LTC klientus. Š eit mēÄŸināju arī LMT 4G, bet šķiet, ka pilsētās tam ātrums ir pamazs… Man bija knapi 20Mbit, bet brālim Jelgavas nomalē pirms gada bija ap 40Mbit. Labprāt pilsētu iemainītu pret laukiem ar lielu ozolu un pārējo romantiku, ja vien to varētu savienot ar darbu:)

    #314436
    Ralfie
    Participant

    optika mājās, optika darbā, 3G visur citur

    #314437
    Faks
    Participant
    #314438
    root
    Participant

    Mājās puņķains Movistar DSL + Vodafone 4G. Redzu ātrumus Latvijā un gribu raudāt.

    #314439
    Crow
    Participant

    Nesen pārgāju uz LTC optiku (un vairāk par 100 nevajag, ar kačāšanu vairs neaizraujos). Pagaidām viss ok, vienīgi Hujaveja pretīgi baltais ONT bojā interjeru, preteklis, mhh…

    [img]https://www.speedtest.net/result/4277742046.png[/img]

    Pārējā laikā LMT četri-gā vai kā nu ķer kurā vietā.

    #314440
    Barons
    Participant

    LatteleCom optika līdz 100 Mbit/s ar iespēju izmantot 10% atlaižu karti visos LateleCom veikalos.

    [img]https://www.speedtest.net/result/4278404673.png[/img]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā